Дестинация Берлин

  • 88 904
  • 869
# 600
Преди 23часа няма да сте в хотела.... Базарите няма да са отворени по това време вече, този на Александерплатц примерно работи до 22ч.
Виж целия пост
# 601
Коледните базари започват от 21 ноември, та зависи до кога ще сте в Берлин.
Виж целия пост
# 602
Ние сме 10.12-13.12., така че ще ги хванем и надявам се поне 2 да посетим. Ако има някакви коледни намаления ще е чудно.
Виж целия пост
# 603
http://www.mondriansuites.com/ това е мястото на което нашето семейство нощува в Берлин. Това е блок само с апартаменти различни размери, но с рецепция. Няма проблем с пристигане и тръгване. Ние предпочитаме да спим в апартаменти, а не в хотели, защото е по-просторно, а си имаме и кухня, която е обзаведена с уреди и посуда. Този апартамент е до Чек пойнт Чарли.
Дано съм помогнала на някой с избора.
Виж целия пост
# 604
Още един хотел харесах - http://www.booking.com/app_link/hotel/de/topsylterhof.html?aid=8 … e&from_sn=ios. Пише, че пред него спира автобус 100. Къде мога да видя маршрута и на 100 и на 200. С картата на метрото се ориентирам, но с автобусите нещо не успявам
Виж целия пост
# 605
Още един потел харесах - http://www.booking.com/app_link/hotel/de/topsylterhof.html?aid=8 … e&from_sn=ios. Пише, че пред него спира автобус 100. Къде мога да видя маршрута и на 100 и на 200. С картата на метрото се ориентирам, но с автобусите нещо не успявам

Bus 100:
https://galamunich.files.wordpress.com/2015/03/berlin-bus-1001.jpg

Bus 200:
https://galamunich.files.wordpress.com/2015/03/berlin-bus-2001.jpg

И една карта, за ориентация къде горе-долу са спирките:
https://www.google.com/maps/d/viewer?ll=52.522593%2C13.390446&am … Q_nPdyaCjzDckxE1U
Виж целия пост
# 606

Много благодаря
Виж целия пост
# 607
Още един потел харесах - http://www.booking.com/app_link/hotel/de/topsylterhof.html?aid=8 … e&from_sn=ios. Пише, че пред него спира автобус 100. Къде мога да видя маршрута и на 100 и на 200. С картата на метрото се ориентирам, но с автобусите нещо не успявам

Този хотел го знам  Grinning - баща ми работеше дълги години в съседен хотел.  Wink Локацията му е добра, а линията 100 е хубава за туристи, защото минава покрай много забележителности.
Виж целия пост
# 608
Здравейте, момичета!
Имам въпрос с какво се стига от летище Шьонефелд след 22 часа, утре, до този хотел.
За една приятелка питам, оказа се в последния момент, че няма кой да ги забере, а са с деца.
Виж целия пост
# 609
Здравейте, момичета!
Имам въпрос с какво се стига от летище Шьонефелд след 22 часа, утре, до този хотел.
За една приятелка питам, оказа се в последния момент, че няма кой да ги забере, а са с деца.

Да влезе в сайта на bvg и да си зададе началната и крайна точка както и времето и ще й излязат възможностите.
Виж целия пост
# 610
U7 пътуваше до там,но има ремонт на 3-4 спирки преди летището и става малко сложно с прекачванията. Особено ако ти е за първи път. А и през нощта са по на рядко автобусите. Най.-бързо е с някой регионал, който спира на Шарлотенбург. А там много от тях спират. Абе с такси е най.-добре в техния случай. Ще им излезе от 30 до 50 евро.
Виж целия пост
# 611
Привет,
другата седмица пътувам към Берлин с двете деца (на 5г и на 8 месеца).
На единия въпрос за базарите намерих отговор веднага Simple Smile
Няма да ни е първо ходене там, посещавали сме доста места с голямата и се чудя с какво да запълня 10 дни. Някакви идеи много подходящи за деца?
Били сме в Музея на техниката (бих повторила), Природонаучния музей, Райхстага, кулата, Шарлотен бург, Берлинер Дом, в зоото не ми се ходи, не съм фен на тези места.
Някой бил ли е в Tropical Islands? Подходящо ли е за деца?
Виж целия пост
# 612
Привет,
другата седмица пътувам към Берлин с двете деца (на 5г и на 8 месеца).
На единия въпрос за базарите намерих отговор веднага Simple Smile
Няма да ни е първо ходене там, посещавали сме доста места с голямата и се чудя с какво да запълня 10 дни. Някакви идеи много подходящи за деца?
Били сме в Музея на техниката (бих повторила), Природонаучния музей, Райхстага, кулата, Шарлотен бург, Берлинер Дом, в зоото не ми се ходи, не съм фен на тези места.
Някой бил ли е в Tropical Islands? Подходящо ли е за деца?
В Tropical Island не съм била, но вчера се върнахме от Берлин и мога да препоръчам Lego Discovery центъра за деца. Особено в студено време (както е сега), ако детето харесва Лего, спокойно може да се убият 3-4 часа.
Виж целия пост
# 613
Лего центъра е и в нашите планове, малкия му е голям фен. Билети на място ли купихте или предварително / on line. И за ЗОО-то се чудя предварително ли да взимаме или на място. Един ден ще е само за детето. /ЗОО, Лего и Ритер-а/
Виж целия пост
# 614
Може и на място. Ако имате Welcome Card (за транспорта), билетите са с 30% отстъпка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия