Трудно ли е да мислиш?

  • 12 207
  • 251
# 120
Всеки път, когато правиш впечатление - печелиш враг. За да си популярен, трябва да си посредствен.
Божеее (или Богиньооо), каква оригинална мисъл!
Нали?!
Виж целия пост
# 121
Не, задавам въпрос. При това прост, кратък и без референции ( не заради друго, ами темата и без това натежа ). И не се заяждам, наистина ми е интересно.

Освен това, понеже темата все пак е за мисленето, дори и да приемем, че за да си популярен трябва да си посредтсвен, това не би означавало, че всеки, който не е популярен не е и посредствен.
Виж целия пост
# 122
Аз съм от тези с враговете.
Виж целия пост
# 123
Но аз не питах ти от кои си, а питах наистина ли вярваш, че за да си популярен е нужно да си посредствен. И ако наистина го вярваш как определяш себе си спрямо това правило.
Май се оказва, че не е вярно или най малкото ти си изключение от него  Wink Wink
Т.е. другите са популярни, защото са посредствени, а ти си популярна защото си уникална?
Виж целия пост
# 124
Рокси, не задавай въпроси, чиито отговори не могат да се намерят в наръчника "Фейсбук мъдрости за осмокласнички" Simple Smile
Виж целия пост
# 125
За да си популярен, не трябва ли да си впечатлил някой  с нещо   newsm78 ?  Нещо различно, хубаво или лошо, чудно, странно и т.н..
Виж целия пост
# 126
Ами има хора, на които всеки пост, в която и да е тема, започва с ''аз''... Така и завършва...Те може да се окажат досадни за другите. Wink Само че досаден и враг са различни неща. Хората, които воюват във форум, са ми много...ай да не казвам кви...
Виж целия пост
# 127
Като каза "аз", та се сетих, че започнах да използвам по-често това местоимение покрай английския. Там просто си длъжен да го сложиш, ако се изразяваш в първо лице, единствено число! Гледай как става привнасяне в начина на изразяване! newsm78
Виж целия пост
# 128
Учила съм в езикова и знам. Аз също казвам, например ''Андариел и аз'', вместо ''аз и Андариел'' Simple Smile. нямах предвид лингвистиката, /май така се казваше термина newsm78/, а хората, които пишат само с цел самоизтъкване.  ooooh!
Виж целия пост
# 129
Прочетох темата за Калоянчев, Бог да го прости, и съм отвратена. Мамасита, между оригиналност и простотия има огромна разлика.

Пънки, хубаво е да знаеш какви са хората, които воюват във форуми, защото ти основно с това се занимаваш тук. И с мрънкане, разбира се, но и със сочене на виновни наподобяващи други виновни, които познаваш лично. Не знам от кои досадни се оплакваш постоянно, но вече сериозно се замислям дали не си бот.
Виж целия пост
# 130
В някаква степен всички тук сме точно затова, за да се самоизтъкнем! Разликата е единствено в степента на самоизтъкване.  Simple Smile Определено шампиони в тази дисциплина.
Виж целия пост
# 131
Виждам едно алтер его на балкона скромно да мълчи.
Виж целия пост
# 132
Госпожо Бояна, аз воювам по идейни въпроси някакви, не на лична основа. Wink
Виж целия пост
# 133
Много неразбрани различници се събраха тука, не се издържа. Laughing
Виж целия пост
# 134
Госпожо Бояна, аз воювам по идейни въпроси някакви, не на лична основа. Wink
И аз това казвам, но само мрънкаш от чуждата досада, докато самата ти ако си прегледаш постовете ще видиш, че от влизането си тук си написала един единствен пост и хиляда негови римейка и ремикса. На мен ми е все едно, ама виж гредата в своето око преди да се биеш с другарчетата.

Виж от самоизтъкване нямам нужда, винаги се намира по някой, който да ме изтъкне преди да се усетя нужда да се самоизтъквам. Laughing

Много неразбрани различници се събраха тука, не се издържа. Laughing
Само аз и ти смело обикновени, нали  Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия