Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 153
  • 738
# 45

  С тоз" искрен" приятел на Мурат не му остава нищо май освен да пие една студена вода, а аз да лягам да спя.

Лека нощ !






Виж целия пост
# 46
Виждам  "обичния" Левентчо пак се е проявил, и след две години неприятното усещане от него е  същото, на нещо мрачно, подмолно и т.н... бррр.  ooooh! Sad

Както и да е..., няма да може да ни развали настроението в края на днешния паметен ден.
Още една добра новина,  Нала чрез своя туитър акаунт съобщава, отбора на Джансел Тиатро победи с 1:0.

Това не е тя, а нейния приятел, тази вечер той е  дежурен репортер на терена  hahaha hahaha hahaha



Виж целия пост
# 47


  Рими  Heart Eyes  два пъти БРАВО!

Театро е победил,  newsm10
Нала си има приятел и ще получаваме новините  от първа ръка hahaha hahaha hahaha



Сега вече мога да спя спокойно.

Лека нощ мила Рими Hug  То май друг няма Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
Виж целия пост
# 48





Добро утро.Не знам от къде в арабския фейс толкова снимки на Нала. newsm78
Виж целия пост
# 49
    HugДобро утро  Hug



Иф  Hug ,Нала  е дочакала приятеля си Wink Joy Joy Joy ,съблякъл си е  коженото яке с което беше на мача и сега  спокойно си е легнала.
Да , ама ние сега ставаме и трябва  да поработим . Laughing




  Приятен ден и от мен  bouquet    bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 50
ДОБРО УТРО   

Виж целия пост
# 51
Добро утро.  Hug Hug Hug



Прекрасен ден ви желая.   bouquet
Виж целия пост
# 52
Добро утро!  Hug
Кафе, музика, футболни новини и снимки! Благодаря!   bouquet   bouquet   bouquet
Май Нала ще е най важния член на семейство Елчин.  Чрез нея ще ни казват, че са живи и здрави.  Wink Макар че тази снимка ми се струва стара.  newsm78
Тази май е от скоро



От мен едно друго четиво.


Хубав и спорен ден!  Hug  Hug  Hug
Виж целия пост
# 53

    Прятен ден - от тази есен е  Laughing Laughing Laughing

 
Виж целия пост
# 54
Добро утро!  Hug

Тази снимка е стара, от 21 март 2012 г.

#canselelcin #futbol #tiyatro 21 March 2012
21 مارس 2012

Ето надписа под снимката във фейса.

Снимки от снощния мач засега няма, възможно е Джансел да е пропуснал мача.

Хубав ден.  Hug


Виж целия пост
# 55
Рими    bouquet Пак съм гледала по диагоналната система.  Embarassed  Embarassed  Embarassed

Снощи щях да пускам този клип, на Татарова беше пуснала вече клип със същата песен, но на Ети.
Е, този е от Тинчето и е за сегашните епизоди.



С превод
http://www.vbox7.com/play:bfc57f0c
Виж целия пост
# 56
Добро утро  Laughing

На Нала нещо много дългокостмест приятеля  Joy
Виж целия пост
# 57
Себи,якето е на Джансел на стола.Същото с което е на снимката.Но не разбрах от къде е снимката,аз поне само в арабския фейс го мярнах тоя кулаж.

Виж целия пост
# 58
Иф то якето  е явно на Джансел , но на мен ми направи друго впечатление и то не само в тези снимки- много изчистената и семпла обсановка в дома на Джансел.
Макар и малко да се вижда от нея е достатъчно .Бежево - бялата га ма преобладава.Шик е!


Шатци  Wink хайде сега космато било кучето/приялелят на Нала/ .Ами мъжки екземпляр е NaughtyКола маска ли да му направят  hahaha hahaha hahaha
  Помня когато гледахме СЛ все се дразнеше от ръцете на Джансел .Това е признак на мъжественост -така беше по мое време Joy Joy Joy


                     
Виж целия пост
# 59
И това не съм виждала   Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия