Всичко за семейните добавки за деца/детски/ - въпроси, отговори, получаване - 30

  • 66 275
  • 735
# 720
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.
Виж целия пост
# 721
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.

Много съм съгласна- вечно мрънкащи ще има постоянно!
Виж целия пост
# 722
Тези смешници за едни 50лв и то еднократно , що хартия изхабиха не е истина, хвърлят прах в очите.
И за тези енергийни ги слушам , що народ, опашни 60лв еднократно за цяла зима при тези цени на тока ooooh!
Ти какво предлагаш? Да ги раздават на калпак ли?
Като няма пари, хулят, че няма. Като ги има пак недоволни.

Много съм съгласна- вечно мрънкащи ще има постоянно!

Кое точно е мрънкане ?  50 лв. веднъж за 2 години - страхотно. Ръцете ли да им целуваме за този мил жест или по скоро милостинята, която сме платили многократно под различна форма?
Виж целия пост
# 723
Ами например, ако на мен ми се полагаха тези 50 лв, щях да съм много доволна! И нямаше да го смятам за милостиня, понеже за мен тези 50 лв са почти седмичната храна на семейството ми! Тъпо е, че мрънкат най- вече хората, на които им се полагат тези допълнителни пари, мен това ме дразни. Неблагодарност е.
Същото е като раздават помощите от БЧК- какъв бил този боб, защо им е толкова ориз... Ами не идвай на опашката, остави продуктите и да ти е мирна главата! Ама не- вземат и мрънкат!
Виж целия пост
# 724
Ами например, ако на мен ми се полагаха тези 50 лв, щях да съм много доволна! И нямаше да го смятам за милостиня, понеже за мен тези 50 лв са почти седмичната храна на семейството ми! Тъпо е, че мрънкат най- вече хората, на които им се полагат тези допълнителни пари, мен това ме дразни. Неблагодарност е.
Същото е като раздават помощите от БЧК- какъв бил този боб, защо им е толкова ориз... Ами не идвай на опашката, остави продуктите и да ти е мирна главата! Ама не- вземат и мрънкат!

Хората, на които им се полагат тези пари имат разходи в пъти по големи. И не съм доволна, защото ми е писнало от "загрижеността" на държавата и правата на децата с увреждания. И си е точно милостиня. Ако някой иска да помогне на друг, но наистина да помогне, не го афишира, нито демонстрира, а го прави така, че този, който е получил помощта да не се чувства унизително.
За помощите от БЧК не знам, но консервите сърмички, които видях и кучетата не ги искаха.
 
Виж целия пост
# 725
Ехооо,айде стига вече,деее. Confused
Виж целия пост
# 726
Ехооо,айде стига вече,деее. Confused
аз чакам сигнал от теб
Виж целия пост
# 727
Миналата година подавах декларация за детските края на м.май, сега пак ли м. май?
Виж целия пост
# 728
Миналата година подавах декларация за детските края на м.май, сега пак ли м. май?
LaughingДА
Виж целия пост
# 729
Ох, как да не се похваля - тази година за първи път подадох без да ме върнат за нещо. Днес свърших тази работа и ми падна камък от шията.
Виж целия пост
# 730
Ох, как да не се похваля - тази година за първи път подадох без да ме върнат за нещо. Днес свърших тази работа и ми падна камък от шията.
Аз вчера я свърших тая-за пръв път от 3-4г не ме върнаха за нещо-най-после се научих  Party
Виж целия пост
# 731
Изплатиха ли детските за този месец?
Виж целия пост
# 732
В Пловдив няма детски днес Sad
Виж целия пост
# 733
няма ли някои информация кога ще има детски.
Виж целия пост
# 734
да , другата седмица след 22 .
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия