)) Но сцената от утрото в РД на Фатмагюл и узнаването за бременността направо ме кефи безкрайно. Това е заснетият вариант на прелюдията към тази любовна песен от 69-и еп., според мен.
)) Вале, Дилеми.
)) Но сцената от утрото в РД на Фатмагюл и узнаването за бременността направо ме кефи безкрайно. Това е заснетият вариант на прелюдията към тази любовна песен от 69-и еп., според мен.
)) Вале, Дилеми.
Докосванията бяха изключително малко в сериала, основно на прегръдки се залагаше, а това не е достатъчно, за да се покаже цялостно преодоляването на проблема.

За мен текста разкрива сексуалното желание на Керим, което изпитва към Фатма. 



Това винаги ми е било чудно, просто посланието се загубва.


Това винаги ми е било чудно, просто посланието се загубва. Препоръчани теми