Що е то домашна ноктопластика? тема 4

  • 54 379
  • 737
# 375

това с абоите иначе: http://prodavalnik.com/namaleni-profesionalni-akrilni-boi-za-dek … ratsiya-i21017491   а вижте каква цена ги продават в продавалник  ooooh!
Колко ги търсих в русенското Джъмбо и нямаше такива  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Купих си от тия в чашките с винтчета и изобщо не съм доволна  ooooh!
Не съм доволна и от тия които си купих от продавалника - 12 цвята бяха, но също не мога да кажа че са покривни  Crossing Arms

Искам и аз такива за 5 лв  Crossing Arms
Виж целия пост
# 376

това с абоите иначе: http://prodavalnik.com/namaleni-profesionalni-akrilni-boi-za-dek … ratsiya-i21017491   а вижте каква цена ги продават в продавалник  ooooh!
Колко ги търсих в русенското Джъмбо и нямаше такива  #Cussing out #2gunfire #Cussing out
Купих си от тия в чашките с винтчета и изобщо не съм доволна  ooooh!
Не съм доволна и от тия които си купих от продавалника - 12 цвята бяха, но също не мога да кажа че са покривни  Crossing Arms

Искам и аз такива за 5 лв  Crossing Arms
Купи си от магазините по лев-много са хубави.( на магазина за 1 лев до училище Ботев има гел Лина в сивата кутийка по 11лв)  В Джъмбо продават боклуци. Формичките  им за изграждане не стават, едни лепенки си бях взела- пак не стават. От там си купувам само пръчици за избутване на кожичките.  Peace
Виж целия пост
# 377
Момичета!!Моля ви за помощ!!Откачам вече!!!
Онзи ден си направих наново ноктите с гел..и след 3 часа започнаха да се чупят..за 2 ноктопластики изхабих 1 гел лина розов..ползвам многократни форми..пиля,слагам обезмаслител,слагам база,гел 2-3 пласта и топ гел..но дължината ми се чупи..изграждам ги,не са с удължители..направо полудявам..ползвам бялата кутийка лина.. моля ви,кажете какво да правя Cry Shocked newsm45 newsm61 Rolling Eyes
Виж целия пост
# 378
Момичета!!Моля ви за помощ!!Откачам вече!!!
Онзи ден си направих наново ноктите с гел..и след 3 часа започнаха да се чупят..за 2 ноктопластики изхабих 1 гел лина розов..ползвам многократни форми..пиля,слагам обезмаслител,слагам база,гел 2-3 пласта и топ гел..но дължината ми се чупи..изграждам ги,не са с удължители..направо полудявам..ползвам бялата кутийка лина.. моля ви,кажете какво да правя Cry Shocked newsm45 newsm61 Rolling Eyes

E как така се чупят? Да не би да са много дълги и тънки? Как така една кутия гел за две ноктопластики? Аз ползвам една кутия по една година ( и аз изграждам) newsm78
Виж целия пост
# 379
dudananails, аз ползвам същия гел на Лина и нямам никакви проблеми. За два месеца съм изхабила кутийка и половина при положение, че правя поддръжка на 2 седмици. Преди да си купя материалите за ноктопластика се посъветвах с 2-3 момичета от темата, които ползват същия гел, но базата и обезмаслителя са на друга марка. Първото е обезмаслител, а второто в бялото шишенце е базата  http://bg-mamma.prodavalnik.com/obezmaslitel-primer-bonder-bonde … lastika-i21081221. С тези продукти и гела на Лина аз нямам проблеми, макар че съм начинаеща не са ми се чупили. А може и при теб проблема да идва от другаде newsm78 Като се изпече базата нали директно слагаш гел, не триеш лепкавото?
Виж целия пост
# 380
dudananails, аз ползвам същия гел на Лина и нямам никакви проблеми. За два месеца съм изхабила кутийка и половина при положение, че правя поддръжка на 2 седмици. Преди да си купя материалите за ноктопластика се посъветвах с 2-3 момичета от темата, които ползват същия гел, но базата и обезмаслителя са на друга марка. Първото е обезмаслител, а второто в бялото шишенце е базата  http://bg-mamma.prodavalnik.com/obezmaslitel-primer-bonder-bonde … lastika-i21081221. С тези продукти и гела на Лина аз нямам проблеми, макар че съм начинаеща не са ми се чупили. А може и при теб проблема да идва от другаде newsm78 Като се изпече базата нали директно слагаш гел, не триеш лепкавото?


не махам лепкавото...правя ги много дълги-на еднократните форми-предпоследното разделение..слагам много гел..мойта основа е на luk безкислинна...аз изчетох 10000 теми и тн но нищо не открих..сега ще пробвам с по-къси..дано да стане Cry направо  полудявам..
Виж целия пост
# 381
Да, пробвай с по-къси и пак пиши после Wink
Виж целия пост
# 382
Здравейте,в петък си сложих гел върху естествен нокът,както трябва-изпилих,обезмаслител,база,гел,после 2 пласт гел и топ лак,но на другия ден(вчера пак ми се отлепиха два нокъта)и си ги отлепих без проблем  и другите.Дайте съвет какво да направя,какво да сменя или къде бъркам?А възможно ли е ако е по дебел гела,за това да пада?
Виж целия пост
# 383
И при мен се отлепят ъгълчетата на връхчетата на ноктите, но чак пък да се отлепя гела на целия нокът newsm78 Казаха ми че ъгълчетата трябва да са леко заоблени и да се запечатат с база и гел, както се запечатват при нанасяне на лак Wink
Виж целия пост
# 384
И аз имам много проблеми с отлепянето и смятам да сменя базата и свързващият елемент с тези на Стар найлс,предполагам че са по-качествени от тези на Лина и ще се получи.
Виж целия пост
# 385
Да, пробвай с по-къси и пак пиши после Wink
сега ги направих по-къси...задега нямам проблеми.. :# а да ви питам,вие по колко време г/д си правите ноктите?щото на мен 5 часа не ми мърдат newsm78
Виж целия пост
# 386
Първият път около 3 часа, сега съм по-бърза, ако нямам счупени връхчета-1,5-2 часа.
Виж целия пост
# 387
Как кутийка и половина за два месеца?  Shocked Това си е живо разточителство ще ме извинявате  Crazy  Hug

Сигурно слагате по много гел и след това го пилите,което си е загуба на материал  Thinking

Аз с една малка кутийка карам по 6-7 месеца,а не е като да не изграждам.Като цяло на 3 седмици правя подръжка,но винаги има по 2-3 ,които изграждамзащото съм ги счупила  Blush Просто се старая,да не го хабя прекалено,че после и пада пилене до небесата ,което е много отегчително  Tired
Ноктите си ги правя дългички за протокола.Около 7-8 мм им е свободната част  Peace
Виж целия пост
# 388
Кутийка гел ме изкарва около година, като правя още няколко момичета. Не мога да засега точно, защото често ми го разлива домочадието като пипа, където не им е работа. Нормално правя поддръжка за около 1 час, скоро ми отне 3 часа и половина при една девойка, но беше в критично състояние ooooh!
Виж целия пост
# 389
Явно аз нещо не съм в ред...за 3 изграждания изхабих в гела... :# 1 розов и 1 прозрачен...винаги ми отнема минимум 5 часа :#
съвет от личен опит:правете ноктите късички в началото..после само поддръжка... :#  иначе се чупят...аз още немога да го дадасям равномерно отрстрани...и слагам 3 дебели пласта гел...разлива се,пиля..направо ужас..
а да ви питам  белия гел освен за френски между 2 слоя за кфо др може да се ползва?
и от сф къде мога да си намеря гелове...омръзна ми да плащам по 10 лв на седмица за доставки,защото  един ще има едно,друг друго..направо ужас..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия