MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 001
  • 722
# 150
Аз имам Fig 1 и на мен си ми харесва, но имам и Nocturnelle и той също много ми харесва - дори  повече от Fig 1.

В Австрия са пуснали новите колекции, а аз не съм там  newsm45 Докато се прибера и всичко ще е свършило  newsm45
Кога се очаква да ги пуснат в България?
Виж целия пост
# 151
О, ще го видя този цвят. Изглежда интересен.
Кога се очаква да ги пуснат в България?
Казва ли ти някой, смееш ли да питаш Simple Smile Аз вече нищо не очаквам, за да не се ядосвам  ooooh! Като дойдат - ако има бройки се включвам  Peace
Виж целия пост
# 152
Аз искам руж на МАC, но когато отида в магазина и видя ранообразието им и ме хваща нервата, не мога да избирам от толкова много нюанси  Tired

А червилото, което съм си харесала e  Sunny Seoul  Heart Eyes
Виж целия пост
# 153
Много съм тъжна, многооооо! Бях се настроила да разгледам продуктите и да си купя нещо ново, а то какво стана накрая  Cry
Днес са се появили продуктите в страница им и половината неща вече ги няма  ooooh! Tired
Gentle и Stereo Rose са свършили, а докато се прибера и останалите продукти ще свършат.  Tired
Виж целия пост
# 154
Етооо го, има ли по-красиво червило от това ? Подписано от Герлен, разбира се.

Guerlain Rouge Automatique #168 l'heure bleue.
http://coquelicotta.com/?p=1745
Виж целия пост
# 155
B & C, много неприятно Sad
Не можеш ли да помолиш някой да напазарува вместо теб нещата, за които си сигурна  Thinking
Виж целия пост
# 156
Аз искам руж на МАC, но когато отида в магазина и видя ранообразието им и ме хваща нервата, не мога да избирам от толкова много нюанси  Tired

А червилото, което съм си харесала e  Sunny Seoul  Heart Eyes

Имам го, ще ти направя публикация ако искаш. Утре, че днес съм зарината с Шанели. ( дай Боже все така да е  Mr. Green )
Виж целия пост
# 157
Те свършват веднага в сайта, но аз като отида до Берлин дори седмици след като колекциите са пуснати винаги си намирам бройки.
Ти като живееш във Виена няма как да не намериш също. Споко Peace
Виж целия пост
# 158
B & C, много неприятно Sad
Не можеш ли да помолиш някой да напазарува вместо теб нещата, за които си сигурна  Thinking

Лошото е, че за нищо не съм сигурна.....нищо не съм виждала на живо, а ми се искаше първо да разгледам и тогава да купувам.  Rolling Eyes
Е, нищо, ще си купя четки и някое червилце на Chanel. Ще разгледам и парцалките и дано намеря неща, които да ме утешат  Rolling Eyes

Жаки°, така е, права си, наистина в Интернет нещата свършват веднага, а продуктите могат да се намерят след това в някои магазини, но аз ще се прибера чак края на Януари  Rolling Eyes
Много се надявам да намеря нещо изостанало, но знае ли човек   33uu
Ще си замина за Виена и ще вземат да ги пуснат в България  ooooh! Laughing
Виж целия пост
# 159
Аз съм сигурна, че ще си намериш. То не е като при нас едно магазинче и всичките чакаме да пуснат 4-5 бройки Simple Smile

А и Порцелана и Розата са излизали и преди. Много фенки вече си ги имат.
Виж целия пост
# 160
B & C,
не вярвам да остане красивата Виена без красиви нови продукти Simple Smile
Виж целия пост
# 161
Стана ми много неприятно като прочетох кофти / обидни думи/ думи за консултантка на Мас. Cry

Да ви разкажа как случайно открих тъмно червило. Реших днес преди зверски зъболекар, да си купя след мъченията, червилото на Шанел 109 въпреки, че ви писах, че не е абсолютно точно това, което търся. Търся мораво, почти черно червило, но студено, възможно най-студеното, което мога да намеря. Не кафяво и в никакъв случай винено, бургунди или червено.
Отбих се за маска с Ниим в известно магазинче срещу центъра по Хигиена и мернах ГР. Не полвам техни червила от много години, но забелязах много тъмен цвят и го извадих от щендера. Е ГР 70 номер е супер тъмно, винено червило. Купувам го за 2.70 лв., за да го пробвам на устни и да видя дали към този момент /не съм носила Шанела от един месец примерно/ ще се харесам с него. Харесах се и то много. Изтрих и отидох при Шанел с намерението да купя другото, защото ми се носи. Сравних ги доста си приличат на ръка, като Шанела е по-тъмен. Обаче при сравнението реших да остана с ГР на този етап. Сложих го отново и досега то си е на устните ми вече над 5 часа. Добре е има леко изтриване в центъра на устните и много леко разтичане под долната устна в бръчиците. Не изсушава много, Шанела е по-сух, но той пък не разтича въобще. Знаете не ползвам молив, но сега ще си купя пак на марката за да го потъмня още повече.
Много съм доволна.
Защо не продават почти черни червила? Аз съм много бяла и с нюд грим на очите или в капучинено кафяво ми стои страхотно като акцент.

Понеже знам, че няколко мацки търсят тъмно червило пробвайте това Голдън Роуз 70 номер. Hug

Виж целия пост
# 162
За почти черни не знам, но черно червило съм виждала Simple Smile
Преди години ползвах червила и моливи за устни на ГР и тогава бях доволна.
Виж целия пост
# 163
Хех, Денси, аз също точно ГР №70 си взех когато исках да пробвам дали изобщо ще се възприема с много тъмно червило  Crazy
Не са им лоши червилата на ГР, но на мен ми миришат отвратително. Новата им серия в златистата гилза е без аромат, но не съм ги ползвала и не знам дали са хубави като текстура.

Аз си взех червилото от третата снимка - Wine and Forever - http://lipstickpowdernpaint.com/2012/03/27/5-fall-beauty-trends- … nto-fashion-week/ , но на моите устни седи дори по-тъмно. То засега ме задоволява напълно.
Виж целия пост
# 164
Това червило нещо като на MAC Film Noir ли е?
Скрит текст:
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия