В магазините вече трябва да се влиза само с еднократни найлонки на краката. ) Задължително е да се въведе болничен режим. )
имам подарена текстилна седалка, която се слага на тази на количката за бебе, но така и не ми влезе в употреба - не пазаруваме с часове, а и да го правим, детето до 15-тата минута е почнало да шава ужасно и губи желание и интерес да седи където и да е (знам, знам, дефектирали родители, какво да се прави!)
имам подарена текстилна седалка, която се слага на тази на количката за бебе, но така и не ми влезе в употреба - не пазаруваме с часове, а и да го правим, детето до 15-тата минута е почнало да шава ужасно и губи желание и интерес да седи където и да е (знам, знам, дефектирали родители, какво да се прави!)

Подкрепям напълно това мнение
Имам дете на 6 год.,никога не съм я возила в пазарската количка-когато беше малка,влизах в магазина с нейната количка,а аз носих кошница в ръка,след като поотрасна,върви редом с мен-не бяга,не тича и не беснее в магазина-,и какво сега-да си посипя със сол главата,че имам послушно дете?Не ми прави впечатление другите дали си возят децата в количките или не,гледам да подбирам чисти такива.Всеки сам си преценява и отговаря за детето/децата
Както каза,tonkabonka -аз си спазвам моите принципи и разбирания 


Препоръчани теми