Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 847
  • 746
# 360
Лека, Марианка! Simple Smile
Добре си ги докарала - на една възглавница ( Wink )  - херувимчето и дяволчето. Simple Smile))
ОООО, още няма да лягам....
Е, то и аз съм потънала в "Хрониките", но реших, че ти си се уморила вече. Simple Smile

Тия хроники, те пообъркаха. Я виж кой пожела лека нощ. Кого разсъни....Дано се разсъниш и ти....Цунки по твоему.

 hahaha Е, аз никога не съм било особено наред...  newsm78 Мартичка ще си гушне двамцата и пак ще се успи... Simple Smile) Така хубаво ги е нагласила, че ще е грехота да не го стори. Simple Smile))
Нали, Марта? Simple Smile)) Цунк! Simple Smile)
Виж целия пост
# 361


Да се включим в издирването на този мъж...прекрасен.
Виж целия пост
# 362
Това гледах. Дали това е Берен или е "берен" - не знам.

Да не е нашата стара познайница Берен Саат с холдинга в Истанбул, дето купуваше вили и къщи заедно с Берен и Енгин и ги съветваше за кариерите им newsm78 newsm78 newsm78

Виж целия пост
# 363

И аз заедно с Марта ще ви пожелая лека нощ! smile3524

Лека, Диманче! Simple Smile Този път внимавам на кого я пожелавам. Simple Smile)
Виж целия пост
# 364


Ха-ха, Марица - аз съм си стъкнала "спешъл" часовник - я, ме питай колко е часът ?!

И дали е време за сън. Я, да вървим да го търсим - сформира се отряд за "Активно издирване" - записват се доброволки.

Виж целия пост
# 365



Скрит текст:

Виж целия пост
# 366
Момичета привет.

Моето мнение е, че Енгин не е бил подготвен за славата и вълната от фенска любов, която ще го залее по време на КВФ. Предполагал е , че това ще е поредния сериал, в който ще се снима с добър сюжет и добър екип. Също така може би си е мислел, че фокуса ще е върху Берен. Но се оказва, че КВФ се превръща в касов разбивач и едва ли не в институция . Изведнъж всички медии, журналисти папараци, милиони хора се интересуват от живота ти.

Да,  Енгин е бил актьор и преди това, но не чак толкова известен. Славата е лудост и дори има хора, които не издържат на нея Според мен в момента Енгин е в период на осмисляне на какъв етап е в кариерата си отновно слава, пари, фенове, проекти. Ако добавим и проблеми в личен план, въобще не ме учудва неговото криене, затваряне в себе си, отшелничество, както го наричате. Това е моето мнение за ситуацията.


Дейзи, и моите мисли са в тази посока, само ми се иска да има добри хора и добри съветници около себе си и час по-скоро да се осафери!

Валяяя, направо ме върна в детските ми години! Корабът с алените платна, Александър Грин...актрисата май се казваше Анастасия Вертинская newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 367
Дааааааааааааа, Вертинская и Лановой, млади и неземно красиви, и историята за това, как трябва да вярваме в чудеса. Рускините са се сетили да я свържат с историята на Керим и Фатмагюл.  Simple Smile
Виж целия пост
# 368
Валя - страхотно клипче от рускините ! Като си помисля само колко клипа се направиха и ще продължат  да се правят за Керим / Мустафа Булут в частност за Енгин - то наистина си е "страшно".
Толкова много фенска  любов за това обикновено момче - и ще става още повече, и повече !
Я, си представете, че турският "Хари Потър" както очакванията за него са големи  - стане истински хит ! Тогава - ще се "скрие" съвсем по философски в "Рефик".
Виж целия пост
# 369
Вале,   Hug Simple Smile Още една хубава книга за препрочитане... Simple Smile) + Ихтиандър. Simple Smile
Виж целия пост
# 370
Вале, честно да ти кажа, почти не се сещам за какво се разказваше във филма, но си спомням, че много ми хареса историята и артистите и съм запомнила името на Вертинская. Пък и по мое време си събирахме снимки на любими артисти, и тя беше една от моите любимки!
Като чета поста на Маричка, тя май играеше и в Човекът-Амфибия,  пак по Грин  newsm78 newsm78 newsm78
Виж целия пост
# 371


Валя - страхотно клипче от рускините ! Като си помисля само колко клипа се направиха и ще продължат  да се правят за Керим / Мустафа Булут в частност за Енгин - то наистина си е "страшно".
Толкова много фенска  любов за това обикновено момче - и ще става още повече, и повече !
Я, си представете, че турският "Хари Потър" както очакванията за него са големи  - стане истински хит ! Тогава - ще се "скрие" съвсем по философски в "Рефик".


От твоята клавиатура - в божиите уши, а от там в нашата тема - да го гледаме и му се радваме.
Виж целия пост
# 372
Честно да ти кажа, почти не се сещам за какво се разказваше във филма, но си спомням, че много ми хареса историята и артистите и съм запомнила името на Вертинская. Пък и по мое време си събирахме снимки на любими артисти, и тя беше една от моите любимки!
Като чета поста на Маричка, тя май играеше и в Ихтиандър-Амфибията  newsm78 newsm78 newsm78

В спойлера съм поместила линк към филма. Историята е красива и наивна, истинска приказка за романтични души. За това, как да вярваме в чудеса, но и как да ги правим сами.  Simple Smile

Човекът-амфибия е по фантастичната повест на Ал. Беляев.
http://filmin.ru/10426-chelovek-amfibiya.html
Виж целия пост
# 373
Валя - страхотно клипче от рускините ! Като си помисля само колко клипа се направиха и ще продължат  да се правят за Керим / Мустафа Булут в частност за Енгин - то наистина си е "страшно".
Толкова много фенска  любов за това обикновено момче - и ще става още повече, и повече !
Я, си представете, че турският "Хари Потър" както очакванията за него са големи  - стане истински хит ! Тогава - ще се "скрие" съвсем по философски в "Рефик".


Съгласна съм, Марта, много фенска любов се стовари върху Енгин, но според мен на него папараците повече му тежат. Но като цяло според мен не е нясно как точно да се справи със своята известност и очакванията на хората към него и затова засега избира най-лесния начин, криене и изолиране. Но няма как да продължава вечно така, дано по-скоро открие правилният път.

Странна ми е липсата на концерта в чест на Мерал. Но според мен ако не е бил, наистина има някаква наистина основателна причнина. Той беше казал, че Мерал е много специален човек за него, който е намерил място в неговото сърце и завинаги ще остане там, това са много силни думи.
Виж целия пост
# 374
Част от финала на "Платната":

Скрит текст:
Хванала се за колана му, тя кимна с трепетно притворени очи, с нова душа. Щастието се бе сгушило у нея като пухкаво котенце.  (...)
Асол пак притвори очи, като се боеше, че всичко това ще изчезне, ако продължи да гледа. Грей взе ръцете й и тя, като знаеше вече къде може да отиде сега, без да се страхува, скри мокрото си от сълзи лице върху гърдите на дошлия по такъв вълшебен начин приятел. Грей, потресен и учуден от това, че е настъпила неизразимата, недостъпна за никого скъпа минута, внимателно, но със смях повдигна нагоре за брадичката това толкова отдавна бленувано лице; очите на момичето най-сетне се разтвориха широко. В тях беше всичко най-хубаво у човека.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия