Любители на кучета - 34

  • 86 225
  • 724
# 90
Публикувай в тази тема във ФБ....
Виж целия пост
# 91
Момичета преди няколко дни писах за намерен мъжки Кокер в Надежда 2. Още вечерат с моята кокерка вдигнаха къщата на главата го пуснах пак на вън с надеждата, че и сам ще успее да отрие дома си. Тази сутрин обаче той ме чакаша пред входната врата на апартамента и пак го прибрах. Моля дайте идеи къде СПЕШНО можем да му намерим дом незнам дали ще мога да го отсавя и тази вечер у дома.  Praynig Sad

Проверихте ли дали има чип?
Можеш ли да го закараш до Богров, на кокер лесно ще намерят осиновител  Peace
Да водих го да го проверят за чип още същият ден.
Взимат ли ги така в Богров?
Виж целия пост
# 92
Публикувай в тази тема във ФБ....

публикувано е, дори и обявата е снимана  Peace
Виж целия пост
# 93
Публикувай в тази тема във ФБ....

публикувано е, дори и обявата е снимана  Peace
Oх нямам ФБ в работа където съм сега. Какво е публикувано?
Виж целия пост
# 94
Сега видях Рапунцел  Peace

"НАМЕРЕН КОКЕР В НАДЕЖДА ІІ ЧАСТ, СОФИЯ. Може да остане при жената само още 2 дни и ще и се наложи да го пусне обратно на улицата! Моля споделяйте! Ако има кой да го прибере да и се обади на 0899 42 85 44 - Веселка!"
Виж целия пост
# 95
Сега видях Рапунцел  Peace

"НАМЕРЕН КОКЕР В НАДЕЖДА ІІ ЧАСТ, СОФИЯ. Може да остане при жената само още 2 дни и ще и се наложи да го пусне обратно на улицата! Моля споделяйте! Ако има кой да го прибере да и се обади на 0899 42 85 44 - Веселка!"
ДА, днес говорих с една жена по тел. ,която обеща да помогне.
Виж целия пост
# 96
Габи, твоят Арчи май има и американска кръв.
Майката и таткото са по-скоро от английските, но нашия е доста космат.
Чудесна идея за срещата.На мен също ми е удобно в Борисовата,Заимов или Гео Милев.

Дано бързо си намери дом милото кокерче.
Виж целия пост
# 97
Брей направо съм впечатлена  Mr. Green Сега се разрових и проверих и се оказа , че hailie е права  Hug  Трябва обаче и билет да му вземеш на Арчи, за да е напълно изряден пътник  Hug Аз съм останала с впечатлението , че е забранено , ама явно нашите рошковци не са чак толкова анатемосвани  Mr. Green Возили сме се само веднъж и то за няколко спирки и го бях гушнала и бяхме най-отзад и се намери един да се заяде  #Cussing out А това ,че е забранено да се разхождат кучета в парка от 9:00 до 18:00 ч. вярно ли е или пак съм в заблуда  newsm78
Виж целия пост
# 98
А това ,че е забранено да се разхождат кучета в парка от 9:00 до 18:00 ч. вярно ли е или пак съм в заблуда  newsm78

Май е вярно, не че го спазваме  Blush
В Заимов си има кучешка алея, в Борисовата го пускам по поляните.
Сега по студовете, като нямаше други хора в парка, с кучетата го обикаляхме целия.

Радвам се, че има толкова желаещи за среща.  Hug
(Принципно събота и неделя сме в Заимов, ако някой е в тази посока да пише едно ЛС)
Виж целия пост
# 99
Малко спам, но не можах да се въздържа.
Поздрав за Дългото (не се сещам чий любимец беше)
Виж целия пост
# 100
хехех, готини снимки  Mr. Green
Виж целия пост
# 101
Рапунцел, аз винаги съм ЗА срещите Party , само не знам дали ще успеем да измислим място, удобно за всички Laughing

Елате в нашия кучешки парк  Flutter

***

Скарлет, Дългото е на marta1.
Виж целия пост
# 102
Ей, Феичка, на това му се казва предложение Party Laughing Hug Hug . С огромно удоволстие!!! Ама сигурно ще го оставим за наесен Mr. Green . Hug

Викси, тва пък за забраната за парковете сега го чувам.
Ама като забранят на бездомните от 9 до 18ч да се разхождат по парковете, и аз няма да си водя кучето Crossing Arms

Момичета, в тая Надежда в кошмар от бездомни кучета, в Люлин нямаше такова нещо Shocked , направо е като филм на ужасите, в който плъховете са заменени от улични кучета. Около нашия блок се въртят около 7-8 огромни песа! 2 от които са поне по 70см високи ooooh! . А най-лошото е, че дали ще са добри или лоши зависи изцяло от настроението им, а моя кучелюбец-дечко само да види улично куче и веднага хуква към него да го милва и косите ми се изправят. Еди поне се научи да се пази от тях, та една грижа по-малко #Puppy dog

И сега да ви разкажа една смешна случка. Преди 10-тина дни решавам да изведа децата на разходка, ама викам си само около блока ще е въртим и ни резервни дрешки, ни кърпички, даже на Еди повода не взех, ама така разхождайки се , се озовахме на път за парка Laughing , минахме през един зоомагазин да купим един повод, че минаваме по оживени места и така весели и щастливи всички се озоваваме в парка. Обаждам се на мъжа ми като си свърши задачките да дойде да ни прибере с колата, че нямам намордник за Еди, а и малкия е с камиончето, абсурд да се прибираме пеша и така Laughing .
Поиграхме ние, потичахме, ама една луда Голдънка като профуча покрай малкия, събори го в една гооооляма кал Joy , стопанина й 200 пъти се извини, много се притесни човека, даже я върза, стана ми мъчно за животинчето, обясних му, че такива неща се случват и кучинка не е виновна, ама той не, та не! Както и да е, успокоих малкия, че той много се разстрои за това, че е мръсен, кален и не мога да го преоблека, ама го убедих, че не е края на света, само защото е малко кален Laughing Laughing . Продължихме си разходката и след няма и 5мин влезе в една гооооляма локва (имаме ботушки за локви и дъжд и го пускам да гази на воля), обаче беше по-дълбока от колкото изгледаше Laughing и като се пльосна миличкия ми Crazy - а то вода и лед смесено, освен че е мокър, ами и премръзнал! Отидохме на трамвайната спирка, няма намордник, няма паспорт, добре че поне имахме каишка Crazy hahaha , бабите щяха да ме изядат с все детето, за дето се качих с куче Naughty Mr. Green . Освен това, влача плачещо мокро дете, голям камион и се опитваме всички да се набутаме в препълнен трамвай smile3555 rotfImbo . Добре, че са само 3 спрки. Ох, голям ужас беше, ама вече ми е смешно Joy .
Виж целия пост
# 103
Малко спам, но не можах да се въздържа.
Поздрав за Дългото (не се сещам чий любимец беше)


 Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes
Сарлет, благодаря от името на Дългото! Страхотен "спам" Party newsm51
Фея, както винаги  -   bouquet
hailie , добре, че сте се разминали с мрънкащи баби и без настинка. Браво на вас! Heart Eyes
Виж целия пост
# 104
 Laughing
hailie смях се с глас, само като си те представя - с детето, с кучето и с камиончето, всички мокри, кални в трамвая hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия