На мама празнично е вече, а в корема шава АПРИЛското човече Тема 14

  • 27 288
  • 744
# 450
Виж целия пост
# 451
Честита Коледа!
Най-искрени благопожелания за здраве и сили,
за ползотворни дела,
за топлота и доброта - дарявани и получавани,
за дни на радост с усмивки и веселие,
за мигове на сбъднати мечти.
Виж целия пост
# 452


Честита Коледа, априлки! Надявам се да сте добре всички и да сте прекарали чудесно Бъдни вечер.

Ние очакваме баби и дядовци на гости за обяд... отивам да спретна една бърза тортичка. О, паричката снощи се падна като никога на мен! Много ми е интересно обаче, откъде точно аз ще докарам пари следващата година, хаха.
Виж целия пост
# 453
Честита Коледа! Нека бъде весела, добра, топла и сплотена!  Close-mas:
Виж целия пост
# 454
благодаря за пожеланията! да ви се връщат  и на вас ! у нас паричката се падна на малката  Grinning, а днес е много развълнувана от подаръците..
весела коледа на всички и сама прекрасни мигове с любимите хора! и най-вече здраве за вас и бебоците  Simple Smile
Виж целия пост
# 455
Весела, късметлийска и щастлива Коледа и от мен! Много вълшебни мигове и поводи за усмивки! Много здраве и най-сладките бебчета да посрещат с вас следващата Коледа!

Виж целия пост
# 456
Здравейте момичета и честита коледа!
аз съм вече в София и минавам на бързо. тези дни се надявам да имам време да прочета назад, надявам се всичко да е наред  при вас. успешен и усмихнат ден
Виж целия пост
# 457
здравейте коремчета,как сте???обичам Коледа,но с това хапване,а в къщи,а на гости,а гости у нас,олеее днес направо не ми е до ядене smile3505
Виж целия пост
# 458
здравейте коремчета,как сте???обичам Коледа,но с това хапване,а в къщи,а на гости,а гости у нас,олеее днес направо не ми е до ядене smile3505

Хахахахахахаха май всички сме така. Направо не искам да виждам ядене скоро....., но все пак ще трябва да хапваме заради малките същества, които носим в нас. Как си Ками? Как са двете малки слънчица?
Виж целия пост
# 459
Алекс добре съм,утре ще путувам до София на контролна ФМ,дано времето е ОК.бебките риткатттттт. Hugоле идва и нова година,с това ядене направо незнам.  chef
Виж целия пост
# 460
Здравейте и от мен. )

Е, май най-накрая свършиха коледните пожелания, та да се разпиша. ))))
Утре съм на ЖК, мислех да си записвам и час за ехограф на частно, но реших да го оставя след НГ. Тъкмо ще е минала още 1седмица и вече ще съм в 7ми месец официално. )

Ние сме всеки ден насам, натам, Калина всеки ден получава подаръци, голяма радост. )
Чак мисля 1-2подаръка да ги прибера и оставя за по-нататък, че сега се затрупа буквално с какво ли не. )
Утре сутринта ще се претегля, че да знам и какво да кажа за килограмите на консултацията, надявам се да не се ужася като стъпя на кантара. ) Че с това ядене....
Виж целия пост
# 461
С това яденеее...няма спиране=)Колкото и да се старая да се ограничавам,не става.А колко е хубаво при мама Heart Eyesблагодат...
Виж целия пост
# 462
Да с това ядене е ужасссс...направо съм ужасена от себе си!Тази сутрин се теглих вкъщи и резултатът е +9 кг  Shocked #Crazy Shocked #Crazy Shocked #Crazy така че твърдо съм решила,ще минавам на "диета"...трябва да спре това тъпкане,че като родя ще изпадна в депресия!!!И аз след около 2 седмици влизам в 7-ми месец Simple Smile  newsm68 
Виж целия пост
# 463
 Бях ужасила от кг преди Бъдни вечер, за това минах на разделно  хранене. Смъкнах 1кг, и не се чувствам толкова подута. Сладкориите гледам да ги ям до към 14.00 часа. Вечер карам на нещо по-лекичко плодове и млекце.
Смятам края на август, живот и здраве, да ходим на море и трябва да не съм слон или хипопотам. За 3-4 месеца и кърмеща , трудничко ще се свалят, ако не кърмя минавам на глад, плодове и готово, но с кърменето няма как да не се яде.
Аз днес се нервирах, по празниците пак съседи правят ремонт Whistlingписнаха ми. В 14.30 ходих пак да правя забележки на майсторите, дребният вече има стрес от тези ужасни шумове. На Бъдни вечер, като се прибирах към 17 ч, някакви мебели на съседи пристигаха/ майстори, камиони/....ей, за хората няма празници, няма нищо. И на Бъдни вечер ми бръмчаха Crossing Arms, както и вчера.
Виж целия пост
# 464
Бях ужасила от кг преди Бъдни вечер, за това минах на разделно  хранене. Смъкнах 1кг, и не се чувствам толкова подута. Сладкориите гледам да ги ям до към 14.00 часа. Вечер карам на нещо по-лекичко плодове и млекце.
Смятам края на август, живот и здраве, да ходим на море и трябва да не съм слон или хипопотам. За 3-4 месеца и кърмеща , трудничко ще се свалят, ако не кърмя минавам на глад, плодове и готово, но с кърменето няма как да не се яде.
Аз днес се нервирах, по празниците пак съседи правят ремонт Whistlingписнаха ми. В 14.30 ходих пак да правя забележки на майсторите, дребният вече има стрес от тези ужасни шумове. На Бъдни вечер, като се прибирах към 17 ч, някакви мебели на съседи пристигаха/ майстори, камиони/....ей, за хората няма празници, няма нищо. И на Бъдни вечер ми бръмчаха Crossing Arms, както и вчера.
оле Ани какви са тези хора smile3512 е на такива и аз много се нервирам.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия