Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 315
Преглеждах старите теми  и си позволявам да сложа това -  виждам, че нещо започнахме да си мечтаем за Енисе. Казвам "започнахме" защото се надявам и вярвам, че все още и аз съм част от тази тема, и въпреки,че тази седмица пиша по-малко по преговора - го правя от сърце.

 Първа среща - преди две години.

Извървяхме заедно с тях труден път - път осеян с препятствия, болка, страдания и сълзи.
Те страдаха и плакаха - ние ? - ние също.


  Някъде там съвсем неочаквано съдбата им беше приготвила една изненадваща среща с любовта.



Те я откриха и запазиха в сърцата си .
Ние ? - ние се радвахме заедно с тях и плакахме отново този път от радост и щастие.

 Те ще  продължат своя път  
- като семейство, щастливи, усмихнати, хванали по една детска ръчичка.

Ние ? - ние трябва да се разделим с тях и да ги оставим сами.
Ще плачем със сигурност отново, но ще бъдем спокойни, защото любовта и доброто ще бъдат с тях завинаги.



Мама и татко  се обичат много


Щастливи са и те чакат


Тук съм - макар и по-малка от маргаритка
Виж целия пост
# 316
Марта,толкова хубаво и нежно!
Виж целия пост
# 317
Привет, момичета!!!
Насмалко да напиша здравейте, ревли!!!
Димана, права си! Такава съм!!! А, с връщането на ПБН доказателството е налице!!! Аз няма да се изкажа сега по въпроса, защото съвсем ще наводня терена! Направила си го и ти и другите - блестящо!!! Благодаря ви за всичко, което сте написали днес!!!
Момичета, пак казвам, че в тези серии, които преговаряме, много ревах, но най-после видях светлината в тунела за двамата!!!
Керим точно с това си действие тук извика - КАЗАХ НА СВЕТА ЧЕ ТЕ ОБИЧАМ

http://www.youtube.com/watch?v=f9jsdgT45J4



Мислих много и Реших

  

Сега вярваш ли ми?    Срам ме е!

  
Да!         Истина е!

  

Не плачи!!!    Не плачи!!!

 
Ние двамата!!! ще...             Сложи това!!! ... Не заради мен!!! ... За да те пази!!!...

Виж целия пост
# 318
Преглеждах старите теми  и си позволявам да сложа това -  виждам, че нещо започнахме да си мечтаем за Енисе.

Мартаааа, и аз преди малко "смятах"  на колко месеца трябва да е вече бременността на Фатмагюл, нали днес от сутринта обсъждаме ПБН...
Виж целия пост
# 319




Виж целия пост
# 320
Преглеждах старите теми  и си позволявам да сложа това -  виждам, че нещо започнахме да си мечтаем за Енисе.

Мартаааа, и аз преди малко "смятах"  на колко месеца трябва да е вече бременността на Фатмагюл, нали днес от сутринта обсъждаме ПБН...

Като месец 7 календарен, а Енисе трябва да се роди края на януари - най-късно на 05.02 !
Виж целия пост
# 321

Като месец 7 календарен, а Енисе трябва да се роди края на януари - най-късно на 05.02 !

Някой може да си помисли, че не сме наред, ама не ми пука!!!


 

 
Виж целия пост
# 322
Уффф,това БТВ.5 мин. филм,10 мин реклами-имам чувството че гледам on-line-остава да пробутат и студения чай и алюзията ще е пълна.
Виж целия пост
# 323


Скрит текст:

























Виж целия пост
# 324
 

Тази вечер - стигнахме до тук.

И понеже  днес явно сме на вълна Енисе - ето моята фаворитка - като по-малка.

Голяма я показах.

Това е на  мама и тати обичащото диня момиченце...


Виж целия пост
# 325
Добре че съм сама та никой не ме чува как плача.От момента в който и подаде ръка в градината така се разплаках,че ако имаше някой покрай мен щеше да се уплаши.Прекрасен момент(защото аз най-много обичам моментите с ръцете на Керим/Енгин.И както винаги БТВ се изложиха като краставичари.
Виж целия пост
# 326
Момичета мисля,че откачам.Няма по-добър филм от хашия и по-добър актьор от Енгин.Откъдето и да го погледнеш той е най.Очи,ръце,тяло,височина,коса,усмивка...всичко.За таланта да не говоря,неизчерпаем извор от емоции и преживявания.Този човек може да накара всяка жена да лудне по него.
Виж целия пост
# 327


Разфасовах едно любителско видео на гифчета...
1- Раничката на рамо, заключваме колата и портмонето в задния джоб.
2-В единият джоб пускаме белия телефон, в другия - ключовете от колата.

Виж целия пост
# 328
Ками,и аз направо издивях на тези от БТВ-то не бяха тъпи реклами от които кой ли се интересува!

Иначе се разрових из сайтовете за днешното събитие-Енгин наистина е отсъствал и това е направило впечатление.Мен това направо ме хвърли в музиката,защото той толкова  обичаше Мерал-просто не мога да си обясня къде изчезна в дън земя.
Виж целия пост
# 329
Добре че съм сама та никой не ме чува как плача.От момента в който и подаде ръка в градината така се разплаках,че ако имаше някой покрай мен щеше да се уплаши.Прекрасен момент(защото аз най-много обичам моментите с ръцете на Керим/Енгин.И както винаги БТВ се изложиха като краставичари.

Ама как
- спряха на толкова "драматичния" и  и важен момент - как се товари един у...л, пардон самоубил се чрез застрелване - вместо да дадат още 2 минути екранно време как Керим влиза  в семейната спалня...
А пък превода е "уникален" - ако не знаехте, че човек не  се "уморява от танци", а става "Гроги" сега го научихте...
С това рязане на сериите, без да се съобразят с действието / ами дай още 1-2 минути ако трябва / но да е в момент, когато у зрителя би се породил   интерес - да продължи да гледа  и следващата серия.
Къде ти ...тука даже са прекъсвали и диалози.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия