Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 278
  • 735
# 60
Чак догодина. Сега не е необходимо.

Напротив, трябва да уведоми за смяната на постоянния си адрес!

Освен това трябва да се направи веднага, тъй като старата община ще спре изплащането и ще изпрати документите на новата, която ще продължи да изплаща.

Иди в социалното подпомагане на общината която ти е удобно, документите могат да бъдат пренесени и от теб или да се изискат служебно, а ако ли не, в краен случай можеш и по телефона да се обадиш.
Виж целия пост
# 61
Извинявам се. Сменяла съм постоянен адрес, но не съм информирала никого. При следващо подаване на документите вписвам новите данни. Пък и сега като се зачетох става въпрос за ОБЩИНА. Наистина се извинявам, че подведох женицата.
Виж целия пост
# 62
Здравейте,Честито на Именниците,да са здрави и винаги усмихнати,днес знаете ли дали ще бъдат преведени детските!
Виж целия пост
# 63
Добро утро мами имали инфо за ловеч.
Виж целия пост
# 64
Добро утро мами имали инфо за ловеч.

Ще ти пиша след 11.Тогава идват моите. Peace
Виж целия пост
# 65
Да не съм лош предвестник ама ..... Звъннах в социалното в Русе и ми казаха че за днес нямало другата седмица!!!!!!!!!!!Дано да ме лъжат но това ми казаха
  bouquet
Виж целия пост
# 66
 Да и за Варна няма да има , за понеделник остава - инфо от социала .
Виж целия пост
# 67
Мами нещо са каза  ли по новините за детски наскоро че щяло да има някакви промени не съм сигурна някой знае ли нещо по въпроса
Виж целия пост
# 68
Мами нещо са каза  ли по новините за детски наскоро че щяло да има някакви промени не съм сигурна някой знае ли нещо по въпроса
http://www.haresaigo.com/2013/01/blog-post_1064.html
Общо взето това е с две думи  #Cussing out
Виж целия пост
# 69
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
Виж целия пост
# 70
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.
Виж целия пост
# 71
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.

Супер много благодаря Simple Smile
Виж целия пост
# 72
Имам въпрос относно детските: заповедта от миналата година изтича на 31-ви януари 2013-та. Кога трябва да пусна новите документи? Януари или Февруари?
До края на Януари трябва да подадеш отново документи.

Супер много благодаря Simple Smile

щом  заповедта изтича в края на януари, документи трябва да се подадат до края на февруари! Февруари ще получиш детски за януари!
Виж целия пост
# 73
Не подвеждайте жената. Трябва да ги подаде януари месец. Аз например подавам всеки август. Peace
Виж целия пост
# 74
Като я чукнат на компютъра ще и кажат кога. Иначе и аз мисля, че е февруари.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия