,затова чистя и разтребвам всеки божи ден,едно от децата ми има хроничен запек и е много от значение да яде домашна храна,без изк.оцветители и консерванти,затова готвя всеки ден,освен когато съм на работа(работя на смени).Не виждам какво толкова сложно и драматично има в тая домакинска работа,мама му стара!Все пак не става въпрос за всекидневно пролетно чистене.И от къде на къде ще чакам мъжа ми да е свободен,за да ми помага?!Оправям си всичко по къщата и манджите сама и не виждам нищо робско в това.Мъжът ми се включва в пазаруването,боядисването,прането на килимите,закачането на пердетата,и въобще във всяка работа,която изисква висок ръст и мъжка сила.Никога не ми е отказал да свърши нещо,камо ли да ме нахока и нагруби.Но и не е претенциозен,няма кой знае какъв усет за естетика и ред,и съответно и претенциите му относно бита са нищожни Само че,съм била омъжена за другия тип мъж, и това което описват Мамасита и Молен ми е много познато.Това са психологически насилници и отношенията с такива хора не са нормални и здравословни.
А аз бях и "изрод". Ама това е друга тема.
Децата пък като бяха в бебешка възраст(от 1 до 3г) беше още по-голям хаос,играчки имаше даже в банята.

Тамън изчистя и мъжо о*ере пейзажа. Ми идва момент, в който почва да ми писва