MAC & Sephora - 9 тема

  • 37 001
  • 722
# 225
Извинявам се за спама, но само да кажа на Денси, че проверих в Колета в Плевен и има Пастел 77. Мога да помогна.
Къде е този магазин в Плевен? Изненадвам се, че не го знам. За козметика ли е?
Не съм bambi, но ще отговоря  Simple Smile Намира се на старата главна, малко над кафе Мария. В магазина се продават аксесоари за коса, пръстени и козметика.
Виж целия пост
# 226
Епона, и аз добавям още един глас за Lancôme Hypnose Star. Ето какво открих (на немски е, но все пак суочовете са очевидни):

http://fabforties.de/2012/07/lancome-hypnose-star/

Много сладка е и рекламата. Първата снимка е без спирала, втората - след двупластово нанасяне с дългите власинки на четката, а третата - след още едно нанасяне с късата страна на четката за повече обем.

Хм, мацката хвали в поста си една спирала на Essense - I love Mascara. Тръгнах да търся и намерих интересна статия за една друга на Essense - I love Extreme Volume Mascara. Мисля, че е доста по-евтина, но като гледам четката е доста пухкава, което значи че нанасянето на спиралата ще е по-трудно.

http://blush-affair.blogspot.com/2012/02/review-essence-i-love-e … treme-volume.html
Виж целия пост
# 227
Уау...какви мигли. Моите са къси и каквато и спирала да сложа, пак няма да получа такъв ефект както от снимките на Hypnose Star. Имам спиралата, подарък към поръчка, но все още не съм я пробвала.
Виж целия пост
# 228
Scintillia, мерси и на теб за включването. Прочетох писанията да момичето, доста я хвали, а снимките са поразителни.

Днес доста гледах, сравнявах, пробвах, избирах... Иии в кайна сметка взех Le 2 на Герлен. Дано оправдае очакванията ми. Пък след време може и Стар-а да си взема.
Виж целия пост
# 229
Тази мацка си е с с дълги мигли, само че руси, каквато и спирала да сложи ефекта е същия  Wink
Аз съм най-доволна от Doll eyes на Ланком, носила съм Клиник, Ести лаудер, Шанел и Герлен и от средния клас доста.
Днес бях в Мак, взех си нюд червило и четката 109  Heart Eyes
Виж целия пост
# 230
Аз и на челна стойка да застана, със Стар не мога да направя такива мигли, а моите са бая дълги и гъсти по принцип.
 За мен тя е ежедневна спирала за естествено подчертаване, но драматична дължина или обем просто не прави. Все пак я започна да ми харесва след 10 дни употреба, но определено не е това, което очаквах.
Виж целия пост
# 231
Хм, мацката хвали в поста си една спирала на Essense - I love Mascara. Тръгнах да търся и намерих интересна статия за една друга на Essense - I love Extreme Volume Mascara. Мисля, че е доста по-евтина, но като гледам четката е доста пухкава, което значи че нанасянето на спиралата ще е по-трудно.
Аз съм я ползвала става, но нищо особено.

След колебания дали да си купя Коледното червило на Герлен или Синия час си взех Коледното, защото е по-светло и с повече златни частици, а и е лимитирано. Много се радвам. Heart Eyes

О Алиена честито, тази четка е разкошна. Heart Eyes
Виж целия пост
# 232
Одеве си открих една паитра на Ланком и в нея спиралата Хипноуз. И си спомних, че преди като я ползвах няколко пъти и изобщо не ми хареса. Доколко версиите й,  стар, дол айс и т.н приличат на нея? Цащото ако а сходпи, сигурно и те няма да ми допаднат. Тази някак си ми спастяваше миглите и изглеждаха все е дно имам пет тънки косъма. А са ми доста и гъсти. Ако си спомням правилно, че то тома ще за е било преди роне две години. Сега и да я пробвам, най-вероятно е изсъхнала.
Виж целия пост
# 233
Как са като трайност червилата на YSL Rouge Volupte? Много съм си харесала един цвят, но ако ще го изяждам за половин час май не си струва  Thinking
Виж целия пост
# 234
Моето Red Muse, което взех онзи ден, два дни подред ми издържа по три часа солидно и след това започва да избледнява и чак към шестия час остава лееек нюанс само.
Виж целия пост
# 235
Това звучи добре, но твоето е тъмен нюанс, а аз съм хвърлила око на нюд  Thinking
Истината е, че го искам най-вече заради гилзата  hahaha , а тя няма много отношение към трайността, та май ще се метна утре  Laughing
Виж целия пост
# 236
Аз имам #7. На моите устни не е особено трайно. След 2 часа носене, трябва подновяване.

Сега видях, че имам и спиралата Дол Лашис.Пак подарък, дори не помня откъде. Ще ги сравня с Хипноуз Стар тези дни и ще направя снимки.
Виж целия пост
# 237
Момичета, знаете ли кога ще пристигне при нас пролетната колекция на Clarins?
http://www.chicprofile.com/2012/11/clarins-spring-2013-rouge-ecl … -info-photos.html
Виж целия пост
# 238
Аз имам #7. На моите устни не е особено трайно. След 2 часа носене, трябва подновяване.

Сега видях, че имам и спиралата Дол Лашис.Пак подарък, дори не помня откъде. Ще ги сравня с Хипноуз Стар тези дни и ще направя снимки.
Аз го нося плътно 4, че и 5. Адри, обаче е писала, че изяжда бързо червила и ще бъде с трайност 2 часа явно. Кой цвят си харесала?
Виж целия пост
# 239
Днес бях в Мак, взех си нюд червило и четката 109  Heart Eyes
Честито и от мен, Алиена!  Hug Това е най-добрата четка (според мен) за руж и контуриране!
Кое е червилото?

Момичета, знаете ли кога ще пристигне при нас пролетната колекция на Clarins?
http://www.chicprofile.com/2012/11/clarins-spring-2013-rouge-ecl … -info-photos.html

Аууу, разкошна е!  Heart Eyes От декоративната козметика на Clarins имам само една палитра и съм много доволна. А пък ружовете и глосовете въобще не съм им ползвала.  Rolling Eyes Вие какво ще кажете? Стават ли?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия