Звездни компромати-161

  • 55 945
  • 738
# 525
Що така ние не сме били от поканените? - Ники Михайлов и Алисия се ВЕНЧАХА ТАЙНО на о. Мавриций!? (ВИДЕО)
Виж целия пост
# 526
Амбър Хърд на разходка с Мари Дьо Вилпен все още в Париж
Виж целия пост
# 527
Ако някой се чуди какво стана с Атина след онова падане, вече е добре.
Виж целия пост
# 528
Виктория Бекъм

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/556392_10 … _1859915154_n.jpg  Heart Eyes



Снимка на Ромео, на която пише: "Romeo Beckham is the face of Burberry's SS13 collection and WE LOVE IT SO MUCH!!"

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601119_10 … _1721716497_n.jpg
Виж целия пост
# 529
И като заговорихме за къщи...ето и малка част от тази на Бербо в Бояна.
Виж целия пост
# 530

Съвременна приказка.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 531
И на мен много ми харесва поне от това, което виждам. Peace
Виж целия пост
# 532
Виктория е страхотна  Heart Eyes

Слушах по радиото, че Джъстин Бийбър щял да посвети нова песен на раздялата си със Селена Гомес. Все още бил съкрушен и изживявал трудно

Слушах също така как Голямата глава с Големия нос рекламира завръщането на "Сблъсък" по ТВ7

 Peace
Виж целия пост
# 533

Много е хубава!Поне от това което се вижда.

Алисия
Виж целия пост
# 534
Снимка на Ромео, на която пише: "Romeo Beckham is the face of Burberry's SS13 collection and WE LOVE IT SO MUCH!!"

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601119_10 … _1721716497_n.jpg

Аз май съм единствената, на която са й по-интересни по-големите деца, а не разни бебешоци, та Ромео ми е любимец Simple Smile

Всъщност, той май ми е единствения любимец Mr. Green
Виж целия пост
# 535
София Кузева като млада:
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/582542_49 … 7_138128550_n.jpg

Всъщност точно преди малко попаднах на едно старо шоу на Денис Ризов, в което Мария Петрова прави една кисела физиономия на въпроса защо Ники ходи с чалгаджийка... Доста явно си показа, че не одобрява връзката, но след като не зависи от нея, предпочита да не се бърка.
Виж целия пост
# 536

Много я харесвах във Вчера и особено в една комедия Ако можеш, забрави

По какъв повод се сети за нея?



ps По-актуална снимка
http://senzacia.net/wp-content/uploads/2012/08/Sofia-Kuzeva-2.jpg
Виж целия пост
# 537

Всъщност точно преди малко попаднах на едно старо шоу на Денис Ризов, в което Мария Игнатова прави една кисела физиономия на въпроса защо Ники ходи с чалгаджийка... Доста явно си показа, че не одобрява връзката, но след като не зависи от нея, предпочита да не се бърка.
Предполагам искаш да кажеш Мария Петрова. Peace
Да, те двамата с Боби преди бяха казали в интервю, че не са близки с Алисия.
Виж целия пост
# 538
ауу, да - поправям се, Мария Петрова
Честно казано, не виждам какво против има Алисия, след като собствения й мъж върти кючеци по заведенията.

За Мария Кузева се сетих ровейки из новините относно новите БГ сериали. Peace
Виж целия пост
# 539
ауу, да - поправям се, Мария Петрова
Честно казано, не виждам какво против има Алисия, след като собствения й мъж върти кючеци по заведенията.

За Мария Кузева се сетих ровейки из новините относно новите БГ сериали. Peace


Едно е снахата да има такава професия, да е по нощите в заведения, съвсем различно да танцуваш такава музика. Не може да слагате всичко под един знаменател. Като кажете " чалга" и всичко що се допира до нея е заразно зло  Peace

Като гледам къщата / част от нея/ на Бербатов, ми се струва, че е поредната огромна сграда. Аз лично не мога да разбера защо са им тия стотици метри застроена площ. Ще се гонят ли там? Все си мисля, че на човек не му е нужна чак такава площ, за да живее. Ама тука сме си по принцип грандомани. И Митко, колкото и години да живее навън, винаги ще си остане момчето от Благоевград  Laughing Д са живи и здрави.  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия