Хляб и обувки на масата

  • 22 117
  • 589
# 180
Можеш, разбира се. Можеш и по щендерите да го пуснеш да се катери. Нали си е твоя работа. Laughing
Ами принципно мога Mr. Green Но ако от магазина преценят, че не е удачно може и да ми направят забележка. Виж като съм си слагала детето вътре в количката не са ми правили.

Сетих се нещо забавно да ви споделя. От тези колички, които са като детска количка долу съм виждала няколко вида, едните са с голяма плоска кошница отгоре върху цялата кола. Та моята дъщеря по едно време искаше да вземаме такава количка и да се вози отгоре в кошницата Crazy И съм я слагала, един-два пъти, кой знае какъв ужас съм предизвикала.
Виж целия пост
# 181
В такива теми бързо се стига до откровени малоумия.
Нали, още на първа страница.  Mr. Green
Виж целия пост
# 182
Та моята дъщеря по едно време искаше да вземаме такава количка и да се вози отгоре в кошницата Crazy И съм я слагала, един-два пъти, кой знае какъв ужас съм предизвикала.

 К'во ти пука.
Виж целия пост
# 183
някой да каже защо в чужбина няма проблем с децата в количките, а в Кауфланд има.
Виж целия пост
# 184
Е, анджък де, нали тия същите деца порастват, влачат неопакования хляб в щайги по земята, развозват хранителни продукти в мърляви бусове, не си мият ръцете след тоалетна, препикават пазарските колички и прочее, и прочее доводи, които решите да си изберете от темата. Тия въпросните все някой ги е възпитавал.

А най-смешно е да мислиш колко безпогрешно възпитаваш 2-годишното си дете и как то никога, ама никога, като порасне няма да сложи своето дете в пазарската количка, всъщност ще е перфектна млада дама, отсега го виждаме...
Особено би приритал човек от смях, ако същото това детенце на 15 години изненада майка си, че е позабременяла или пък бъдат открити цигари в чантата й.
Разбира се, не го пожелавам никому, особено на тези, които получават сърцетуп от детски крака в пазарска количка, би била пагубна такава ситуация.
Освен да припадна от невероятното прозрение. smile3544
Виж целия пост
# 185
Сетих се нещо забавно да ви споделя. От тези колички, които са като детска количка долу съм виждала няколко вида, едните са с голяма плоска кошница отгоре върху цялата кола. Та моята дъщеря по едно време искаше да вземаме такава количка и да се вози отгоре в кошницата Crazy И съм я слагала, един-два пъти, кой знае какъв ужас съм предизвикала.

Едва ли, обществото вече не се шокира от нищо. Апатия.
Добре, че поне на някои им харесва и им е забавно така.

Виж целия пост
# 186
Като се съди по дотук отговорилите:
- тези без деца мислят, че за да си сложиш детето да седне при продуктите в количката си голям мърляч;
- тези с едно дете се чудят защо аджеба се налага да слагаш детето в количката при продуктите, след като си имало място за седене на детето;
- тези с две и повече деца са съгласни, че е напълно нормално да се слага детето при продуктите, защото просто иначе няма къде (след като едното място вече е заето от друго дете).

Извод - като ви дойде до главата, тогава ще разберете защо има деца в пазарските колички, а дотогава не бъдете толкова мнителни и гнусливи, а се опитвайте да влезете малко в положението на хората. С извинение за събирателното, но това е проблема на българина - знае да плюе и да съди и гледа само от своята си камбанария и без да знае какво му е на главата на човека до него.


Имам две деца. Колкото и да ми е трудно, и ще ми остава още по-трудно да организирам пазаруването с тях, в количката няма да стъпват. То за всяко нарушение- дребно или голямо, може да се намери начин да се влезе в положение на човека, прегазил правилата, но каква полза за обществото от това.
Виж целия пост
# 187
Измислих. На вратата на супермаретите да има кош с чисти и кош с мръсни калцуни.
Виж целия пост
# 188
По улицата вървя с новите си обувки, но имам пришка.Нетърпимо е,но трябва да отида до магазина за покупки.Събувам си обувките и ги слагам в количката , заедно с хранителните стоки.Как ще реагирате?


Откровено, няма ли да сте възмутени, виждайки обувките ми до хранителните стоки.Или съчувствено ще одобрите, съзнавайки, че  има причина?
Нито едното. Ще регистрирам, че в количката ти има обувки и ти ходиш боса, може и да се учудя, но не повече.

Измислих. На вратата на супермаретите да има кош с чисти и кош с мръсни калцуни.
Мразя те! Точно това влязох да напиша - че съм намерила решение и исках да обера овациите!
Виж целия пост
# 189
Ето че обществото узрява за едни по-чисти колички за пазаруване.
Виж целия пост
# 190
Измислих. На вратата на супермаретите да има кош с чисти и кош с мръсни калцуни.

Хахахахаа, даааааа.....то в болниците пред всяко отделение няма такива, които да се ползват от посетителите....ама в магазините явно е по-належащо да сложат. ))))
Виж целия пост
# 191
Измислих. На вратата на супермаретите да има кош с чисти и кош с мръсни калцуни.

Хахахахаа, даааааа.....то в болниците пред всяко отделение няма такива, които да се ползват от посетителите....ама в магазините явно е по-належащо да сложат. ))))


Мда. И бележка, че нямаш глисти трябва да представиш на входа.

Абе, хора, да ви имам проблемите!

п.п. Никога не съм си возила детето извън определеното място, което е до 15 кг. Обаче не би ми минало през акъла да правя забележки някому за това.
Виж целия пост
# 192
Ха, на мен в болницата пред детския кабинет са ми правили забележка че детето ми кашля и ще зарази другите  Laughing Всякакви хора има, да правят забележка, свободна страна сме
Виж целия пост
# 193
Ха, на мен в болницата пред детския кабинет са ми правили забележка че детето ми кашля и ще зарази другите  Laughing Всякакви хора има, да правят забележка, свободна страна сме

Пфу, да кашля в болницата! Невъзпитано дете!
Виж целия пост
# 194
Нискобюджетният вариант:



Имам ей такъв въпрос, по повод казаното, че човек може да си застеле количката, за да му е чиста за продуктите след мърлявите деца: ако си застелем количката под мърлявите деца, можем ли да ги возим вътре?  newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия