Заедно с Джансел Елчин, минали и настоящи проекти - тема 15

  • 36 155
  • 738
# 60
За следобедно настроение     

Виж целия пост
# 61

  Помня когато гледахме СЛ все се дразнеше от ръцете на Джансел .Това е признак на мъжественост -така беше по мое време Joy Joy Joy


                     
#Crazy newsm78 Според мен, Себи, просто са търсили да му намерят на всяка цена някакъв недостатък, защото в този сериал Джансел като Ахмед беше мъж-мечта за всяка жена.  Heart Eyes Peace Grinning


Все си мислех, че този клип е озвучен с песен, изпълнена от Ахмед Кая/ Ahmet Kaya/, но сякаш не е. newsm78
Скрит текст:
Причината два дни да не ви пожелавам лека нощ и добро утро не е в мен , а в и-нета. Като ми се появи това: "Няма достъп до httр: ... и ми идва  smile3511
Виж целия пост
# 62
Никол,  Peace  bouquet Hug
Не си мислете, че харесвам клипове с Джансел, свързани само с СЛ.  Naughty
Този също, страхотен  Мурат.  Peace


Скрит текст:
Персийската музикална композиция в клипа възпроизвежда образа на неприятната ни Селин и затова още с първите кадри на 1 епизод ние вече си обикнахме Мурат, а по Джансел ...   Peace Heart Eyes Embarassed
Виж целия пост
# 63
 Hug
Виж целия пост
# 64
Нови снимки от стари събития.   bouquet По добре, отколкото нищо.  Peace Този път вече знам кой е бащата на Пънар. Остава и майка и да видя и мога да мина към родата на сем. Елчин.  Wink

Дайче, чудесни клипчета.   bouquet Съжалявам за проблемите ти с нета.  Hug  Praynig

Ахмет беше мечта за всяка жена, ами "Жокера".  Wink Сигурно Джансел нарочно си избра тази отрицателна роля, та да спре наплива от фенки. newsm78 Кенан също не е мечта на всяка жена, ама той си хареса ролята. Време е да изиграе пак някоя роля, която да стане пак мечта за женската аудитория.
Виж целия пост
# 65
Дайче,моята първа среща с Джансел беше именнов СЛ.Бях гледала няколко  филма  с Берен и така попаднах на СЛ.Филма ме грабна много щом го изгледах почти без превод./мъчила съм се да гледам и други турски филми без превод но не би/.И така изгледах почти всички филми на Джансел.   

Виж целия пост
# 66



 HugДобър вечер  на всички:hug:

 Но искам на Уси да покажа нещо за което попита.
 От ляво надясно - мйката на Джансел , до нея майката на Пънар  и много достолепната дама до нея бабата на Пънар по майчина линия
((



 
Виж целия пост
# 67
Себи, благодаря!    bouquet
Вече съм техен човек.  hahaha

Нещо красиво и позитивно според мен, че епизодите на ПС не са ми от най добрите.

http://www.youtube.com/watch?v=Y8qj4jyBk3E

Виж целия пост
# 68


  Понеже ми отне час време да намеря важните жени в живота на Джансел ,като се започне от Пънар -прелестна  и се стигне до баба и /нищо но този свят не е случйно/ сега вече мога да се насоча и към постовете ви.


Дайче wavey това за колата маска и ръцете на Джансел беше закачка между мен и Шатци в минало време Hug Wink Heart Eyes

Никол  bouquet ти успяваш да си различна и много ми е приятно да гледам клиповете постнати от теб.
Шатци Heart Eyes Heart Eyes ти неможа ли да намериш по -начумерен /трябва да е Кенан , защото е с мустаци hahaha hahaha hahaha/

Хубава , топла и спокойна вечер. Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 69
Никол,  Hug по един и същ път сме вървяли, а може би и по едно и също време, за да се озовем в тази тема за Джансел.  Grinning
А тук е толкова хубаво, за което благодаря на Шатци и на всички Джанселки. Hug Peace bouquet
Тази вечер отново ще сме на вълна ПС и Мурат - главния е той не само с талант, а и с трудоемкия стремеж към съвършенство в музиката.



Хасрет, Левент и другите около него са подробност, които със своите игрички му вгорчиха живота. #2gunfire Mr. Green Thinking
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.
Виж целия пост
# 70
Себи,относно интериора и аз го забелязах.Харесва ми ,но на мен ми беше трудно да го постигна с двата тайфуна в къщи.Имах си бежов диван който постоянно перях,защото беше все в петна накрая го претапицирах.Сега шалтетата в детската са все в пералнята,защото са този цвят.Ами това е да му мислят като се появят наследници дай боже. : hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 71
Днес си премених къщата - вече съм готова за Коледа. Тази вечер опитах да се пооблека и във форума. Намерих си премяна, стъкмих я за моя размер и ей ме на - фръцла  bowuu.
Междувременно си намерих едно гифче, което си бях краднала от Алиска. Но то не иска да се настани до коледната ми премяна. И сега съм в чуденка - къде е проблема? За успокоение си пуснах едно клипче

Виж целия пост
# 72
Себи  начумерен е Кенан, това му се оказа най малкия проблем  Mr. Green

dai4e   bouquet всички ние правим темата, няма никой "по"  Laughing
Тази тема до тук сме я правили трима човека. Иф   bouquet , Кали   bouquet и за сега аз. Може пак да се завъртят нещата, важното е да е за Джансел  Wink
Виж целия пост
# 73
Дайче,   bouquet за композицията на оджата. За мен това е най хубавата музика в целия сериал.
Един забавен за мен клип, но Хасрет цопна в тортата. Wink  Себи, ако не искаш да гледаш тази сцена, пропусни клипа. Лично на мен ми е забавен.

http://www.dailymotion.com/video/xh2m23_gonulcelen-klibi-bally-kaymak_shortfilms

Виж целия пост
# 74
Уси сцената с тортата  върху  физиономията на Хасрет съм я гледала поне три пъти.

И не мога да намеря достатъчен повод да я има  newsm78 newsm78 newsm78

Унизителна  newsm78на е за Хасрет, конфузна за Мурат /да не забравяме ,че той я обича и чак такова  гавра  не бе нужно! /Нямя да пиша повече за тази сцена , но беше ненужна !


Шатце  Heart Eyes, като си права -права си! Laughing 
На Кенан  Flutter Flutter Flutter едва ли му бе това проблема във филма ,но това беше положението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия