Когато половинката започва да занемарява личната си хигиена......

  • 64 330
  • 863
# 315

Съдейки по подписа ти, вие сте още млади. С времето недостатъците ни се засилват, ще се надсмиваш ли над ситуацията след 10 години обаче?

Ако остане така,може и да се радвам.  Grinning Както отбеляза едно потребителка вчера,с времето може да пристъпва към къпане 2-3 пъти в месеца

Щото ако бях на мястото на авторката нямаше да седя у форума и да си лафя,  а досега сто пъти да съм го вкарала в банята да се изкъпе.  Peace  А като не ще да спи другаде newsm78 Или може би за авторката не е чак такава бока за умиране Thinking

Този филм съм го играла.Освен да си опъваме нервите друго не става.
Другаде няма къде да спи нито той,нито аз.В хола имаме неразтегателен диван,който е изключително неудобен

Виж целия пост
# 316
Е, хубаво де, гипскартон, север, мансарди... ама не е палатка все пак. И отново да попитам - като са ви толкова лоши жилищата, как отоплявате спалните? Или и там е кучи студ?
При баба на село пък банята си беше почти външна. Ама за къпането се отопляваше - преди 40 години, с едно малко калориферче, което така бучеше, че можеше да срути паянтовите стени.
Като стана дума за названията на мъжовите ни интимности - аз използвам думата "мандрагорки".
Виж целия пост
# 317
baibibi, ти правиш ли разлика м-у стая в която се стои постоянно и отоплява и баня, в която примерно се влиза вечер човек да се изкъпе?
Кое ти е толкова непонятното в разликата в температурата?
И спалнята ми е на изток примерно, има остъклена тераса и до обяд пече слънце.
Виж целия пост
# 318
Чак хемороиди от немиене няма да хване. Всъщност нищо няма да хване.
От пропускане на интимния тоалет мисля, че се появяват някои неприятни чисто физически усещания - сърбежи.  Embarassed
Оооо, да! Амо това е от друго-
от пропускането на тоалета се образуват бабалюги-
именно те сърбят  Mr. Green
О, не,  Joy Joy Joy за втори път след урдата отивам да гледам в гугъла и тоя път вече с бабалюгите ми стана пределно ясно до какво се стига.  Joy Joy Joy Joy

Не знам, ама и аз влязох да търся думичката в Гугъл и попаднах на това Joy Joy hahaha
http://men.hotnewsточкаbg/n/kofti-muzhki-problem.8290.html

Нещо променя линка, затова на мястото на "точка" поставете наистина "." Crazy
Виж целия пост
# 319
Е, хубаво де, гипскартон, север, мансарди... ама не е палатка все пак. И отново да попитам - като са ви толкова лоши жилищата, как отоплявате спалните? Или и там е кучи студ?
При баба на село пък банята си беше почти външна. Ама за къпането се отопляваше - преди 40 години, с едно малко калориферче, което така бучеше, че можеше да срути паянтовите стени.
Като стана дума за названията на мъжовите ни интимности - аз използвам думата "мандрагорки".

Живея в къща. Добре изолирана вече, отоплявам само спалнята, кухнята и антрето. Банята не я отоплявам, защото често я проветрявам и смисъл никакъв.  Peace Какво друго да обяснявам newsm78
Виж целия пост
# 320
Мирама, не ми е ясно как пет квадрата не могат да се отоплят за пет минути, ако ще и началната температура да е нула градуса.
Руске, за гъзЪ нищо не съм рекла. То, колкото и да го миеш, гъзът си е гъз, лице няма да стане, я. Майтапа настрана, ама много хора смятат, че тоалетната хартия е достатъчна за хигиенизиране. Това с кафявата черта ме подсети за една супер неприятна случка в моя живот с чисто ново гадже. Избягах с 300 на секундата.
Да взема и аз да се оплача от моя мъж! Той пък не може да си мие задника. Затова след всяко ако има и къпане. Голямо разхищение, а да не дава Господ да имаш спешна нужда, когато той окупира банята с двойната мисия. Главно заради него жертвах килера и направихме втора тоалетна. Дали да не спра отоплението в банята?
Виж целия пост
# 321

Съдейки по подписа ти, вие сте още млади. С времето недостатъците ни се засилват, ще се надсмиваш ли над ситуацията след 10 години обаче?

Ако остане така,може и да се радвам.  Grinning Както отбеляза едно потребителка вчера,с времето може да пристъпва към къпане 2-3 пъти в месеца

Щото ако бях на мястото на авторката нямаше да седя у форума и да си лафя,  а досега сто пъти да съм го вкарала в банята да се изкъпе.  Peace  А като не ще да спи другаде newsm78 Или може би за авторката не е чак такава бока за умиране Thinking

Този филм съм го играла.Освен да си опъваме нервите друго не става.
Другаде няма къде да спи нито той,нито аз.В хола имаме неразтегателен диван,който е изключително неудобен




Залъжи го тогава с шоколадче ooooh!  Аз не виждам как ще се оправят нещата, след като се примиряваш. Така ще си останете и след време може и по-рядко да се ползва банята.
Виж целия пост
# 322
Опа, стигнахме до подкупиите, значи! Вместо шоколадче, може да го мотивира с това, че той като се изкъпе, и тя ще му врътне една бърза...
Виж целия пост
# 323
Аз не виждам как ще се оправят нещата, след като се примиряваш.

А какво се очаква да направи тя в случая?
Виж целия пост
# 324
Аз не виждам как ще се оправят нещата, след като се примиряваш.

А какво се очаква да направи тя в случая?

Мога да кажа какво бих направила  аз. Просто няма да легна в едно легло с некъпан човек. Ако трябва ще се купи единично легло и ще го пратя в хола да спи. Но просто не бих оставила нещата така. Не мога ама въобще да си представя, че ще легна до черни крака и куп бабалюги Peace Peace
Виж целия пост
# 325
Байбиби, повярвай, че има бани, които не могат да се стоплят.
Днес беше пусната час и половина печката преди да вляза и пак зъзнах.
Просто е външна, гледа навън, все едно е тераса.
Виж целия пост
# 326
Добре де.Аз писах напред, че имам същия пор у нас.Бабалюги, камбанки, висулки-всички екстри.И спи на дивана.Обаче дивана е огромен и там е тв.И на него му е кеф.И пак не се къпе.Тука някакви идеи?
Виж целия пост
# 327
Ами аз за себе си, ако наистина положението е нетърпимо и има всякакви такива екстри, то едва ли бих стояла с такъв човек. Ми то дори и секс няма да ми се прави като си спомня за зъбите му, а пък за дъха от устата да не говорим Sick Но много зависи и от останалите обстоятелства. Ако ми се налага и съм зависима от този човек, то най-вероятно бихме били просто съквартиранти.
Виж целия пост
# 328
Все си мисля, че много се изхвърляте и превъзнасяте чистотата.
Лично аз не познавам хора, къпещи се два пъти дневно.
Не се е изкъпал, дай да му спра секса, да го натиря на дивана.
Да бе да.
Виж целия пост
# 329
Все си мисля, че много се изхвърляте и превъзнасяте чистотата.
Лично аз не познавам хора, къпещи се два пъти дневно.
Не се е изкъпал, дай да му спра секса, да го натиря на дивана.
Да бе да.
Аз не говоря за къпане два пъти дневно. Но тук става дума за къпане сряда и неделя. Нищо не превъзнасям. Черните крака и кафявите гащи са ми достатъчни Peace Едва ли човекът а*а само сряда и неделя Thinking
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия