На топчица свито като малко мишленце, в корема ни чака ФЕВРУАРСКО детенце! - №10

  • 37 706
  • 721
# 435
Аз с първото дете цял ден имах нерегулярни контракции. Но нищо не казах на нашите, точно за да не ме питат. А и понеже бях чела, че трябва да се засичат минутите с часовник, пък на мен ми бяха през 15, през 20, през 10 минути ... една с една нямаше еднакви. И така от 10 сутринта докато да си легна. Легнах, повъртях се час, два, но не можех да заспя и реших да идем до болницата, да ми бият някаква инжекция. Пък те казаха 5 см разкритие ... и след 3 часа си имахме бебе  Wink

Успех!!!
Виж целия пост
# 436
Иначе вие как мислите възможно ли е първите 4 - 5 часа да са ми нерегулирани контракциите и да е дошъл момента. А иначе имам и разтройство (извинете че така директно го казвам) от 18:00 часа а съм чела че и това е признак за раждане понеже организма сам се чистил и правил място бебо да излиза. Не знам или си въобразявам вече или утре ще се хвалим с още едно бебче. Само здраве да е.

Аз също имам контракции и то с дни вече , все са нерегулирани , имам и 2см. разкритие , док. имаше прогноза че ще родя до няколко дни ама те ме на още 2в1  Laughing Но все пак при всеки е различно  Peace Ти какво 4-5 часа вече имаш постоянни контракции , но нерегулирани така ли  Thinking Относно разстройството аз имах оня ден и вчера , и си мислех че верно е дошъл момента , но то пък взе че спря   Crazy  Simple Smile При мен все се оказва фалшива тревога , но при теб може да не е , и съвсем скоро да има радост  Peace  Rolling Eyes Успех все пак , и пиши да кажеш какво става  Hug
Виж целия пост
# 437
Здравейте и от мен  Grinning

dentmed според мен май ще има бебе, утре ще се разбере  Peace. Аз предния път бях така с контракциите, не бяха регулярни, и чаках да станат на 5 мин, ама не станаха, бяха на 5мин, на 7мин, на 5мин, на 7 мин и реших да тръгвам към болницата и накрая 7см разкритие и след 1 час имаше бебче  Peace. А преди това за 4-5 часа бях отишла 4 пъти до тоалетната и не ми се наложи да ми правят клизма, така че може и тази нощ да се появи бебчо. Утре ако не си в болницата задължително пиши за да знаем какво е положението, ако не пишеш, значи ще има бебе  Hug

И мен много ме дразнят с въпроса: Айде няма ли да раждаш? Ами ще раждам, и аз давам вече зор, ама трябва да го дръпна за ушите ли да излиза  Thinking. Все едно е концерт пожелание. Напълно съм готов и психически и с багажа, ама моя мушморок предпочита да си играе с вътрешностите ми и да си седи на топличко  Mr. Green Питам го аз кога ще излиза, а той само ритници ми раздава - мъжка му работа, ама после ще му го върна  Mr. Green
Нининка, и аз си викам, че като не се спирам и ще реши да излиза, ама на цяла седмица не съм се спряла за минута и единственото, което се случва е да ме боли кръста и краката  ooooh!

Ох, изчезвам да се къпя и да лягам, че утре съм обещала палачинки да правя и мусака, и сладки, така че ще имам натоварен ден. А пък може и бебчо да реши да излиза най-сетне.
Виж целия пост
# 438
Момичета помагайтееееее, очаквам срещата с моя малък мъж след около седмица /ако се придържа към моя план/, но все още не съм си избрала име - давайте интересни предложения с буквата К или просто споделете какво ви харесва на вас Simple Smile
Виж целия пост
# 439
Момичета помагайтееееее, очаквам срещата с моя малък мъж след около седмица /ако се придържа към моя план/, но все още не съм си избрала име - давайте интересни предложения с буквата К или просто споделете какво ви харесва на вас Simple Smile

Кристиян , Красимир , Калоян .... за други не се сещам  newsm78 Simple Smile Лично на мен Кристиян много ми харесва : )
Виж целия пост
# 440
Здравейте момичета!!!
И при мен е все едно и също -чакам..чакам...нервя се и аз на хората които ме гледат с въпросителни...и не мога да разбера като ме срещнат и питат -айде няма ли вече бебе?...ами що за въпрос..-не се ли вижда #2gunfire #2gunfire #2gunfire
направо ми иде наистина да ги застрелям...
днеска реших да се боядисам и се изправих (малко прическа за собствено самочувствие) и на пук на всички им казвам ,че утре ще раждам и да съм хубава (познайте погледите им- #Crazy #Crazy)
чакането е нещо ужасно
dentmed  чакаме вести!!!
Какво стана..май..май... Crazy
Виж целия пост
# 441
Здравейте! Тези въпроси за името и дали няма да раждам и аз постоянно ги получавам, но не се ядосвам. Май са си рутинни въпроси, нещо като Как си?  Joy Аз им казвам, че искам още малко да си постои, поне 2 седмици  Simple Smile Да си почина още малко  Simple Smile А и имам още да купувам кошара, което се оказа, че много ме затруднява  Sad не мога да избера и това е  Cry Ще вземем просто някаква, защото вече няма време - казах на милото той да я избира, не мога вече  Sad
И дрешките не съм изпрала  Embarassed Нямам скрин, но поне той ще е готов другата седмица и ще пера  Simple Smile
Поне си накупих нужните за болницата неща и ще стегна багажа, защото и аз вчера имах цял ден разтройство, и си викам, дали не е дошъл момента............ Въпреки че нямам контракции и дори не зная какво е това нещо. Надявам се като започнат да ги разпозная  Joy Joy
Дентмед, с теб сме, мила! Ако ще има бебче днес или утре да мине леко и бързо и да ни се похвалиш!
Имена с К - Калоян е супер! И аз съм му фенка  Laughing Също така много ми харесва Камен, може и Калин. Изобщо с К има много богат избор според мен!
Виж целия пост
# 442
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИ

Тази нощ в 00:45 се роди Радослав на мама stelico с мерки 2600 гр. и 48 см. Нормално раждане.
Честито, мамче!!!
Виж целия пост
# 443
Ей, честито на мама Стелико и малък Радослав - да са живи и здрави, бързо да свикват един с друг, с кърмене, памперси и всичко  Hug

Момичета помагайтееееее, очаквам срещата с моя малък мъж след около седмица /ако се придържа към моя план/, но все още не съм си избрала име - давайте интересни предложения с буквата К или просто споделете какво ви харесва на вас Simple Smile

Аз не съм за Калоян - хубаво име е, но всяко второ така се казва, има бум, като на Александър преди няколко години - само в групата на сина ми в градината имаше 4 Александровци и 1 Александра - а в другите 3 групи от неговия набор имаше още общо 7 деца. Та на мен не ми харесват толкова популярните имена. Та специално Калояновци около нас има .... поне 20 дечица.

По съм за Кристиян, въпреки, че и то беше нашумяло преди няколко години, и Камен също ми харесва. Може Кирил ... погледни в някой именник, аз там харесах името на нашата госпожица, просто като го прочетох, казах го на глас и .... се влюбих  Wink
Виж целия пост
# 444
Честито на мама stelico!Да е жив и здрав малкия Радослав, и много радост да им носи!

Бъф дано всичко си е наред с твойто бебче и лекарите да ти казват така за да се презастраховат и да те плашат
-Дано,дано:))) Днес никаква те няма...може да имаме още щъркелови новини:))

И аз осещам ритници в "талията",затова писах ,че съм като някоя бременна котка и съм се раздала на стани ,а не на пред:)))
И мен ме питат кога ще раждам ама не са много нахални и не е успял някой да ме подразни до сега.Макар ,че съм секцио пак не знам кога ще е ,то си е Божа работа:))
По-скоро се дразня като искат да ме пипат по корема,особено една лицемерна бабка от квартала,която е и енергиен вампир от горе на всичкото,ме видя преди 1м и като се засили към корема ми и аз като Шакил О'Нил си измъкнах топката(корема) из под носа и:))))Голям зор да си бършат всичките ръцете в него! newsm61 След срещата с нея изведнъж взе да ме боли корема после ама мина де.. #Cussing out #2gunfire
Йована е хубаво име Simple Smile А има и хубава песен с такова име Mr. Green
ellyivo  Кристиян е много хубаво име.Напоследък наблеюдавам тенденции в царските имена,библейски и предлагам Крум.Имам познат с такова име , който е в чужбина и много лесно му помнят и изговарят името там.

Аз моето име съм го казала на роднините и слава Богу няма сърдити,колегите и приятелите също знаят и не са правили неуместни коментари(само 1 приятелка взе да ми философства как ще и викат на галено ама на време и се сопнах).Името ще е на майка ми и всички знаят колко държа на нея и май не смеят да кажат нищо да не си навлекат гнева на една бременна RageSimple Smile)))

Честито и на BOBITO  малката Славея!
Виж целия пост
# 445
ЩЪРКЕЛОВИ НОВИНИ

от мама **bobito** цитирам:
Barzam da se ot4eta. Dnes v 8.20h se rodi malkata mi Slaveq. 3180g 52sm. Rodih normalno s epidural Grinning bez 6evove. Po na tatuk 6te razkazvam podrobnosti Grinning


  ylinfant  ylinfant  ylinfant
Виж целия пост
# 446
СОФИЙСКА СРЕЩА УТРЕ (понеделник), 12.00, мол Сердика. За повече подробности ми пишете ЛС или вижте фейсбук.
Виж целия пост
# 447
Честито и тук на младите майки- bobito i stelico! Да са здрави и спокойни мъничетата! Страхотни имена Hug
Виж целия пост
# 448
Здравейте тумбачета
честито на новите ни две мами да са ви живи и здрави бебчовците и много да ви радвата, а на мамите бърцо възстановявате и да разказват

ние сме 2в1 още въпреки че снощи от 18:00 до 01:30 имах контракции и неможех да заспя но бяха през различни интервали от през 20 минути до през 1 минута.Към 1:30 си казах абе дай да заспивам пък каквото стане няма как да проспя раждането, но явно е била фалшива тревога

айде до после целувам ви
Виж целия пост
# 449
Честито на stelico и **bobito**    bouquet  Heart Eyes   bouquet Да са живи  и здрави и бебета и мами и да се наслаждават на времето си заедно Simple Smile

ellyivo При мен имаше същата дилема за имената с К. Ако беше момче щеше да е Камен, но излезе девойка. Много ми харесва Кристиян, но всяко второ момченце се казва така и много ме беше яд.

dentmed успех, мила Simple Smile стискаме палци Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия