
Според мен, Себи, просто са търсили да му намерят на всяка цена някакъв недостатък, защото в този сериал Джансел като Ахмед беше мъж-мечта за всяка жена.





По добре, отколкото нищо.
Този път вече знам кой е бащата на Пънар. Остава и майка и да видя и мога да мина към родата на сем. Елчин. 
Съжалявам за проблемите ти с нета.
Сигурно Джансел нарочно си избра тази отрицателна роля, та да спре наплива от фенки.
Кенан също не е мечта на всяка жена, ама той си хареса ролята. Време е да изиграе пак някоя роля, която да стане пак мечта за женската аудитория.
Добър вечер на всички:hug:
това за колата маска и ръцете на Джансел беше закачка между мен и Шатци в минало време

ти успяваш да си различна и много ми е приятно да гледам клиповете постнати от теб.
ти неможа ли да намериш по -начумерен /трябва да е Кенан , защото е с мустаци
/
по един и същ път сме вървяли, а може би и по едно и също време, за да се озовем в тази тема за Джансел. 


.
всички ние правим темата, няма никой "по"
, Кали
и за сега аз. Може пак да се завъртят нещата, важното е да е за Джансел
за композицията на оджата. За мен това е най хубавата музика в целия сериал.
Себи, ако не искаш да гледаш тази сцена, пропусни клипа. Лично на мен ми е забавен.

на е за Хасрет, конфузна за Мурат /да не забравяме ,че той я обича и чак такова гавра не бе нужно! /Нямя да пиша повече за тази сцена , но беше ненужна !
, като си права -права си!
едва ли му бе това проблема във филма ,но това беше положението. Препоръчани теми