MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 001
  • 722
# 165
Не това е като 110 на Шанел, много е в кафяво. Аз търся много по-тъмно и студено, точно лилаво- мораво.
Виж целия пост
# 166
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
Виж целия пост
# 167
Аз бих препоръчала Флормар. Имам един в бежовата гама, който слагам под светли червила и съм доволна. Като гледам този, 206 номер ще си пасне с червилото
Виж целия пост
# 168
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug
Виж целия пост
# 169
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug
И аз търся Пастел77. Ще споделиш ли ако откриеш нещо за него?
Виж целия пост
# 170
Аз искам руж на МАC, но когато отида в магазина и видя ранообразието им и ме хваща нервата, не мога да избирам от толкова много нюанси  Tired
А червилото, което съм си харесала e  Sunny Seoul  Heart Eyes
Имам го, ще ти направя публикация ако искаш. Утре, че днес съм зарината с Шанели. ( дай Боже все така да е  Mr. Green )

Чудно, благодаря   bouquet
Виж целия пост
# 171
Етооо го, има ли по-красиво червило от това ? Подписано от Герлен, разбира се.

Guerlain Rouge Automatique #168 l'heure bleue.
http://coquelicotta.com/?p=1745

Влюбена съм!  Heart Eyes Каквото имам на Герлен (а то не много - два вида метеорити, четката за тях и кхола) е със страхотно качество, а опаковките ми доставят невероятно удоволствие. След две седмици ще пътувам и непременно ще потърся това червило на летището във Виена. Освен това съм си набелязала да пробвам метеоритната база и гланцовете за устни. За последните две моля Денси да се чувства отговорна - в гримьорската тема беше пуснала един клип за грим с продукти на Герлен, невероятна красота! А някой ползвал ли е тази база и гланцовете за устни на Герлен? 
Виж целия пост
# 172
Аз имам базата на Герлен от скоро. Взех я по препоръка на Денси, и искам да ти кажа ,че си заслужава всяка стотинка Peace Просто е перфектна Peace Отгоре слагам драконовите метеорити,сега съм хвърлила око и на  кохала  Heart Eyes
Виж целия пост
# 173
Искам да пробвам тази база, но никъде няма тестери  Tired Изрично попитах и в Дъглас, с намек за отсипване, направиха се на луди  Tired
Виж целия пост
# 174
Денси, ако си взимаш на първо време молив за червилото на ГР, вземи си на друга марка. На ГР моливите за устни са много зле. По-добре Импала  Peace
А благодаря много. Hug  bouquet
Ивче и на теб.

Ивче, търся Пастел 77, можеш ли да помогнеш по някакъв начин?!Няма го в Колет. Hug

Скрит текст:
Сега видях чак, че си писала. Embarassed Ами аз го имам от размяна моя, но би трябвало да се намира. В Колет/Флорал в страната сигурно го има някъде - Стара Загора (имат 3 щанда в новия мол), Плевен, Благоевград, Пловдив? Нямам път иначе с удоволствие щях да мина да проверя. Помоли някоя съфорумка от темата да погледне дали го има.
Hug
Виж целия пост
# 175
Искам да пробвам тази база, но никъде няма тестери  Tired Изрично попитах и в Дъглас, с намек за отсипване, направиха се на луди  Tired
Аз я пробвах в БЗ на Стамболийски. Да е било преди месец някъде
Виж целия пост
# 176
В смисъл дадоха ти тестер или само на ръка/лице?
Виж целия пост
# 177
най-добре си носи контейчерче да ти отсипят, макар, че ен знам с перличките - как точно  newsm78

те нали се пукат при излизането  Rolling Eyes

Виж целия пост
# 178
Много си харесах тази пудра Too Faced Chocolate Soleil - Matte Bronzing Powder with Real Cocoa , щом има какао  Grinning   , някой да има отзиви- качество, цена? Мисля че някой даже я беше публикувал , Адри ли  Blush
Виж целия пост
# 179
Скрит текст:
Сега видях чак, че си писала. Embarassed Ами аз го имам от размяна моя, но би трябвало да се намира. В Колет/Флорал в страната сигурно го има някъде - Стара Загора (имат 3 щанда в новия мол), Плевен, Благоевград, Пловдив? Нямам път иначе с удоволствие щях да мина да проверя. Помоли някоя съфорумка от темата да погледне дали го има.
Hug
Благодаря много.

Днес погледнах червилото Син час на Герлен, уникално е. Heart Eyes Не го купих, защото картата за точки не беше в мен и още защото се чудя между него и Коледното, но тези дни ще избера.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия