Пълната забрана за пушене в затворени помещения!!!

  • 118 738
  • 4 108
# 4 095
А може би трябва да се примирите, че има хора-пушачи. Всяка крайна мярка не води до добри резултати.

защо да се примирявам, че някой иска да ме трови, а не той да се примири, че навикът му е вреден за него и околните?
Виж целия пост
# 4 096
Охоооо, щастлива новина за непушачите...пък и защо не и за пушачите-тарикати  Wink

Ако в заведението се пуши, може да не плащате!
http://www.varnautre.bg/2014/01/09/202497-ako_v_zavedenieto_se_p … e_da_ne_plashtate

Аз пуша, но мъжът ми не, обаче той плаща. Още по-чудесен тандем можем да бъдем  Laughing
Виж целия пост
# 4 097
Абе  вървете пълнете заведенията, непушачи, какво само злобеете? Ето ви закон, ето ви кръчми, яжте и пийте на спокойствие и се примирете наистина, че не всички са като вас. За радост.
Виж целия пост
# 4 098
Намират се тарикати сред пушачите, които нарушават закона с любезното съдействие на ресторантьора.
Още не ми се е случвало да вляза в заведение нощно време и вътре да не се пуши.
Правя го вече само в изключителни случаи, рожден ден например.
Даже на нова година, в хижата, в която бяхме, всички пушачи толерантно решиха да не пушат в общата зала, където често влизаха и деца.
Виж целия пост
# 4 099
Охоооо, щастлива новина за непушачите...пък и защо не и за пушачите-тарикати  Wink

Ако в заведението се пуши, може да не плащате!
http://www.varnautre.bg/2014/01/09/202497-ako_v_zavedenieto_se_p … e_da_ne_plashtate

Аз пуша, но мъжът ми не, обаче той плаща. Още по-чудесен тандем можем да бъдем  Laughing

Урааааааааааа! Заведенията най-сетне ще са пълни - от авантаджии непушачи  Joy
Виж целия пост
# 4 100
Охоооо, щастлива новина за непушачите...пък и защо не и за пушачите-тарикати  Wink

Ако в заведението се пуши, може да не плащате!
http://www.varnautre.bg/2014/01/09/202497-ako_v_zavedenieto_se_p … e_da_ne_plashtate

Аз пуша, но мъжът ми не, обаче той плаща. Още по-чудесен тандем можем да бъдем  Laughing

Урааааааааааа! Заведенията най-сетне ще са пълни - от авантаджии непушачи  Joy

Ти заведение ли имаш?
Виж целия пост
# 4 101
защо да се примирявам, че някой иска да ме трови, а не той да се примири, че навикът му е вреден за него и околните?

А защо някой трябва да се примирява с нещо и съобразява с някого, като може всеки да си е в заведение за себеподобни и да си прави квот' си иска?
Виж целия пост
# 4 102
защо да се примирявам, че някой иска да ме трови, а не той да се примири, че навикът му е вреден за него и околните?

А защо някой трябва да се примирява с нещо и съобразява с някого, като може всеки да си е в заведение за себеподобни и да си прави квот' си иска?
Защото не може да ограничаваш свободното движение на хора на обществени места.
Има ли такива места, които да са разделени по друг признак? Замисляла ли си се защо няма?
Виж целия пост
# 4 103
А може би трябва да се примирите, че има хора-пушачи. Всяка крайна мярка не води до добри резултати.
Напълно съм съгласна. Като непушач.
Виж целия пост
# 4 104
Страните, които бяха въвели забраната преди нас облекчиха режима създавайки заведения от сорта на Cofee - shop-овете именно защото видяха неефективноста от забраната.
Не виждам какъв мотивиращ елемент за децата има в това, да гледат купища пушачи на всеки ъгъл пред заведенията?!
Напротив недоволстваха, мърмореха пушейки на дъжда, а сега е супер актуално да отказваш цигарите. И електронните цигари ги обявиха за канцерогенни и важат същите правила за тях, като за цигарите. Фирмите също изкяриха, защото вече няма толкова много пушачи да излизат за по 5-10 мин на цигарка всеки час-два. Дори някои менаджери директно си казват, докато излезеш навън, изпушиш цигара и се прибереш са около 10 мин. 3 цигари са 30 мин, обедната ти почивка си я взел Wink
Виж целия пост
# 4 105
http://bnt.bg/news/zdrave/raste-broyat-na-zhenite-pushachi-u-nas
Виж целия пост
# 4 106
Страните, които бяха въвели забраната преди нас облекчиха режима създавайки заведения от сорта на Cofee - shop-овете именно защото видяха неефективноста от забраната.
Не виждам какъв мотивиращ елемент за децата има в това, да гледат купища пушачи на всеки ъгъл пред заведенията?!
Напротив недоволстваха, мърмореха пушейки на дъжда, а сега е супер актуално да отказваш цигарите. И електронните цигари ги обявиха за канцерогенни и важат същите правила за тях, като за цигарите. Фирмите също изкяриха, защото вече няма толкова много пушачи да излизат за по 5-10 мин на цигарка всеки час-два. Дори някои менаджери директно си казват, докато излезеш навън, изпушиш цигара и се прибереш са около 10 мин. 3 цигари са 30 мин, обедната ти почивка си я взел Wink
Електронните цигари не са забранени в заведенията,колкото и да ви се иска Wink Twisted Evil
Виж целия пост
# 4 107
Електронните цигари не са забранени в заведенията,колкото и да ви се иска Wink Twisted Evil
Като закон още не са го въвели, но това не пречи фирми и заведения да ги забраняват за употреба на тяхна територия. А в скоро време може и черно на бяло да излезе Wink
EU seeks 'ban on all currently available e-cigarettes' Вие продължавайте да живеете в заблуда, че въвелите по-рано забрана страни облекчавали режима. 
Виж целия пост
# 4 108
Електронните цигари не са забранени в заведенията,колкото и да ви се иска Wink Twisted Evil
Като закон още не са го въвели, но това не пречи фирми и заведения да ги забраняват за употреба на тяхна територия. А в скоро време може и черно на бяло да излезе Wink
EU seeks 'ban on all currently available e-cigarettes' Вие продължавайте да живеете в заблуда, че въвелите по-рано забрана страни облекчавали режима. 
А ти си вярвай,че ще забранят електронните цигари! hahaha Joy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия