Започва новият сезон за ски скокове и биатлон...и още нещо- тема 3

  • 25 154
  • 751
# 150
Имаше и един заместник на Спиридонов, който направо беше потресаващ неграмотник. Само като го чуех да казва Венсан Жай и Мартина ГлагоУ и  Sick
Виж целия пост
# 151
Асенчо наистина е много начетен! Аз съм го слушала и лека атлетика да коментира мноооого отдавна, още по Канал 1 и си личи, че разбира, просто понякога ме дразни с изказвания тип "бълха"!

малко офф топик: най-големият дразнител за мен е Тодор Алексиев- коментира алпийските ски и тенис, а пък Сашето Йовков аз си го хересвам, а може би съм свикнала само него да слушам...
Виж целия пост
# 152
Нося няколко изключително красиви снимки от снощи







плюс още малко, също толкова впечатляващи, от по-рано. Явно наистина голям студ е сковал далечния север Heart Eyes










За десерт- един супер усмихнат Сими Party
Виж целия пост
# 153
Джойче, това е нечовешкоооооо   Crazy Настръхнах направо.
Виж целия пост
# 154
Много обичам зима... на картинка Laughing

Ето го и Грегор, на който явно не му е студено в Куусамо Crazy
Виж целия пост
# 155
Здравейте, момичета! Джой, благодаря за поканата, много ще се радвам да коментирам заедно с вас, макар и да не успявам да гледам всичко с малката около мен  Laughing.
Виж целия пост
# 156
Добре дошла, Фани Hug
Хайде да те посрещнем с твоя любимец Grinning


Оставям на вас да стискате палци тази вечер, знаете за кого Wink. Аз ще гледам повторението през нощта или утре сутрин Rolling Eyes
Виж целия пост
# 157
Джойче, пуснала съм вече Евроспорта, ще стискам палци. Знам за кого  Grinning

Добре дошла при нас на FSS  Hug
Виж целия пост
# 158
Благодаря ви   bouquet!
Виж целия пост
# 159
Хайде, има ли седнали пред телевизорите вече?  Mr. Green

В първата 20-ица са Бирнбахер, Ерик Лесер, Ларс Бергер, Евгени Устюгов и нашият Владко Илие.
Във втората е голямо мазало - всичките са набутани там - Малкото Фуркадче, Бьорндален, Свендсен, Карл Йохан Бергман, Бьоф, Граф, Пайфер. Пълна лудница ще е.

Краси Анев ще стартира 44-ти, а Мишо Клечеров - 52-ри.
Много много се надявам Краси да направи своето състезание в кръга в Йостерсунд.
Виж целия пост
# 160
Аз на линия, Нане, казвай за кой да викам, и кажи пак как се казваше синеокия красавец, да знам накъде да насоча поглед Crazy
Виж целия пост
# 161
Аз на линия, Нане, казвай за кой да викам, и кажи пак как се казваше синеокия красавец, да знам накъде да насоча поглед Crazy

Джойче, днес Кралят е на линия или поне така пише в стартовия списък. Та, ако ще викаш с мен, то ще е за Оле Ейнар Бьорндален и разбира се за Краси Анев. Все пак сме българки.  Simple Smile

Синеокият сладур е Ерик Лесер от Германия и ще стартира с №20.  Wink
Виж целия пост
# 162
И аз съм в агитката на Краля Simple Smile. Жалко за Владко, стискам палци за Краси.
Виж целия пост
# 163
Леле, какво прави Бьорндален Shocked? Фуркад и той Rolling Eyes
Виж целия пост
# 164
Леле, какво прави Бьорндален Shocked? Фуркад и той Rolling Eyes


Невероятно трудна втора обиколка. Затова стрелбите от прав са такива. Не само Оле. Ами Фери - пет пропуска. Свендсен, Фуркад, общо взето фаворитите се провалиха.
Ерик Лесер пък падна.  ooooh!
Провал пълен и за българите.

Обаче не мога да се отбележа страхотната бегова форма на Оле. Този човек след месец и половина ще навърши 39 години. Егати бягането  #Crazy
Но Асен Спиридонов е прав - няма как да не бъде бесен от стрелбата си на прав. С 600 допълнителни метра, той е на 1 минута и 24 секунди от победителя. Пита се в задачата, какво щеше да стане, ако бяха само 2 или 1 обиколка.
Ноооооо това е спортът. Няма ако.

Много интересна победа на Льогелек. Вероятно е първата му такава в старт от Световната купа.
А и от друга страна това класиране до момента ще доведе до изключително интересно преследване утрееееее.  

Хахахах словашкият състезател се казва Мартин Отченаш  Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия