Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 150
Е какво като е ерген, това да не е оправдание да бъде мърляч? Shocked Твоя мъж се съмнявам да си го взела мърльо, а после след сватбата да е започнал да се къпе и пере всеки ден.
Моят мъж преди да се запознаем не се е къпел всеки ден. Казвал ми е, че аз съм го научила да се къпе всекидневно Peace
Браво на такива мъже, които все пак в един момент се усещат. Но пък твоят мъж надали е бил от типа 'проветрявам си дрехите' и 'пера ги само под мишниците'.
Повечето от тези, с които съм излизала, вече са имали изграден като навик всекидневното къпане. А единственият, който го нямаше, беше разкаран в момента, в който го забелязах, че пътува за 3 дни, без дори четката си за зъби. Какво остава за чисто бельо. То да кажеш, поне през ден да се къпеше, ама очевидно и това не е правил...
Виж целия пост
# 151
Е чак толкова зле не е бил. Crazy Всъщност аз не съм го виждала мръсен и смърдящ. Сигурно се е къпел през ден, не знам подробности. Но явно като е видял, че аз държа на личната хигиена и е много важно за мен, та е преценил, че това е правилното. До колкото ми е разказвал, едно време всички в семейството му са се къпели веднъж седмично Peace
Виж целия пост
# 152
.....го забелязах, че пътува за 3 дни, без дори четката си за зъби. .....

Еее, това вече не го вярвам  Shocked Ти ме разби  ooooh!
Виж целия пост
# 153
А моят мъж понякога ходи бос в хотелски стаи. Въпреки забележките,които му правя.
Виж целия пост
# 154
Темата обещава да бъде интересна. Много се кефех на тези за смрадливците в офисите. 
И в офиса ми има смрадливци. И към домашните имам забележки. Изобщо по отношение на хигиената имам забележки към всички.... хахаха, така че гледам да не се впрягам, рядко има някой, когото да одобря. Често имам забележки и към себе си. В друга тема ме оплюха, че съм чистила на някой си /у бивше гадже/. Ми мръсно ми е - чистя, няма да си стоим в л...та, а! В офиса чистя, когато чистачката е в отпуска, инак няма кой, брате, няма и това е. Едната шефка позабърсва на третия ден, изчака, да види някой ще се включи ли, и после почва тя, какво да прави. Чистила съм и у свекито, само у майка ми не чистя, тя ме е учила на хигиена и няма нужда, е, напоследък е паднало малко нивото при нея, но истината е, че не вижда, тя сама си го казва, вика като сложа очилата и ми става лошо като видя какво е. Но забележките ми при нея са малко, истина е. Ще следя....
Виж целия пост
# 155
.....го забелязах, че пътува за 3 дни, без дори четката си за зъби. .....

Еее, това вече не го вярвам  Shocked Ти ме разби  ooooh!

Хотелите предлагат еднократни такива.
Виж целия пост
# 156
Последните коментари ме върнаха повече от 10 години назад и си припомних каква война водех с баба ми за пускането на бойлера. Работех известно време в селската сладкарница като продавачка, прибирам се вечер няма топла вода и така всяка вечер цяла седмица си пусках бойлера и си го чаках чинно 3-4 часа да загрее (от най-старите е). Накрая ми прекипя и сторих баба да го пуска следобед. Нашата трудно проумя това пускане на бойлера всеки ден (не беше и разбрала че съм го пускала цяла седмица сама  Laughing ), свикнала зимата по едно къпане в седмицата а лятото и без бойлер със слънчева вода да се полее малко какво е това къпане от мен щяла съм да се разболея от ежедневното къпане  ooooh! Имах си и отделна тубичка с препарат за съдове като мия неразредено с вода. Обичам си бабата, но в някои отношения сме на нож заради икономиите и  Tired
Виж целия пост
# 157

Така се къпехме едно лято на морето и пак го правехме всеки ден.
Виж целия пост
# 158

Така се къпехме едно лято на морето и пак го правехме всеки ден.

Да, голям кеф си е. ) И аз сега задължително слагам туби с вода за щерката, басейна на двора и като я оставя вътре, по 1час откарва. ))))
Виж целия пост
# 159
Ха,добър ден.Друго си е да гушкаш чипкан мъж  Mr. Green

И аз не обичам гладко избръснат мъж.Но не и с прясно набола брада,че боцка мамата си трака.

Имах съквартирантка,която не си сменяше бикините цяла седмица.Къпеше се сутрин и вечер,и си слагаше мръсните бикини.Обяснениято й беше,че тя с това често къпане реално не си цапа гащите
Виж целия пост
# 160

Имах съквартирантка,която не си сменяше бикините цяла седмица.Къпеше се сутрин и вечер,и си слагаше мръсните бикини.Обяснениято й беше,че тя с това често къпане реално не си цапа гащите

Тука вече взе да понамирисва на стара   Animal Tropical Fish
Виж целия пост
# 161
Помислил си, че се е залял с нещо, но се зачудил как точно там и го попитал. Отговорът бил, че той вечер си пере дрехите и потниците САМО под мишниците. Така съхнели по-бързо  ooooh!
е, нееее Joy Joy Joy

аз бих нощувала на отделно легло докато не започне да се къпе всяка вечер преди лягане! Grinning
смятам, че така ще го накажа подобаващо( говоря за моя мъж)
 в нашата къща къпането е x 2 пъти задължително, толкова ми е деликатен  Heart Eyes
Виж целия пост
# 162

Имах съквартирантка,която не си сменяше бикините цяла седмица.Къпеше се сутрин и вечер,и си слагаше мръсните бикини.Обяснениято й беше,че тя с това често къпане реално не си цапа гащите

Тука вече взе да понамирисва на стара   Animal Tropical Fish

 Joy  Аз знам за друг случай.. Моя познати си дала дънките на приятелка и накрая оная след хиляди уговорки и ги върнала с изгризано дъно от кучето и. Не знам колко време ги е носела и на какво са мирисали, че кучето ги е изгризало само там...може би на скункс... Mr. Green
Виж целия пост
# 163
Не моа да повярвам в 21в. каква тема нищите.
Човек трябва да се къпе всеки ден. Възухът е вече мн. мръсен - прах, смог, бензинови изпарения и т.н. Всичко това е право в/у коса, кожа, лице.
Да не говорим цял ден на работа - 8-9-10ч. и да се прибереш и да не вземеш душ. Направо не знам как може да има такива хора.
То затова и в автобуса, и по улиците, и на работа има миризливци.
Виж целия пост
# 164
Прочетох само първата страница ... но честно казано , аз когато видя / или подуша  Simple Smile/ такъв мъж , веднага се питам каква ли е жена му , за да допусне това ? И отговора който си давам не е в полза на последната ... Същото важи и за мъж с неизгладени дрехи , между другото .
Изморен бил . Каква глупост . Ами точно един горещ душ ще го отпусне идеално и ще си легне . И въобще такъв няма да го търпя и един ден . Нито ще го пусна в спалнята . Стари и скъсани дрехи и чорапи се изхвърлят . И живота му става черен , ако само му мине през ума да не се изкъпе ...
Връщам се да чета и останалото  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия