Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 914
  • 1 812
# 1 515
Коя година се случва срещата на Бианка с Нинов?

 Интервю на Нинов: "
- Чела съм, че „затворничеството” на Бианка свършва едва когато на олимпиадата в Сеул тя остава четвърта и напуска спорта. Депресира се и напълнява с 20 кила. Тогава тя ви се обажда и вие ставате неин треньор, лекар, бодигард и любим... Помните ли точно този ключов момент от развитието на отношенията ви с подробности?
- Разбира се... Тогава се готвихме за последното й световно първенство в Сараево през 1989 година. Там спечелихме 5 медала - три златни и два сребърни, и със нейните максимални оценки България стана световен отборен шампион."
Виж целия пост
# 1 516
Одисеята на влюбените започнала през 1986 година, когато тийнейджърката счупила крак точно преди Световното първенство във Варна
http://www.blitz.bg/article/10459

В друго интервю на Бианка казваше, че са направили отношенията си интимни 1 месец след като влязла в кабинета му и сесиите са ставали все по-дълги ( и съмнителни+ си е водила дневник) После се разкриват нещата, той е отстранен, и родителите й  и Нешка я отделят от него за година и половина ( не се виждат). Там има един епизод, който не ми е ясен, защо са се държали към нея като низвергната от отбора, но отговори много смислени не съм прочела досега.

Тя по тове време е изглеждала точно на 10 години, ама той бил много впечатлен какви шпагати прави и така нататък.
Виж целия пост
# 1 517
Мелани Simple Smile Бианка е най-голямата техничарка в гимнастиката за мен, в това отношение е най-добрата, поне за мен. А има някакво значение, де...
Tи сигурно си стиска очите на всички клипчета пуснати дотук или са ти се замъглили чакрите:) Очевадно е, че Диляна Георгиева е най технична от всички, Бианка има артистичност и пластичност
Виж целия пост
# 1 518
И аз бях намерила обясненията й за това как е разцъфнала любовта на кушетката в лекарския кабинет - много показателно разказче.

ТУК
Виж целия пост
# 1 519
Аз пък се чудя какво ли е станало та една майка да остави 3-4 годишното си дете на мъжа си и втората му жена. Какво ли е направил Нинов та да отдели едно почти бебе от майка му и да го метне в ръцете на едно момиченце като Бианка? Направо изтръпвам като си го помисля.
Виж целия пост
# 1 520
Аз пък се чудя какво ли е станало та една майка да остави 3-4 годишното си дете на мъжа си и втората му жена. Какво ли е направил Нинов та да отдели едно почти бебе от майка му и да го метне в ръцете на едно момиченце като Бианка? Направо изтръпвам като си го помисля.
Човекът си бил поставил за цел да събере любимата жена и любимото дете. Целеустремен човек.
Виж целия пост
# 1 521
Одисеята на влюбените започнала през 1986 година, когато тийнейджърката счупила крак точно преди Световното първенство във Варна
http://www.blitz.bg/article/10459

В друго интервю на Бианка казваше, че са направили отношенията си интимни 1 месец след като влязла в кабинета му и сесиите са ставали все по-дълги ( и съмнителни+ си е водила дневник) После се разкриват нещата, той е отстранен, и родителите й  и Нешка я отделят от него за година и половина ( не се виждат). Там има един епизод, който не ми е ясен, защо са се държали към нея като низвергната от отбора, но отговори много смислени не съм прочела досега.

Тя по тове време е изглеждала точно на 10 години, ама той бил много впечатлен какви шпагати прави и така нататък.

Световно първенство във Варна има през 87-а, а не през 86-а.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B … D0%B8%D0%BA%D0%B0
Виж целия пост
# 1 522
Одисеята на влюбените започнала през 1986 година, когато тийнейджърката счупила крак точно преди Световното първенство във Варна
http://www.blitz.bg/article/10459

В друго интервю на Бианка казваше, че са направили отношенията си интимни 1 месец след като влязла в кабинета му и сесиите са ставали все по-дълги ( и съмнителни+ си е водила дневник) После се разкриват нещата, той е отстранен, и родителите й  и Нешка я отделят от него за година и половина ( не се виждат). Там има един епизод, който не ми е ясен, защо са се държали към нея като низвергната от отбора, но отговори много смислени не съм прочела досега.

Тя по тове време е изглеждала точно на 10 години, ама той бил много впечатлен какви шпагати прави и така нататък.

Световно първенство във Варна има през 87-а, а не през 86-а.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B … D0%B8%D0%BA%D0%B0
Но тренировките за него започват още от предишната година.
Виж целия пост
# 1 523
Аз пък се чудя какво ли е станало та една майка да остави 3-4 годишното си дете на мъжа си и втората му жена. Какво ли е направил Нинов та да отдели едно почти бебе от майка му и да го метне в ръцете на едно момиченце като Бианка? Направо изтръпвам като си го помисля.
Човекът си бил поставил за цел да събере любимата жена и любимото дете. Целеустремен човек.
Много целеустремен, да постигне целта си мачка наред.
Виж целия пост
# 1 524
Обратното бе, Рокси, обратното. Wink  Диляна е напрау 6+, тя ми  е любимката, и е невероятно грациозна. Все пак, ако искаш да си скубем косите...
Виж целия пост
# 1 525
Аз пък се чудя какво ли е станало та една майка да остави 3-4 годишното си дете на мъжа си и втората му жена. Какво ли е направил Нинов та да отдели едно почти бебе от майка му и да го метне в ръцете на едно момиченце като Бианка? Направо изтръпвам като си го помисля.
Човекът си бил поставил за цел да събере любимата жена и любимото дете. Целеустремен човек.
Много целеустремен, да постигне целта си мачка наред.

Абе кой знае какво и как е било. Тяхна си работа кой и защо е дал/взел детето. Аз имам приятелка, която два пъти се развежда и двете си деца остави при бащите им, без никой да я кара. Те я зарязваха, тя им казваше: "Тогава си вземай детето." Хора всякакви.
Виж целия пост
# 1 526
Одисеята на влюбените започнала през 1986 година, когато тийнейджърката счупила крак точно преди Световното първенство във Варна
http://www.blitz.bg/article/10459

В друго интервю на Бианка казваше, че са направили отношенията си интимни 1 месец след като влязла в кабинета му и сесиите са ставали все по-дълги ( и съмнителни+ си е водила дневник) После се разкриват нещата, той е отстранен, и родителите й  и Нешка я отделят от него за година и половина ( не се виждат). Там има един епизод, който не ми е ясен, защо са се държали към нея като низвергната от отбора, но отговори много смислени не съм прочела досега.

Тя по тове време е изглеждала точно на 10 години, ама той бил много впечатлен какви шпагати прави и така нататък.

Световно първенство във Варна има през 87-а, а не през 86-а.

http://bg.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BE%D0%B … D0%B8%D0%BA%D0%B0
Но тренировките за него започват още от предишната година.

Ясно, че се тренира много преди това, но тогава щяха да цитират европейското във Флоренция през 86-а. А самата Нешка казва в интервюто си 17-годишната Бианка, така че явно не е била на 16 /както срещнах тук в поне 20 поста/. Разликата между 16 и 17 за мен е голяма.
Виж целия пост
# 1 527
Самата Бианка казва, че са се загаджили 1986. Колко е вярно не смея да кажа.
Виж целия пост
# 1 528
Пънки дразниш, много си неадекватна! За Симона изглежда много нахъсана и готова на всичко, но мисля че ще й е доста трудно! Но това което виждам е , че я води единствено любовта към гимнастиката, въпреки риска от провал, което си е доста смело или повърхностно не мога да преценя точно в момента.
Виж целия пост
# 1 529
Ето ги като млади и зелени:



И на сватбата им:



Бианка всъщност брюнетка ли е? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия