The Walking Dead - Тема 2

  • 17 203
  • 739
# 645
Иначе по Макс Брукс в студа замръзват, да.

Да се отбележи в наръчника, че воюваме само зимно време.  Mr. Green
Виж целия пост
# 646
Бебета могат да дойдат и от Карл и Бет, Мишон, Даръл, Рик, че и Каръл не е престаряла. Материал има.

Ване, ако питат мен като "препатила", страстен ще е.  hahaha

Ама по си представях котарака от Гробище за домашни любимци  Rolling Eyes Беше си ужасяващ.

Ууу, Чърч... Confused

Иначе по Макс Брукс в студа замръзват, да.

Да се отбележи в наръчника, че воюваме само зимно време.  Mr. Green

Не е оптимално и целесъобразно, тогава и на нас ни е студено, а ако са замръзнали, по-трудно ще се мушкат с остри предмети.  hahaha
Виж целия пост
# 647
Маги и Глен да не ги пипат - от там ще дойдат още бебета за продължаването на човешкия род.

Глен не е чак толкова необходим, освен от романтична гледна точка   Twisted Evil
Виж целия пост
# 648
А Клаус ще прави секс след тия дни.  

Отде знаеш, би  hahaha Да не са го излъчвали по Войо-то  Mr. Green Мали, мали, сладурана такваз  Hug Ади и аз ще броя с теб.

Виж целия пост
# 649
Не е оптимално и целесъобразно, тогава и на нас ни е студено, а ако са замръзнали, по-трудно ще се мушкат с остри предмети.  hahaha

Гарантирано аз ще съм най-мрънкащата в цялата работа, но пък зомбитата ще са неподвижни и по-малко опасни, коет' си е плюс.  Mr. Green
Виж целия пост
# 650
Ама то не е само бебеправене като акт за създаване на поколение, а любовни чувства, романтика и семейни отношения.  Crazy Не знам за Каръл, но все ми се струва много стара - 45+.  Rolling Eyes Мишон никак не си я представям с бебе - такъв е единак, че не я виждам с бебе наистина.
Бет има много потенциал, да.

Иска ми се Бет и Деръл да започнат връзка - много красиви бебета ще станат.  Crazy Mr. Green
Виж целия пост
# 651
Даръл има прекрасни отношения с Керъл, почти усещам връзката им. Сигурна съм, че рано или късно там нещата ще станат. Heart Eyes
Виж целия пост
# 652
Абе не знам кой сериал гледаме, ама за 3 сезона истински секс за възрастни 18+ 
само Андреа прави, при това с 2ма различни батковци  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 653
Еее, Маги и Глен забрави ли ги?  Wink
Виж целия пост
# 654
Не съм видЕла, не вЕрвам!  hahaha
Виж целия пост
# 655
Те там много се уважават, та и аз не знам  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 656
Горе в кулата , всички да разберат , а никой да не види  Wink
Виж целия пост
# 657
Горе в кулата , всички да разберат , а никой да не види  Wink

Нямаха ли и някакви романтични моменти там в аптеката, когато взимаха тест за бременност на Лори? Имам спомен, че Маги се събличаше нещо ... или беше след това ...  Wink
Виж целия пост
# 658
Не помня , там някое зомби не ги ли прекъсна  newsm78
Виж целия пост
# 659
Мне, като тя се засъблича се забиха. А като купуваха теста вече се бяха зели.  Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия