Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какво съдържа публикацията за кучетата?
Какви са основните трудности, пред които са изправени собствениците на кучета?
Какви са препоръките за справяне с агресията между кучета?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какво съдържа публикацията за кучетата?
-
Какви са основните трудности, пред които са изправени собствениците на кучета?
-
Какви са препоръките за справяне с агресията между кучета?
-
Кой калций е най-подходящ за моето куче?
-
Мога ли да размеквам гранулите на кучето си?


Трябва обаче и билет да му вземеш на Арчи, за да е напълно изряден пътник
А това ,че е забранено да се разхождат кучета в парка от 9:00 до 18:00 ч. вярно ли е или пак съм в заблуда

, само не знам дали ще успеем да измислим място, удобно за всички 

. А най-лошото е, че дали ще са добри или лоши зависи изцяло от настроението им, а моя кучелюбец-дечко само да види улично куче и веднага хуква към него да го милва и косите ми се изправят. Еди поне се научи да се пази от тях, та една грижа по-малко 
, стопанина й 200 пъти се извини, много се притесни човека, даже я върза, стана ми мъчно за животинчето, обясних му, че такива неща се случват и кучинка не е виновна, ама той не, та не! Както и да е, успокоих малкия, че той много се разстрои за това, че е мръсен, кален и не мога да го преоблека, ама го убедих, че не е края на света, само защото е малко кален
- а то вода и лед смесено, освен че е мокър, ами и премръзнал! Отидохме на трамвайната спирка, няма намордник, няма паспорт, добре че поне имахме каишка
, бабите щяха да ме изядат с все детето, за дето се качих с куче
. Добре, че са само 3 спрки. Ох, голям ужас беше, ама вече ми е смешно

