Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
Кога линцерът е готов за консумация?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Как се пече тиква с пълнеж - с капак или без капак?
-
Какво да направите, ако бисквитките станат криви?
-
Кога линцерът е готов за консумация?
-
Може ли тестото за меденки на Джема да се направи вечер и да се изпече на следващата сутрин?
-
Какво да правя, ако тестото за хляб стане лепкаво?
Да взема да ги извадя ли докато не съм ги пуснала да се пекат??
Много ви се радвам на ентусиазма, и аз от тази тема се заразих преди две години да сладкоправя в промишлени количества и след това да радвам любимите хора с малки оригинални сладки подаръчета




