Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 195



Момичета,аз пък се мъча да разбера какво прошепва Керим след първата целувка,след като му мина кризата -в 44 сек.Някоя ако може да ми помогне
Виж целия пост
# 196
От вчера и днес доста от нас си признаха, че си плачат пак на сериите, също като мен и затова ще кажа:

Здравейте плачещи момичета!!!А, бе направо ревли!

Спомням си един култов лаф по време на онлайн излъчването:
“Керим реве и аз рева! Керим е ясно защо реве, но аз защо му пригласям, не знам!“
Голям смях падна с този лаф, след голям рев.
Какво да се прави, като сюжетът е такъв, докоснал е най-тънката струна от нашата душа и ни е събрал единомишленички и единоревли в този форум да си плачем заедно. Joy Joy Joy
Както си поплаквам, така ми е и смешно от това, което пиша за излятите наши сълзи.

При мен ми действа очистващо. Вчера например имах кански затруднения, но така и не можах да си поплача, за да ми олекне. Снощи със сериите в преговор се наревах и днес съм нов човек.
Не се шегувам, точно така ми се стекоха емоциите. От този сериал черпя много емоции в личен план и съм доволна, че го загледах, проследих до финала и съм още в магията му, а сега и като “хапче“ за лек го ползвам.


Виж целия пост
# 197

Виж целия пост
# 198



Момичета,аз пък се мъча да разбера какво прошепва Керим след първата целувка,след като му мина кризата -в 44 сек.Някоя ако може да ми помогне

Ако погледнеш 74 серия - от 1 стр. на нашата тема - ще намериш отговора. Тя казва - не той  "Ще се излекуваме".
Ето линка - 2 част - 48,12 м.:
http://www.dailymotion.com/video/xqvuiv_yyyyy-y-yyyyyy-yy-yyyyyy … 2-yyyy_shortfilms

Ето и тук - пак от нашата тема - 10,35 м.:
http://www.dailymotion.com/video/xqqw7w_yyyyy-y-yyyyyy-yy-yyyyyy … -yyyyy_shortfilms
Виж целия пост
# 199
От вчера и днес доста от нас си признаха, че си плачат пак на сериите, също като мен и затова ще кажа:

Здравейте плачещи момичета!!!А, бе направо ревли!

Спомням си един култов лаф по време на онлайн излъчването:
“Керим реве и аз рева! Керим е ясно защо реве, но аз защо му пригласям, не знам!“
Голям смях падна с този лаф, след голям рев.
Какво да се прави, като сюжетът е такъв, докоснал е най-тънката струна от нашата душа и ни е събрал единомишленички и единоревли в този форум да си плачем заедно. Joy Joy Joy
Както си поплаквам, така ми е и смешно от това, което пиша за излятите наши сълзи.

При мен ми действа очистващо. Вчера например имах кански затруднения, но така и не можах да си поплача, за да ми олекне. Снощи със сериите в преговор се наревах и днес съм нов човек.
Не се шегувам, точно така ми се стекоха емоциите. От този сериал черпя много емоции в личен план и съм доволна, че го загледах, проследих до финала и съм още в магията му, а сега и като “хапче“ за лек го ползвам.




Емоционален глад.  Удовлетворява го КВФ и в частност - Енгин.
Скрит текст:
Модерният живот ни манипулира. Толкова много се страхуваме  в днешно време да показваме емоциите си. (Е.А.)

Аз пък се опитах да гледам отново АБО - Булут ми липсва. Не успях. Не мога да го изживея отново в този момент... някой ден...
Виж целия пост
# 200



Момичета,аз пък се мъча да разбера какво прошепва Керим след първата целувка,след като му мина кризата -в 44 сек.Някоя ако може да ми помогне

Велиянка
, тук в 44 сек. не Керим, а Фатма каза “ще се излекуваме“
Виж целия пост
# 201
Марианка,благодаря-страшно много харесвам това изпълнение на Енгин,този срив,просто съм го гледала безброй пъти(но не съм сама-в youtube е гледан над милион пъти) и винаги се учедвам как успява да смени интонация ,жестове стотици пъти-абе просто е потресаващо изпълнение.

Димана,права си-и аз забелязах,че е Берен.
Виж целия пост
# 202
Марианка,благодаря-страшно много харесвам това изпълнение на Енгин,този срив,просто съм го гледала безброй пъти(но не съм сама-в youtube е гледан над милион пъти) и винаги се учедвам как успява да смени интонация ,жестове стотици пъти-абе просто е потресаващо изпълнение.

Димана,права си-и аз забелязах,че е Берен.

Аз пък при първото гледане бях чок шашардъ да видя, че се срива. Не вярвах на очите си. Той винаги се опитваше да е стабилният, опората... освен това наистина си желаеше булката... дойде ми като гръм от ясно небе. Разбирам защо се получи, но въпреки всичко още ми е трудно да го приема като емоционална реакция в действителността. Не знам доколко е реално да се случи точно в такъв момент. Тук има хора, които биха могли да се изкажат дали точно на това място сценарият не преекспонира малко нещата в името на драматизма... Т.е. - питам се дали сривът отговаря на характера на Керим, не, че Енгин не го предаде перфектно.
Виж целия пост
# 203
Виж целия пост
# 204
Марианка,благодаря-страшно много харесвам това изпълнение на Енгин,този срив,просто съм го гледала безброй пъти(но не съм сама-в youtube е гледан над милион пъти) и винаги се учедвам как успява да смени интонация ,жестове стотици пъти-абе просто е потресаващо изпълнение.

Димана,права си-и аз забелязах,че е Берен.

Споделям напълно! такова изпълнение и такава ПБН няма в световното кино.
С нетърпение чакам излъчването на тези сцени по БТВ.Ще ми е интересно дубльорите как ще се справят. Тази сцена не се знае дали самите Енгин и Берен биха дублирали повторно по този завладяващ и уникален начин.
Виж целия пост
# 205
Маричка,аз не съм психолог,но това сме го обсъждали многократно-просто през цялото време се наблягаше на лечението на Фатмагюл,вниманието беше насочено към нея,той трябваше да е силния,опората.Няколко пъти при психоложката той подсказа с думите си,че не е излекуван,наколко пъти искаше с Фатмагюл да говорят за "онази" нощ-но не се получи.И сривът се случи закономерно-той толкова много желаеше сватбата,толкова емоции,че просто струната се скъса.Но,брилянтен Енгин.
Виж целия пост
# 206
Димана,и на мен ще ми е интересно,но никой дубльор не може да извади тези давещи се в сълзи и мъка звуци,този на места звучен,на места беззвучен плач ,то бяха такива емоции-сигурно една стотна от това ще видим на български.
Виж целия пост
# 207

Виж целия пост
# 208
Марианка,благодаря-страшно много харесвам това изпълнение на Енгин,този срив,просто съм го гледала безброй пъти(но не съм сама-в youtube е гледан над милион пъти) и винаги се учедвам как успява да смени интонация ,жестове стотици пъти-абе просто е потресаващо изпълнение.

Димана,права си-и аз забелязах,че е Берен.

Аз пък при първото гледане бях чок шашардъ да видя, че се срива. Не вярвах на очите си. Той винаги се опитваше да е стабилният, опората... освен това наистина си желаеше булката... дойде ми като гръм от ясно небе. Разбирам защо се получи, но въпреки всичко още ми е трудно да го приема като емоционална реакция в действителността. Не знам доколко е реално да се случи точно в такъв момент. Тук има хора, които биха могли да се изкажат дали точно на това място сценарият не преекспонира малко нещата в името на драматизма... Т.е. - питам се дали сривът отговаря на характера на Керим, не, че Енгин не го предаде перфектно.

Точно в такъв момент е най-реално да се случи. В темите на онлайн излъчването много широко засегнахме този въпрос, просто сега не ми се рови да търся постове. Сценарият не е преекспониран никак.Напротив тук са ползвани специалисти, за да насочат ржисьорката как точно да се пресъздаде този момент откъм емоционалния срив на Керим и защо точно в ПБН.
Отговорът е по две причини: Защото неговото чисто сърце иска да тръгне на чисто по новият житейски път със съпругата си и второ, което е свързано с първото, че предстоящото физическо сливане трябва да е напълно освободено от неясноти в духовните им отнощшения.
Не знам дали се изразих правилно, но явно Сънчо ме зове. Ще ви пожелая лека нощ, защото, ако зачекна темата за ПБН и тези въпроси на Марица ще осъмна, а утре ме чака много тръстика.
Виж целия пост
# 209
Маричка,аз не съм психолог,но това сме го обсъждали многократно-просто през цялото време се наблягаше на лечението на Фатмагюл,вниманието беше насочено към нея,той трябваше да е силния,опората.Няколко пъти при психоложката той подсказа с думите си,че не е излекуван,наколко пъти искаше с Фатмагюл да говорят за "онази" нощ-но не се получи.И сривът се случи закономерно-той толкова много желаеше сватбата,толкова емоции,че просто струната се скъса.Но,брилянтен Енгин.

Абсолютно - брилянтен. И все пак... знам, че сме го обсъждали. Знам, че причините да се случи са налице... Единственото, което ме озадачава, е че Керим позволи да се случи в ПБН. Знам, че човек понякога не успява да овладее емоционалните си реакции и се "излива" в неподходящ момент. На теория всичко ми е ясно. И все пак... споделям, че се учудих при първото гледане. Т.е. тогава ми се е видяло не на място вмъкната емоционална реакция. Затова се питам дали тя подхожда на характера на Керим като цяло. Дали не е "женска" гледна точка, вмъкната в сценария за повече драматизъм. Разбираш ли - от чисто научна позиция си задавам въпроса какъв би бил отговорът. Не, че съм учен, но ме интересува някой, който разбира от психология и характери, дали е съгласен, че Керим ще си позволи да се срине точно в тази нощ.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия