Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 60
  Мързи го значи, и му е студено... newsm78
 А не може да не се къпе преди лягане, а директно от вратата щом се прибере от работа да го засилваш - сваля дрехите, и в банята, докато не го е съвсем размързяло.
Аз така правя зимата, защото късно вечер наистина не ми се влиза в хладната баня (на мансарден етаж живея) и ме домързява.
Виж целия пост
# 61
  И аз, като се прибирам скапана и намръзнала.
Виж целия пост
# 62
Добре де, тия дето се къпете сами, кой ви изтрива, сапунисва и масажира гърба?
Или само отпред се къпете? Циците, Минка, дупето, и готово? Или в обратен ред? Защо сте се омъжили, ако ще се къпете разделно?
Виж целия пост
# 63
Аааа, в тоя студ даже само Минка и на бегом към радиатора, че да не замръзне  cold
Виж целия пост
# 64
Аааа, в тоя студ даже само Минка и на бегом към радиатора, че да не замръзне  cold
  hahaha Joy
Виж целия пост
# 65
разведохте ли я вече  Laughing
.....
и до бърсането на г*за сте стигнали. много бързо напреднахте Twisted Evil, а калиевият перманганат, а-а-а Mr. Green
муаааааахахахаха
Взе ми го от устата.
Вълчо, ние се къпем заедно. Явно е време да се оженим.  Laughing Hug
Виж целия пост
# 66
С индивид, който се сеща да се изкъпе 2 пъти в седмицата и точно толкова пъти му се прави и секс - не бих издържала.
И не бих си мълчала - казвам в прав текст, че до мен в леглото спящ пор не ми трябва и толкова. Crossing Arms
Виж целия пост
# 67
Добре де, тия дето се къпете сами, кой ви изтрива, сапунисва и масажира гърба?
Или само отпред се къпете? Циците, Минка, дупето, и готово? Или в обратен ред? Защо сте се омъжили, ако ще се къпете разделно?
това пък чак да се къпем заедно ми идва с няколко идеи в повече, и отвъд спането с обща завивка Twisted Evil
то пък вече бива, бива споделяне на  интимност, ама човек и да не може да пръдне на спокойствие, да му се не види  Mr. Green
Виж целия пост
# 68
Какъв студ, топла вода не тече ли от душа newsm78 Колкото и да е студена банята, като си пусна вряла вода  мога и два часа да си изкарам. Даже е много приятно като си се намръзнал навън цял ден, да си теглиш един топъл душ.
Виж целия пост
# 69
Какъв студ, топла вода не тече ли от душа newsm78 Колкото и да е студена банята, като си пусна вряла вода  мога и два часа да си изкарам. Даже е много приятно като си се намръзнал навън цял ден, да си теглиш един топъл душ.
Не ме карай сега да ходя да слагам термометъра в банята.  Wink Но пак си се къпя де  Laughing
Виж целия пост
# 70
Аз съм бивша плувкиня и обожавам водата.
Когато обаче съм под силен стрес и много,ама много изморена,не влизам под душа.

Аз също, но когато съм уморена или стресирана, дори измиването на ръцете или гледането на течаща вода ме успокояват. Имах колега чиято баня беше толкова студена, че ми е казвал как има скреж по стените сутрин. И все пак се къпеше всеки ден.
Виж целия пост
# 71
Темата е леко странна — в 60-тина поста, венерианки обменят предположения за марсианци, и се навиват как щяло да стане.  Laughing
Просто е: мъжете имаме по-слабо обоняние, но за сметка на това сме по-търпеливи към силните миризми (особено към собствените си, защото сме свикнали с тях), което си е природна даденост, и няма как да се "възпита" от майката или половинката. От друга страна стреса изморява повече от чисто физическия труд, и съпруга се прибира ядосан, изморен и му е студено (чувството за студ, се засилва от умората и глада — пак по чисто биологични причини, и не зависи от характера на човека). Като се нахрани, му се доспива още повече (също по чисто биологични причини) и заспива моментално.
Ама нали всичките сте венерианки (мъжете били от Марс, а жените от Внера), вместо да се възползвате от ситуацията, вие тръгвате точно по обратния ред. Помислете: щом заради секс, един мъж е готов да се изкъпе, в същата ситуация, значи има начин. Въпроса е, че искате да стане по измисления от вас, венериански ред, а не по по-лесния, естествен, марсиански вариант. Mr. Green  

Когато се прибираме, на нас ни е студено, гладни сме, изморени — като цяло кисели. Ами то е ясно какъв ще е марсианският начин: като влезем у дома, ни става топло и ако веднага се напарим в затоплена баня, ще забравим, че сме ядосани. А, ако после подложим нещо леко от хладилника, може да обърнем внимание на детето/свършим нещо от мъжката работа в къщи/дори малко домакинска работа, докато чакаме вечерята, без да нервничим от глад. Доброто настроение е постигнато и тук вече идва мястото на венерианските ви номера и цели. Като повторите упражнението няколко пъти...
Виж целия пост
# 72
и отвъд спането с обща завивка Twisted Evil

в този ред на мисли, към авторката: една завивка ли ползвате с половинката? Twisted Evil

гост22, вече по-добре разбирам собствения си марсианец Wink
Виж целия пост
# 73
гост22, ти би ли съжителствал с жена, която е необходимо да я подсещаш за личната й хигиена? Съмнявам се. Подобен ангажимент имаме само към децата си и изобщо няма да ми се доправи секс с мъж, който "отглеждам" подсещайки го да влезе в банята. Пък вие си се утешавайте с нечистоплънтиците, все някой и тях трябва да ги обича.  Tired
Виж целия пост
# 74
и отвъд спането с обща завивка Twisted Evil

в този ред на мисли, към авторката: една завивка ли ползвате с половинката? Twisted Evil

гост22, вече по-добре разбирам собствения си марсианец Wink

aз вече питах - с отделни били  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия