Звездни компромати-161

  • 55 944
  • 738
# 660
Дрю Баримор за Харпърс Базар:



Споделя, че харесва бурното си детство, но като родител, не иска дъщеря й да има подобно.
Виж целия пост
# 661
Карола,  на бас, че това в средата е мъж...


И аз съм от твоята страна на баса Simple Smile Търсим си опонент Simple Smile
Аз! Докато не видя т......ците, не вярвам, че е мъж   Mr. Green
За момичето, което питаше  - Мариан Вълев в актьор, популярен е от бг сериал, а травеститът е Даниела Арнаут - спала с Бербатов, похвалила се с това и опитала се да лежи на славата му. Мине - не мине, все за Бербатов говори, все за нагласени конкурси, все за преуспяващата ѝ кариера на стилист. Лошо е най-голямото ти достойнство да е това м/у краката ти.  Rolling Eyes

Добре, де, какво им става на ВИПовете, че са се облекли така? И друго, което забелязах на снимките от ФБ - много , много повехнали лица и лоша кожа! Ужас!

Гентиана.. ей я на http://www.blitz.bg/article/32766
И искам да питам! Вие, като врели и кипели в живота, трябва да знаете и да ме просветлите - как момиче на 21 г. само си изкарва хляба и може от собствения си джоб да извади 15000 за пластики? Казва, че е горда с това.. А също, и че ѝ било обидно мъже със заплата колкото нейната сметка за телефон, да я питат прави ли секс за пари.. Ми то, 15 - свирка, 30 - секс дет' се казва.. за всекиго по нещо  Whistling

Прави ли ви впечатление, че напоследък стана мода да си/да се представяш с арабско име? Ето, Гентиана е Халити, победителката в Плеймейт, онази фльорца Силвия, е Бахати..  Манипулаторстват със стария номер за девствените мюсюлманки,а?  Mr. Green
Виж целия пост
# 662
Аз най се потресох от една особа-Мерлин Арно!За нея бас хващате ли Mr. Green
Виж целия пост
# 663
Аз най се потресох от една особа-Мерлин Арно!За нея бас хващате ли Mr. Green
ХАХАХА, защо ми трябваше да пиша Мерлин Арно в гугъл Sad Сега денят ми няма да е същият слънчев и усмихнат, както започна.

После, тъкмо се отърсих от шока и цъкнах на линка на Дейзи с тази Гентиана....
Какви са тия травестити, бе хора? Къде са нежните момичета?
Виж целия пост
# 664
Ванеса Уилиямс на Супербол
Зоуи Дюшанел
Джесика Алба
Виж целия пост
# 665
Весели снимки на сладураната Котияр при получаването на наградата "Бухнал пудинг" в Харвард:

http://www.popsugar.com/Marion-Cotillard-Wins-Harvards-Hasty-Pud … ng-Award-27114991
Виж целия пост
# 666
Николета - прическа, стил, поза, излъчване...всичко е класа, класа и пак класа  Mr. Green

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/555449_40 … 7_880559110_n.jpg
Виж целия пост
# 667
E това тя ли е  Thinking? Всички магистрално изглеждащи е тя, така ли Laughing
Виж целия пост
# 668
E това тя ли е  Thinking? Всички магистрално изглеждащи е тя, така ли Laughing

Тя е.

Карамел, пишеш така защото й завиждаш!  Laughing
Виж целия пост
# 669
Разбира се, че е тя.Очевадно е.
С дружката си от едно време, който я добута до Плеймет, Плейбой и т.н. - Георги Неделчев
.
Виж целия пост
# 670
Разбира се, че е тя.Очевадно е.
С дружката си от едно време, който я добута до Плеймет, Плейбой и т.н. - Георги Неделчев
.

Те и в Стани Богат бяха заедно! Аз даже си мислех в началото, че той и пише дълбокомислените изявления във Фейсбук, ама после като зачестиха, реших, че едва ли е  стигнал до там  Thinking
Виж целия пост
# 671
Тя сега нали има ПР агент, той ги пише, но Неделчев е пишел и нейните рубрики в Подтепето, и разни други, явно е, че тя не може да конструира такива изречения, а и че писанията са от човек, който борави добре със словото.
Не можем да отречем обаче, че Николета добре се е развила в стилово отношение, за разлика от повечето други звИзди.
Виж целия пост
# 672
Ужас. Всички жени почти имат "недоразумения" с външния си вид като малки, докато намерят себе си, но тя направо е прекалила  Rolling Eyes  Laughing
Виж целия пост
# 673
Тези снимки наистина са ужасни, макар, че дори в русия й период не е била чак толкова зле, по назад бях пуснала нейна снимка точно от това време.
Виж целия пост
# 674
Вместо запис http://life.dir.bg/gallery.php?id=12974331&page=0 Дано да не е пускано вече.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия