Звездни компромати-161

  • 55 940
  • 738
# 450
Кремена не иска да излиза от банята
Виж целия пост
# 451
На мен роклята на Марион Котиар ми хареса най-много, по-различна ми е някак Heart Eyes
Наоми Уатс ми е страхотна, много класическа, много холивудска!
Много стилна ми е Джулиан Мур.
Роклите на Кери Уошингтън и Аманда Сейфрид щяха да ми харесат повече в друг цвят.
Не сме коментирали нашето момиче, което от толкова красоти на Ели Сааб, можеше да избере поне 100 по-хубави!
А останалите са ми доста семпли: Никол Кидман, София Вергара и Ан Хатауей сякаш са с едни и същи рокли на всички последни събития.
Миналата седмица гледах новите колекции висша мода на любимците си:Ели Сааб, Валентино и Зухаир Мурад Heart Eyes - ами тооооолкова красиви рокли, незнам защо и как се избират тези?! newsm78
Виж целия пост
# 452

И аз не бих излизала от такава.

НИна Добрев е страхотна  Heart Eyes Наоми Уотс също!

Виж целия пост
# 453
Нина Добрев много ми харесва в тази рокля. Тя като цяло има доста добри попадения в тоалетите си. Peace
Виж целия пост
# 454
И на мен ми хареса Нина, докато Джулиан Мур и Наоми Уотс- не толкова.
Ето още една галерия.

А този стол ми избоде очите, може би защото ми напомня на едновремешните, на село баба имаше такъв преди много години. Явно идеята е такава и е част от интериора, но...  newsm78

п.п. Линкът не се отваря, петата снимка от банята на Кремена.
Виж целия пост
# 455
Мдаа, отново се убеждавам, че Клеър и Марион са любимките ми на тази церемония Heart Eyes. Харесва ми и роклята на Дженифър Лоурънс, и ето тази, а Джесика Частейн е прекрасна, но роклята някак и се впива по неособено естетичен начин.
Виж целия пост
# 456
Последни новини за Ва Бо http://www.blitz.bg/sport/article/160269
Виж целия пост
# 457

Той пък един футболист...
Виж целия пост
# 458
Как се обърнаха нещата - добре, че Валери се ожени за Николета, сега поне с това е известен и затова пишат за него Mr. Green
Виж целия пост
# 459
Освен стила според мен е бутнала и скулите. Доста по изразени са от преди. Точно заради тях аз я сравних с Алисия. А после кой кого копирал..  ooooh! Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 460
Мислех да се въздържа от коментар, но не можах..
Така, на Николета носа винаги е бил супер малък и чип, ето тук например се вижда, както и на още много други снимки.
Скулите и са по-подчертани, защото страшно много отслабна..и аз като отслабна повечко и на мен ми стават по-подчертани..а и предполагам с всички е така.
По кое имитира Алисия ми стана много интересно? Това, че е облякла подходящо за въпросното събитие облекло? newsm78  Ако беше облякла нещо по-разголено щеше да има "Как може на такова събитие да се облече така?!" сега като се е обклякла подходящо има "Имитира Алисия" ..ееей няма угодия
Много често ми се струва, че някои от вас пишат ей така, колкото да има какво да кажат против нея, било то вярно или не...Не ви отива, момичета!  Wink
Виж целия пост
# 461
Да, напълно еднакви.




Виж целия пост
# 462
ти като се усмихнеш, носа ти не става ли по-широк от това, че кожата се опъва? Tired
Виж целия пост
# 463
Както сме говорили и преди, това не е съвсем оригиналният ѝ нос. Ето как изглежда преди: http://kliuki.ws/wp-content/uploads/2012/05/3407739D.jpg на тази снимка не е усмихната.

П.С. лелеее колко се юрнахме с тоя нос Simple Smile
Виж целия пост
# 464
Явно аз нещо недовиждам... в смисъл, нормално е на снимка, която е направена по-отгоре да изглежда по-широк и по-голям, ако имате желание пробвайте и ще се убедите сами  Peace ( и двете снимки, които сте дали са така)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия