Четки за грим 2

  • 63 479
  • 751
# 540
Много сайтове станаха, човек вече не знае къде да гледа.
Набрах си поръчката там и без да имам акаунт, автоматично ми начисли 20% отсъпка и подарък сет на Лореал. Доставката до БГ е безплатна. Излиза с 3 паунда по-евтино от lookfantastic
А в момента има промо на четката за руж в Амазон.
http://www.amazon.co.uk/gp/product/B004TSFBJO/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE
Оооо и на всичкото отгоре мога да добавя и код за още 15% отстъпка http://www.vouchercodes.co.uk/hqhair.com
Lodsi   Hug от тук ще се поръчва  Party


Има ли доставка от амазон за четката за руж? Laughing
Виж целия пост
# 541
Момичета, някоя успя ли да поръча от сайта на Zoeva? Аз се боря неуспешно от няколко дни и не ми се получава плащането  Thinking

Адри, да пробвам аз?
Виж целия пост
# 542
iv4enceto_91 от амазон с превозвач поръчвам.
Поръчах си четките на Риъл Техник, днес са шипнати и вече нямам търпение  Crazy
Поръчах тези:
http://www.hqhair.com/real-techniques-core-collection-kit-face/10644478.html
http://www.hqhair.com/real-techniques-starter-set-kit-eyes/10644481.html
http://www.hqhair.com/real-techniques-powder-brush/10644476.html
и една експерт за приятелка http://www.hqhair.com/real-techniques-expert-face-brush/10644485.html
Виж целия пост
# 543
Успяхте ли да поръчате от Zoeva, че и аз се каня да пускам поръчка  Embarassed.
Адри, не ти приемат картата или е друг проблемът?
Виж целия пост
# 544
Пейпалът ми отказва.
Сега Веси пробва, но нищо не е писала и май и на нея не ѝ е провървяло Sad
Виж целия пост
# 545
Аз снощи не дочаках списъка и не пробвах  Blush След малко ще опитам и ще пиша как е минало. Ако имам същия проблем, мисля да пиша на сайта.

ЕДИТ: Преди малко пуснах поръчка от Зоева без никакви спънки  Grinning
Виж целия пост
# 546
Искам да си купя кутия за четките като тази на Сигма и изрових някакви в ибей.
Някой купувал ли е нещо подобно? Има дори имитации на сетове, един сет с калъфчето излиза около 20 лв. и сигурно ще дойде в пощата.
http://www.ebay.com/itm/350801024791?var=620133875717
Виж целия пост
# 547
anbibian, ето ревюто на съфорумка за този сет Peace
Виж целия пост
# 548
Благодаря   bouquet
Всъщност четките не ме интересуват, само кутията, обаче като гледах размерите е 18 см и за някои от четките ми ще е къса, но повечето ще се съберат, намерих и една с размер 22 см., но не шипват до БГ, нито до Англия. Ще се озъртам за още.
Виж целия пост
# 549
Момичета..незнам дали е тук мястото,но разменям мини четка имитация на mac за фдт и коректор с мн мек  косъм ...ко9ято има интерес-днес мога да пратя снимки на лс
Виж целия пост
# 550
Аз да се оплача от бялата имитация на Японката. Страда от страшен космопад. Laughing Иначе е много мекичка. Черната иначе е страхотна, нямам забележки към нея (явно съм попаднала на добра партида).
Виж целия пост
# 551
наскоро се сдобих с тези http://store.picbg.net/pubpic/96/EA/48957a5a561596ea.JPG

според вас първата става ли за фдт? ето я и само нея http://store.picbg.net/pubpic/34/FA/5012cc626bb034fa.JPG
Виж целия пост
# 552
наскоро се сдобих с тези http://store.picbg.net/pubpic/96/EA/48957a5a561596ea.JPG

според вас първата става ли за фдт? ето я и само нея http://store.picbg.net/pubpic/34/FA/5012cc626bb034fa.JPG

според мен четката е по скоро за пудра,която си показала
Виж целия пост
# 553
@malkoto_malence  Мерси, значи се оказвам с нарастваща колекция четки за пудра и руж...
Виж целия пост
# 554
Здравейте момичета! Да се разпиша и тук с един въпрос!
Имате ли впечатления от тази кръгла четка за фдт на Луис Янг:

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия