Препарати за съдомиялна - 5

  • 71 544
  • 746
# 75
Свърши ми солта и утре ще купувам. Да ми препоръчате някоя по-добра в съотношение цена-качество? Аз ползвам Калгонит от години, на ДМ има ли добра, че ми е на път?

ДМ не е добра, ситна е. Аз купувам едра немска 2 кг за 3 лева и нещо. Едра има и в Карфур тяхна марка 4 кг за около 6 лева.
Виж целия пост
# 76
Свърши ми солта и утре ще купувам. Да ми препоръчате някоя по-добра в съотношение цена-качество? Аз ползвам Калгонит от години, на ДМ има ли добра, че ми е на път?

ДМ не е добра, ситна е. Аз купувам едра немска 2 кг за 3 лева и нещо. Едра има и в Карфур тяхна марка 4 кг за около 6 лева.
Аз купувам от Лидл сол, едра е и е 2 кг. Доволна съм.
Виж целия пост
# 77
Каква е цената на Лидл-ската? Карфурската я няма от много време, а много ми харесва.
Виж целия пост
# 78
Хм, забелязвам, че от новия ароматизатор съдовете ми миришат на някаква химия. Случвало ли ви се е?Сигурна съм, че е от него защото няколко пъти пусках машината без ароматизатор и я нямаше тая миризма, а и гланца ми е ГГ newsm78
Виж целия пост
# 79
Ароматизатора на ДМ го бива- миризмата на лимон почти не се усеща,но и не мирише на препарат както преди  Peace
Виж целия пост
# 80
Солта в Лидл струва към 2,40лв за 2 кг. Марката си е тяхна на W5.
Виж целия пост
# 81
Солта в Лидл струва към 2,40лв за 2 кг. Марката си е тяхна на W5.

Мерси, май тези дни ще мина на взема. И като цена хич не е лоша.
Виж целия пост
# 82
Някой ползвал ли е таблетки Elli Angel? Отзиви? Днес ги гледах в КАуфланд, много добра цена, но заслужават ли си?
Виж целия пост
# 83
Солта в Лидл струва към 2,40лв за 2 кг. Марката си е тяхна на W5.

Мерси, май тези дни ще мина на взема. И като цена хич не е лоша.
Даже много добра цена! Поръчах на брат ми да ми вземе  сол от Лидъл.
Виж целия пост
# 84
А солта всичката ли се слага newsm78
Мъж ми налял вода и добавил сол,но не всичките 2 кг...така пишело,но ми е съмнителна работата newsm78
Виж целия пост
# 85
Сипва се сол толкова, колкото ще поеме резервоара.
Виж целия пост
# 86
Някой ползвал ли е таблетки Elli Angel? Отзиви? Днес ги гледах в КАуфланд, много добра цена, но заслужават ли си?
Аз. Не са добри. Но ще ги изразходвам, като слагам от чевъртинка от тях при половинка от Калгонита и ГГ. Grinning
Виж целия пост
# 87
Дон Домат, много ти благодаря! И аз имах такова съмнение, за това първо реших да питам Mr. Green .
  bouquet
Виж целия пост
# 88
Някои ползвал ли е  таблетките на екозоне за почистване на машинката?

Не мога да оправя линка  Confused излиза като рекламен спам .

Виж целия пост
# 89
Някои ползвал ли е това за почистване на машинката?

Моля те, оправи линка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия