твърде вероятно това да е обяснението, щото като качество "20 минути" бие отвсякъде, поне засега. 
Лека нощ.

твърде вероятно това да е обяснението, щото като качество "20 минути" бие отвсякъде, поне засега. 


след меко казано лудориите,

, по горе на снимката е Берен, има още няколко от същата вечер и клипче от магазинно предаване, снимано е мисля 2007 г.



наистина страхотно клипче. 








ужасна е направо.
Да не говорим за "добрия" Левент. 
, но после се сетих, че всички нейни филми ги излъчват по този канал и т.н. Има някаква връзка там, но те си знаят.
това не е вярно.От месеци насам Star tv гони по рейтинг Kanal D ако не го и бие.Та по нея се излъчва Великолепния Век, мачовете от ШЛ и т.н. Така, че си е много гледаем
Страхотен клип с прекрасна песен!
това не е вярно.От месеци насам Star tv гони по рейтинг Kanal D ако не го и бие.Та по нея се излъчва Великолепния Век, мачовете от ШЛ и т.н. Така, че си е много гледаем 
Споделям само лично мнение, което не е задължително да е меродавно.
Сега обаче мисля да се възползвам от хубавия слънчев ден при нас и да му се порадвам.
порадвай се, тука пак е мрачно, поне сняг да валеше, а то дъжд
Shatzi


да си говорим за Джансел и партньорките му в неговите сериали, да си показваме пристрастията към една или друга от тях, но без спорове коя e по- или най- . 
и дано вие да не сте. 
Време е да гласувам в анкетата пак - мина повече от час.

.Препоръчани теми