Звездни компромати-161

  • 55 946
  • 738
# 480
Еее..Скулите са от д-р Енчев. Дори я има на снимка в сайта му, като реклама на операцията за скули.
http://www.plastichna-hirurgia.bg/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D1%81%D1%82 … D1%83%D0%BB%D0%B8
Виж целия пост
# 481
точно пипането на скулите прави образа й доста остър, четите някак си са изсечени
явно не е отчела факта, че чертите на лицето й ще се променят с времето и с тази намеса може да стане по-грозна дори
Виж целия пост
# 482
И моля ви се , не слагайте снимки от фотосесии. Толкова играе фотошопа там, че собствените им майки не биха ги познали.
Поредния пример е Б.Тютюнджиева.Тя няма снимка без фотошоп..Реже носове, меса, квот се сети...На всичкото отгоре аматьорски.
Виж целия пост
# 483
НЕВЕРОЯТНИ ТОАЛЕТИ! Heart Eyes

Мислех, че за всички е ясно, че лицето на Николета Лозанова е цялостно "пипнато". Tired Абсолютно видимо е, ама аз едно не мога да разбера - тя нито отрича, нито коментира къде какво има, пък тук като гледам често се заформят скандали точно на тази тема... Crazy И аз да имам пари след време вероятно ще ги оползотворя, правейки си ринопластика. Какво толкова?! newsm78 Мерилин Монро е фрашкана с операции ( Mr. Green) пък си е била и все още е световен секс символ. Stop

П.П. Не съм фенка нито на Алисия (особено на "музиката ѝ" Sick), нито на Н.Лозанова, но за в момента Николета ми е много по-?"приемлива" в лице. Peace Относно стила - мисля, че болшенството сме на едно мнение. 15
Виж целия пост
# 484
Като се замисля, тя и Алисия на годините на Николета изглеждаше по-добре,но може би ранните корекции + годинките, се оказаха кофти комбинация.
Сега пак не изглежда зле,но не е същото. Имам чувството, че лицето и почва да увисва някак, което е странно ,предвид начина и на хранене и спорта.
Виж целия пост
# 485

В същия стил направи апартамента и на Гала.
Виж целия пост
# 486
Предвид, че ушите и носът нарастват с годините, може всичко друго, но не и да се стесни Simple Smile.
охх, как ме разсмя, не е истина Joy Joy Joy
 Hug
Виж целия пост
# 487
Темата винаги навърта страници при Николетини снимки. Laughing Цели фермани се изписват.

За разнообразие:
Ирина Шейк
Тейлър Суифт
Дейвид Бекъм
Преслава на участие
Диляна Попова
Виж целия пост
# 488
Николета е пипала носа и скулите си, ясно е отдалече. Защо ли отрича?  newsm78 В последната си визия е досущ като Алисия - факт. Не симпатизирам на нито една от двете, но ако трябва да избирам, то това щеше да е Алисия - по-премерена е във всяко отношение.  Peace

Домът на Халваджиянови изобщо не е май стайл. Леко кънтри, примесено с цветен (и в двата смисъла) кич и натрапчива романтика - не, мерси.  Mr. Green
Виж целия пост
# 489
А за лицето на Дарина Павлова  какво ще кажете?  Mr. Green
Виж целия пост
# 490

Успешно прилича на онази жена-котка.
Виж целия пост
# 491

Бавно, но сигурно ще стигне до визията на жената - котка.
Виж целия пост
# 492
Така се е Опнала, че ще експлодира всеки момент.
Виж целия пост
# 493
А на мен домът на Кремена много ми хареса, от това, което виждам от снимките само лампите (букети) не са ми по вкуса.
Виж целия пост
# 494
Радвам се, че ви "харесва" Мадам Мулти. Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия