Хляб и обувки на масата

  • 22 117
  • 589
# 195
Бу, можем, можем.....)

В магазините вече трябва да се влиза само с еднократни найлонки на краката. ) Задължително е да се въведе болничен режим. )
Виж целия пост
# 196
Аз всъщност съм сериозна Grinning имам подарена текстилна седалка, която се слага на тази на количката за бебе, но така и не ми влезе в употреба - не пазаруваме с часове, а и да го правим, детето до 15-тата минута е почнало да шава ужасно и губи желание и интерес да седи където и да е (знам, знам, дефектирали родители, какво да се прави!)
Виж целия пост
# 197
 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 198
Аз всъщност съм сериозна Grinning имам подарена текстилна седалка, която се слага на тази на количката за бебе, но така и не ми влезе в употреба - не пазаруваме с часове, а и да го правим, детето до 15-тата минута е почнало да шава ужасно и губи желание и интерес да седи където и да е (знам, знам, дефектирали родители, какво да се прави!)

Toва ме подсети какво видях наскоро в супера. Бебе, сложено на седалката за деца, но първо покрита с текстилна такава, розовка и много джиджана. Значи, за някои хора е важно децата да не цапат пазарските колички, а за други - децата да не се нацапат пак от същите тези колички.  Mr. Green
Виж целия пост
# 199
Баш такава имам, в зелено само че. Освен всичко друго е и обемиста, защото е подплатена Laughing та спонтанни пазарувания не се получават добре, трябва да се носи.
Виж целия пост
# 200
Добре де, аз съм напълно против слагането на моето дете в пазарската количка. И това няма нищо общо с цапането, с продуктите и прочее. Просто смятам, че не е редно и че не е там мястото на детето. Намирам го за проява на невъзпитание и толкоз. Това съм приела за себе си. Никога няма да тръгна да правя забележка на другите обаче. Щом им харесва - окей. Аз си спазвам моите принципи и разбирания.  Peace
Виж целия пост
# 201
Баш такава имам, в зелено само че. Освен всичко друго е и обемиста, защото е подплатена Laughing та спонтанни пазарувания не се получават добре, трябва да се носи.

Я постели едно найлонче и под детето и т'ва е.
Къде сега ще си играеш да влачиш постелка.
Виж целия пост
# 202
  А каква е целта на калцуните, или това е някакъв хумористичен ефект?
Виж целия пост
# 203
  А каква е целта на калцуните, или това е някакъв хумористичен ефект?

Е как, хората влизат с мръсни обувки в магазина, трябва да се пази чистота. ))))
Виж целия пост
# 204
Ей, пращите от хумор.  Tired
Виж целия пост
# 205
Не виждам с какво една диня е по-чиста от обувките на едно дете.
Или тя е преминала през стерилизатор преди да я сложим в количката си ??!  newsm78
Виж целия пост
# 206

Я постели едно найлонче и под детето и т'ва е.


И мушамичка става  Peace
Виж целия пост
# 207
Добре де, аз съм напълно против слагането на моето дете в пазарската количка. И това няма нищо общо с цапането, с продуктите и прочее. Просто смятам, че не е редно и че не е там мястото на детето. Намирам го за проява на невъзпитание и толкоз. Това съм приела за себе си. Никога няма да тръгна да правя забележка на другите обаче. Щом им харесва - окей. Аз си спазвам моите принципи и разбирания.  Peace
 202uu Подкрепям напълно това мнение Peace Имам дете на 6 год.,никога не съм я возила в пазарската количка-когато беше малка,влизах в магазина с нейната количка,а аз носих кошница в ръка,след като поотрасна,върви редом с мен-не бяга,не тича и не беснее в магазина-,и какво сега-да си посипя със сол главата,че имам послушно дете?Не ми прави впечатление другите дали си возят децата в количките или не,гледам да подбирам чисти такива.Всеки сам си преценява и отговаря за детето/децата Peace Както каза,tonkabonka -аз си спазвам моите принципи и разбирания Peace





Виж целия пост
# 208
Не виждам с какво една диня е по-чиста от обувките на едно дете.
Или тя е преминала през стерилизатор преди да я сложим в количката си ??!  newsm78

Е, как, щом е в магазина, значи е чиста. ))))
Виж целия пост
# 209
Добре де, аз съм напълно против слагането на моето дете в пазарската количка. И това няма нищо общо с цапането, с продуктите и прочее. Просто смятам, че не е редно и че не е там мястото на детето. Намирам го за проява на невъзпитание и толкоз. Това съм приела за себе си. Никога няма да тръгна да правя забележка на другите обаче. Щом им харесва - окей. Аз си спазвам моите принципи и разбирания.  Peace

 Най-добре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия