ВЪПРОСИ към модераторите и администраторите

  • 406 134
  • 5 744
# 3 915
Искам да се оплача от търсачката на сайта. Работи доста неефективно. Давам за пример следния линк: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=815404.345;topicrefid=20. На тази страница думата "маша" се среща 4 пъти. Ако я въведа като дума за търсене в цялата тема, ми излиза един единствен резултат: http://www.bg-mamma.com/index.php?action=search2&search=%EC% … &topic=815404.

Обмисляте ли оптимизирането й? Ако работи търсачката биха се спестили доста дублицирани постове.  Peace
Виж целия пост
# 3 916
Търси в Google, като след думите, които те интересуват, добавяй site:bg-mamma.com Peace
Така казваш да търси резултати, произлизащи само от сайта. Google се справя повече от ефективно, аз изобщо не използвам вътрешната търсачка на форума.
Виж целия пост
# 3 917
Моля ви отново да проверите какъв е проблемът с достъпа на този потребител до форума.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=66659

Дава съобщение, че е блокиран. Трябва ли да изтрие нещо - история, кукис?

Благодаря ви!
Виж целия пост
# 3 918
Как човек може да разбере резултатите от анкета в тема, при положение, че не иска да гласува?
Докато форумът си беше форум, имаше такава възможност. Откакто е платформа и от тази функционалност сме лишени. Така и не ми стана ясно с какви други ни надариха. Crossing Arms
Виж целия пост
# 3 919
Получих съобщение на е-мейла си за нови отговори в тема, за известията на която уж съм се регистрирала. Всъщност - не съм включвала никакви известия, темата ни най-малко не ме интересува (отчетна - мартенчета 2014-та), влязох в нея да видя коя е от линка в е-мейла и горе бутонът си беше "Включете известията" или нещо подобно, т. е. не са били включени.  Rolling Eyes

И, като разгледах по-горните постове и препратката към ФБ на г-н Николов, попаднах на надпис, особено подходящ за постване в тази тема:
Виж целия пост
# 3 920
Моля ви отново да проверите какъв е проблемът с достъпа на този потребител до форума.

http://www.bg-mamma.com/index.php?action=profile;u=66659

Дава съобщение, че е блокиран. Трябва ли да изтрие нещо - история, кукис?

Благодаря ви!


Да, моля да изчисти кеша и да опита отново.
Виж целия пост
# 3 921
Как човек може да разбере резултатите от анкета в тема, при положение, че не иска да гласува?
Докато форумът си беше форум, имаше такава възможност. Откакто е платформа и от тази функционалност сме лишени. Така и не ми стана ясно с какви други ни надариха. Crossing Arms

Това е опция, която се задава от пускащия анкетата.

Цитат
Опции на Анкетата: 
 Показвай резултатите от анкетата на всеки.
 Показвай резултатите от анкетата само след гласуване.
 Показвай резултатите от анкетата само след нейното прекратяване.
 
Виж целия пост
# 3 922
Как човек може да разбере резултатите от анкета в тема, при положение, че не иска да гласува?
Докато форумът си беше форум, имаше такава възможност. Откакто е платформа и от тази функционалност сме лишени. Така и не ми стана ясно с какви други ни надариха. Crossing Arms
Както бубанка ти е отговорила, това си е опция, която си избира пускащият анкетата, тези опции бяха налични и преди реформите тук. Така, че това не е нова функционалност. Щом някой е решил, че не иска да виждаш резултатите преди да гласуваш, значи има нещо предвид. Пробвай с нещо друго да мрънкаш.
Виж целия пост
# 3 923
При мен подскачането продължава.
Виж целия пост
# 3 924
И аз имам проблем с вътрешната търсачка, показва само по един резултат. Не виждам смисъл да има опция за търсене и тя да не функционира  Peace
Виж целия пост
# 3 925
Бубанка, благодаря! Peace
Не съм пускала анкети, а всички, на които досега съм попадала си бяха с видими резултати.

Лиляна, запази си захапките за темите, в които това е вървежно. Там може и да си интересна на някого.
Виж целия пост
# 3 926
Търси в Google, като след думите, които те интересуват, добавяй site:bg-mamma.com Peace
Така казваш да търси резултати, произлизащи само от сайта. Google се справя повече от ефективно, аз изобщо не използвам вътрешната търсачка на форума.
Даа, гугъл върши чудесна работа, но аз искам да търся в една определена тема само. В конкретния пример - темата за Лидл и съответно ме интересуват всички резултати за думата "маша", но само в тази конкретна тема,без да ме интересуват всички резултати от 2008-ма насам Simple Smile)
Виж целия пост
# 3 927
Моля, ако имате въпроси, изискващи отговори от модератори и администратори, задайте ги тук, в тази тема.
Темата не е дискусионна, а предполага стил "въпрос-отговор".
Темата е за въпроси към модератори и администратори и моля потребители да не отговарят на въпроси на други потребители, особено в случай, че не са запознати детайлно с проблема/въпроса и не са 100% убедени в правотата на твърденията си.


Моля, когато имате предвид конкретна тема/публикация или потребител - давайте линк към темата/мнението или профила на потребителя.


ПРЕДИ да попитате, уверете се, че отговорът на въпроса Ви не се "крие" в някоя от ЗАКОВАНИТЕ ТЕМИ в този подфорум.

На въпроси от рода "защо не ми се отчитат публикациите" и "защо не мога да публикувам обява", чиито отговори са ясно видими в закованите теми, няма да бъде отговаряно.

За да следите дадена тема не е необходимо непременно да публикувате безсмислен постинг от рода на "запис". Подобни публикации се трият. Използвайте бутона . Така за всяко първо непрочетено мнение системата ще изпраща е-мейл известие за нова публикация, като в е-мейла се съдържа линк към новата публикация.
 В случай, че не желаете да получавате е-мейл известия, направете нужните настройки в секция Известия - размаркирайте четирите квадратчета с опции и от падащия списък с опции "За темите и форумите, за които съм поискал оповестяване, ми съобщавай за:" изберете НИЩО.
Може лесно да следите темите, за които сте се абонирали, ползвайки линка Известия от потребителското поле горе. Линкът води до страница, съдържаща списък с всички теми, за които имате включен абонамент. Когато в дадена тема има нов, непрочетен отговор, до заглавието на темата има иконка , кликването върху която ще зареди темата при първото ново/непрочетено мнение.

Линкът Отговори от горното меню е еквивалентът на Нови отговори на моите публикации. Това не е абонамент, няма отписване и записване. Там се показват всички теми, в които сте писали и има нови отговори, които не сте чели. Там се показват само имената на темите, в които има нови отговори, а не всички теми, в които някога сте писали. Собствените си публикации може да видите през Профил - Покажи публикации.
Може да маркирате като прочетени темите от списъка с нови отговори страница по страница чрез съответния бутон Маркирай прочетено или да маркирате като прочетени абсолютно всички теми и подфоруми чрез червения линк в дъното на заглавна страница - Маркирай всички съобщения като прочетени.



Системата за кирилизация КРЕДОР поддържа както фонетична, така и БДС подредба. Допълнителна информация - ТУК

Ако работите с браузер Internet Explorer и страниците на сайта не се визуализират коректно, менютата не са подредени или се държат "странно", кредорът не се вижда или не функционира правилно, то моля, използвайте бутона за Compatibility View

Имам въпрос относно актуализацията на обявите.
Какво да направя, че да се появява обявата
всеки ден до момента, в който вече не е валидна.
Благодаря!
Виж целия пост
# 3 928
Да се появява къде?
Виж целия пост
# 3 929
Имам обява в Гледане на деца и помощ в домакинството
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия