Преди и след „Каква е вината на Фатмагюл?” (Fatmagul'un Suçu Ne?) – Тема 165

  • 37 841
  • 746
# 420


К: "Ние, четиримата...и четиримата бяхме пияни. Бяхме взели хапчета. Бяхме друсани. Не бяхме на себе си. Мислихме, че се забавляваме. После, тя се появи пред нас."
Пр.: "Кой?"
К: "Фатмагюл. Жена ми. Аз първи я видях. И аз им я посочих. Тя...Фатмагюл...Изплаши се като ни видя.  Обърна се и започна да бяга."
Виж целия пост
# 421
А инак, по повод преговора и нещо от постовете на Димана и Милка,  както и във връзка с това, че наближава края на седмицата, се замислих по въпроса:

- с какво семейството помогна, с какво семейството попречи на Фатчагюл и Керим да стигнат до решаващия момент - разкриването на цялата истина пред правосъдието, с който поставиха ново начало за тях двамата?

Обсъжда ли ви се този аспект?
Виж целия пост
# 422


Скрит текст:
К: "Ние, четиримата...и четиримата бяхме пияни. Бяхме взели хапчета. Бяхме друсани. Не бяхме на себе си. Мислихме, че се забавляваме. После, тя се появи пред нас."
Пр.: "Кой?"
К: "Фатмагюл. Жена ми. Аз първи я видях. И аз им я посочих. Тя...Фатмагюл...Изплаши се като ни видя.  Обърна се и започна да бяга."

И понеже още съм с мисъл в украси и красотички... на това гифче особено добре личи колко дълги са миглите на Енгин. Simple Smile)) В един момент се вижда и дължината им в профил и красивата сянка, която хвърлят върху лицето му. Simple Smile))  Embarassed Отклонявам от темата, ама... красотата си е красота - не мога да се въздържа да я отбележа. Simple Smile))

 hahaha Ако му сложат спирала, ще засрами всяка мома с тези мигли. Simple Smile))
Виж целия пост
# 423


Пак се говори усилено, че чакат бебе...

Ето линк към бг фейса на Берен - Beren Saat Bulgarian Fans:
https://www.facebook.com/BerenSaatBulagianFans
Виж целия пост
# 424
Скрит текст:

Пак се говори усилено, че чакат бебе...

Ето линк към бг фейса на Берен - Beren Saat Bulgarian Fans:
https://www.facebook.com/BerenSaatBulagianFans


Уф, беее Честно да ти кажа, Марианка, предпочитам снимките на Берен без чая. Simple Smile)) Simple Smile)) Тоя като го видя само и ми си смръщва настроението... пък като го видя до Берен - още повече! Simple Smile)
Виж целия пост
# 425
Момичета,привет и приятен петъчен след обед.Маричка,виждам че предколедната подготовка върви с пълна пара.
В темата за 20 мин има един пост(последния,или предпоследния),в който пак нещо споменават името на Енгин-моля ви някоя от вас да го пусне през google преводача,за да разберем за какво иде реч,че моят компютър неще да превежда.
Виж целия пост
# 426
Момичета,привет и приятен петъчен след обед.Маричка,виждам че предколедната подготовка върви с пълна пара.
В темата за 20 мин има един пост(последния,или предпоследния),в който пак нещо споменават името на Енгин-моля ви някоя от вас да го пусне през google преводача,за да разберем за какво иде реч,че моят компютър неще да превежда.


Ето:
Скрит текст:
20 минути Voice ще донесе?

Спечелете колко е необходимо да се насладят на среща на високо равнище с програми, това прехвърляне, епизодите на новата серия не се откажат. Като се има предвид Star, публикуван 1453 серия Конници "и" Фатах "продължава да инвестира много, за да остане на върха. Dizisinini Star, 20 минути, което ще излезе в най-скоро време, не бива да се забравя.

Серията HostWoot несъмнено най-големият коз. По време на година, а лицето му отдих и работа с деца, родени Büyüküstün, публиката не е запознат с това ще излезе с много по-различен профил. Потиснатите, който трябваше да mücedale и бутна трудно да бъде партньор на една красива жена да обрисуват Büyüküstün'ün Илкер Аксум, което ...

Каква лъжа ... Бях много изненадан да чуя това име ...

Есен Енгин Akyürek и Timuçin да се произнесе имената на HostWoot, докато младият обича да остане в периферията, но в условията на действие, зрителят може да обещае много неща, които трябва да бъдат включени Aksum'un Илкер всъщност е много логично стратегически. Химикали, отделяни от двама играчи, те са много важни за въздействие върху зрителя. Ако го направим както трябва ... строителна фирма, група, този сценарий е истински завой başarına звезда в тази серия с гласове. Ето защо е важно да се привлече вниманието към серия от 20 минути ...

Колко в много нови проекти инвестира Star.tV. Да не забравяме и "20 минути.... И за Енгин. Защо се е злоупотребявало с имената на Енгин и Тимочин. За да привлекат вниманието ли....Изборът на Илкер е логичен...
Виж целия пост
# 427
Марианка,благодаря ти много-явно този журналист е на нашето мнение,че доста добре експлоатираха името на Енгин,за да запалят още повече любопитството на драгия зрител.
Виж целия пост
# 428


Ф: "Како."
М: "Мила...Приключихме при прокурора."
Ф: "Какво стана?"
М: "Взеха им показания. Прокурорът поиска още време от съдията, за да изслуша и теб и да получи повече доказателства. Г-н Кадир каза, че са ги отвели в ареста."
Виж целия пост
# 429


К: "Како, не се притеснявай за мен."
Мерием разказва:"Другите двама изглеждат притеснени. Не очакваха това,  разбира се. Онзи, глезеният само викаше....Онова нищожество Мюнир, отчаяно се опита да си го изкара на мен.....
Ф: "Сега какво? Трябва ли да идвам там?"
М: "Съдията иска да си тук."
Виж целия пост
# 430


М: "Ще трябва да дойдеш. Ще бъде много трудно за теб, чедо. Но трябва да завършим това, което започнахме. Дори и да е трудно. Не можем да се откажем вече. Не можем, Фатмагюл. Ще те прегледа гинеколог."
Виж целия пост
# 431


М: "Казват, че е необходимо за разследването. След това, ще те изслушат и психолози....Те ще преценят психичното ти състояние.Ще анализират внимателно историята ти. Докладът на психолозите, е много важен за прокурора. След като ти вземат показания....прокурорът ще предяви официално криминално обвинение. Ще ги изправи всички пред съда. "На 14 април", каза прокурора. Тогава е рожденния ден на Керим.
Виж целия пост
# 432


Съдът се произнася...
Съдия: "Обвиненията повдигнати от прокуратурата в Измир, на база жалбата на Фатмагюл Ългаз, срещу Керим Ългаз, Ердоан Яшаран, Селим Яшаран и Вурал Намлъ, бяха разгледани и добавени в досието..... Предвид доказателствата и желанието му да помогне на съда....и възможността престъплението му да подлежи на промяна, заподозреният Керим Ългаз, следва да бъде освободен."
Виж целия пост
# 433


Съдия: "Заподозрените Селим Яшаран и Ердоан Яшаран....следва да останат в ареста по време на разследването."
Виж целия пост
# 434


Това са сътворили гръцките фенове...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия