Четки за грим 2

  • 63 478
  • 751
# 120
Здравейте! Нахлувам в темата с един въпрос  Grinning Понеже виждам че обсъждате четките на Саманта и аз да си похваля, че вече чакам с нетърпение новини от пощата.. поръчах си core collection-а от iherb  Whistling И като стана на въпрос, някой ползвал ли е четките от сет-а и за какво (знам че е казано коя за какво е, но понякога дадена четка е по-добра за различен тип грим/нанасяне и т.н.). Като ги пробвам и аз ще споделя  Hug
Виж целия пост
# 121
armira, в iherb тази четка е 7.99 долара, доставката пак е около 4-4 и нещо долара.
Иначе за хайлайтър на мен ми е най-удобна MAC 227.
Виж целия пост
# 122
2. Стиплинга е доста твърдичка и по-малка от очакваното. Пробвах я за руж и е чудесна!

Та, в този ред от мисли да попитам момичетата, които я имат: За какво я ползвате? Simple Smile

Аз я ползвам за руж и хайлайтер. И за ФДТ става, но аз вече го слагам само с бюти блендър.
Виж целия пост
# 123
Аз защо така нещо съм я изпуснала тази тема  Laughing

Влизам да похваля /не съм първата, няма да съм и последната  Crazy/ Сигма Ф80. Супер невероятна четка  Heart Eyes Никога не съм мислила, че може да има такава разлика в нанасянето на ФДТ и общия изглед, само от смяната на четките  Flutter Преди ползвах Студио четката на ЕЛФ. Също много хубава, но по никакъв начин не може да се сравни с ефекта от Ф80  Heart Eyes
Първо самото усещане на четката върху кожата е страшно меко и нежно. Четката е по-малка от тази на ЕЛФ и участъка около носа и очите се "обработват" много по-лесно. И не знам по каква причина, но кожата ми изглежда много по-гладка с тази четка, отколкото с ЕЛФ-а  Peace Най-вече виждам разликата в участъка с по-широки пори.
Препоръчвам с две ръце  Peace
Виж целия пост
# 124
Коя студио четка на ЕЛФ? Rolling Eyes Ел беше писала, ако помня правилно, че нанася със студио четката за пудра ФДТ. За нея ли става дума или специална за фдт?
Виж целия пост
# 125
Да, точно тази за пудра.
Виж целия пост
# 126
Да, точно тази за пудра.

Мерси   bouquet

Аз за първи пробвах вчера с нея, но сякаш много продукт се напласти. Може и от самия ФДТ да е, ще пробвам утре с друг.
Виж целия пост
# 127
Дами, след всяко ползване ли перете четките за фдт?  Rolling Eyes (извинете тъпия ми въпрос  Blush)
Виж целия пост
# 128
Дами, след всяко ползване ли перете четките за фдт?  Rolling Eyes (извинете тъпия ми въпрос  Blush)
Аз лично да  Peace
Виж целия пост
# 129
Ноеми не е никак тъп и аз ще си оглеждам за отговора  Stop  Mr. Green
Искам да си направя домашен разтвор за почистване точно за да не се перат толкова често....знам че се смесва вода, бебешки шампоан, малко зехтин, спирт общо взето...споделете вие как ги правите и от кое по колко слагате  Thinking
Виж целия пост
# 130
Ох,тази сигма ф80,постоянно се навивам,че нямам нужда от нея при всички други четки,които имам,но  след коментара на Веси съм на полусъединител JoyСпира ме само цената от ибей-ще ми излезе почти 50 лева,та не знам дали си заслужава newsm78Примерно сравнена с експерта на Саманта има ли голяма разлика newsm78Веси направи сравнение с Елф четката,не е лоша,но като,че ми идва малко мека и голяма за фон дьо тен...
Виж целия пост
# 131
Ноеми не е никак тъп и аз ще си оглеждам за отговора  Stop  Mr. Green
Искам да си направя домашен разтвор за почистване точно за да не се перат толкова често....знам че се смесва вода, бебешки шампоан, малко зехтин, спирт общо взето...споделете вие как ги правите и от кое по колко слагате  Thinking

Точно това си мисля и аз  Tired Дали разтвор за четки ще ми позволи да ги пера примерно 1-2 пъти седмично, защото всеки ден ми е досадно. Ако забравя да изпера пък навреме, после е мокра и т.н.
Виж целия пост
# 132
Ноеми не е никак тъп и аз ще си оглеждам за отговора  Stop  Mr. Green
Искам да си направя домашен разтвор за почистване точно за да не се перат толкова често....знам че се смесва вода, бебешки шампоан, малко зехтин, спирт общо взето...споделете вие как ги правите и от кое по колко слагате  Thinking

Точно това си мисля и аз  Tired Дали разтвор за четки ще ми позволи да ги пера примерно 1-2 пъти седмично, защото всеки ден ми е досадно. Ако забравя да изпера пък навреме, после е мокра и т.н.

Аз мия само четката за ФДТ всеки ден. Много по-бързо ми е така, вместо да я търкам със спирт. Но другите четки ги мия веднъж седмично. И то тези, които ползвам всеки ден. Другите веднъж месечно някъде.

tamar, Експерта и Ф80 са доста различни. Експерта не съм я проблава за ФДТ, но ще взема да го направя. Но тя е обла, не е толкова гъста и съответно е по-мека. Ф80 хем е много жилава заради дебелината си, хем е сууупер мека и нежна  Heart Eyes Големината също е перфектна за всяка част на лицето. В началото ми беше странно, защото тази на ЕЛФ е доста по-голяма. Но реално се оказа, че с тази големина е по-лесно  Peace
Сравнение между ЕЛФ и Ф80 ми е трудно да направя. Те общо взето нямат нищо общо  Rolling Eyes Тази на ЕЛФ е със значително по-твърд косъм. Не е и толкова гъста.
Кажи, ако още нещо те интересува  Wink За мен си заслужава много. Но аз лично изчаквах да ми я донесе някой познат, защото с тази доставка илиза почти дойно  Money
Виж целия пост
# 133
Коя друга четка на Сигма човек трябва да има?Замислих се сега, че една позната скоро ще си идва и мога да поръчам, а тя да ми ги донесе.
Сред фаворитите на Жаки, не виждам нито една такава четка.
Виж целия пост
# 134
Веси,благодаря за бързия отговор HugЕксперта нанася много добре фон дьо тен,но като,че ли най-много ми харесва за контуриране,малко мека ми идва за фон дьо тен newsm78А тази на елф,не ми харесва много за фон дьо тен,прекалено голяма и пухкава ми е.Ще ги прежаля най-накрая,сега я гледах над 50 лв излиза,дано случа на оригинална Praynig
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия