MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 005
  • 722
# 120
Ох,като гледам снимките на нюд червилата-мнооого ми харесват Heart Eyes но на мен въобще не ми отиватсякаш устните ми не се виждат,и изглеждам болнава Confused  Обаче,ето това червило на Шанел ще си го взема- Orchidee (157)- http://www.temptalia.com/chanel-rouge-coco-organdi-rose-09-ruban … se-15-orchidee-15  Peace
Иначе,днес отново бях с Монте Карло-невероятно усещане и настроение ми носи,а устните ми са перфектно хидратирани в този студ Heart Eyes

много е красива орхидята и за мен повече доближава нежно-блед розов корал, отколкото нюд  Rolling Eyes



Жаки, нас с теб - Шанел ни омагьоса и както и да се крием под масата - вече сме във филма  Joy hahaha с бясна скорост летим към прегрешаване  Heart Eyes

аз ще съм виновна с още една златна пудра (дай Боже), лак за устни и червило  Heart Eyes
Виж целия пост
# 121
има ли някой друг, който си мисли, че нюд червило не му отива  Rolling Eyes вярно, че е широк диапазон, но  Blush
Аз! Аз!
Но не се изморявам да опитвам да нося такова... Joy Joy
Виж целия пост
# 122
успокоих се  newsm03 вече се чудих какво ми става, че само аз не нося  Blush
Виж целия пост
# 123
успокоих се  newsm03 вече се чудих какво ми става, че само аз не нося  Blush
И аз не нося, имам няколко, слагам ги за 1-2 часа и после пак си се връщам към любимите ми оранжееещи и червени.
Безличен ми е леко нюда на мен.
Но  все купувам в търсене на моя нюд,може би някой по-розовеещ
Виж целия пост
# 124
~Étoile~,и аз не мога съвсем телесен цвят да нося,затова и се насочих към посочените от мен по-горе цветове на Шанел Peace Още не съм открила своя цвят сред средния клас червила Thinking
Виж целия пост
# 125
Момичета, погледнете червилото на YSL №7 Lingerie Pink, ако ви попадне. То е световен хит и има защо. Много е интересено. Розов нюд. Не стои на всеки, странно е, дори барбешко, но си струва да се пробва и да се познава.
Ето го от наша съфорумка. Heart Eyes
http://coquelicotta.com/?p=904
Виж целия пост
# 126
аз сега го погледнах и хич не ми е бабешко  newsm03 newsm03 newsm03
Виж целия пост
# 127
аз сега го погледнах и хич не ми е бабешко  newsm03 newsm03 newsm03
баРбешко/Барби/ имаше предвид Денси  Wink Hug
Ще го тествам Peace
Виж целия пост
# 128
аз сега го погледнах и хич не ми е бабешко  newsm03 newsm03 newsm03
Не бабешко, напротив Барбешко /Барби/, лолитско, невинно и същевременно много секси. Laughing Hug

Не е много трайно, но прави устните супер обемни и абсолютно винаги прави впечатление и в двете посоки. Whistling
Виж целия пост
# 129
ахххх  Heart Eyes каква грешка, изключително ми е интересно как би ми стояло -  Peace - този цвят предизвиква  Heart Eyes

имам една палитра с червила - крайно време е да пробвам цветове  Heart Eyes
Виж целия пост
# 130
За много години момичета Simple Smile)) пожелавам ви една успешна и страхотна 2013 Simple Smile
Та на червилата имам Chanel Organdi Rose #09 Rouge Coco и много си го харесвам, ухае на рози и е като кремче хехе . Много се харесвам с него , а по принцип избягвам нюд червилата не ми отиват особено. Денси мисля , че беше писала за тъмни червила, видяли на YSL mat серията от есенната колекция има 2 страхотни тъмни цвята  Crazy
Виж целия пост
# 131
Oколо 60 Shocked Оооооо тотално да забравят Joy

A това на YSL ме кефи само заради опаковката. Този цвят не ми харесва, като Гага-та на MAC (даже се чудя как изхабих 1 и имам 2-ро ooooh!) Но вече ми е супер демоде.
Виж целия пост
# 132
За много години момичета Simple Smile)) пожелавам ви една успешна и страхотна 2013 Simple Smile
Та на червилата имам Chanel Organdi Rose #09 Rouge Coco и много си го харесвам, ухае на рози и е като кремче хехе . Много се харесвам с него , а по принцип избягвам нюд червилата не ми отиват особено. Денси мисля , че беше писала за тъмни червила, видяли на YSL mat серията от есенната колекция има 2 страхотни тъмни цвята  Crazy
Да видях ги хубави са наистина.
Виж целия пост
# 133
densi, къде в София има най-много червила на Шанел и ИСЛ  Rolling Eyes

Има ли опция за тестване с еднократни апликатори (да се взима от стикчето с еднократен апликатор)  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
densi, къде в София има най-много червила на Шанел и ИСЛ  Rolling Eyes

Има ли опция за тестване с еднократни апликатори (да се взима от стикчето с еднократен апликатор)  Rolling Eyes
Навсякъде има YSL, а Шанел само в магазините вносители. Да може да се използват клечки за уши, апликаторчета и да пробваш червила. Може и лични да са.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия