Какво имат да делят Нешка и Бианка след 30 години?

  • 95 886
  • 1 812
# 1 560
Цитат
- „Вашата” федерация (БФХГ) ви отнема състезателните права два пъти - първият веднага след шампионата в Сараево - през 1989 г., вторият - през май 1992 г. преди Олимпиадата в Барселона. Толкова ли бяхте „неудобна и опасно силна” и с какво по-конкретно?
- С едно-единствено нещо! Застраших „статуквото”. Сринах мита, че само Нешка може да прави шампиони. Доказах, че може да се подготвиш и сам! С научни методи, с правилно подвеждане към тренировъчните натоварвания, с необходимото медицинско възстановяване... И най-вече – с добро отношение...

С други думи допинг, разрешен, забранен или на границата е без значение
Според мен пък тя реферира към помощта на Нинов с подчертаното Thinking

Естествено, че реферира към него, видите ли колко той е напредничав, пък садистката която ги подлага на нечовешки натоварвания е ретроградна.

Това, че Чашчина и Кабаева са хванати, а на нея и се е разминало е чист късмет, ако беше отишла в Барселона щеше така да изгърми, че повече гък нямаше да издума, ама на виновни са БФХГ, че не са я пуснали.
Виж целия пост
# 1 561
Тоест, почти всичко в крачка е учила, по всяка вероятност е имала някакво формално обучение по педагогика в университета и толкоз.

Нешка е завършила ВИФ/НСА и след това печели конкурс за асистент. По същото време й предлагат треньорско място в Канада и в Левски. Ясно е какво е избрала.

това имах предвид под университет.
Виж целия пост
# 1 562
Не мога да намеря инфо, ето че и тя не казва.
Преди олимпиадата и ги отнемат "за уронване престижа на БХГ", за Сараево нищо не намирам.

Преди Сараево Нешка вече е на нож с федерацията / Боряна Гинева като нейна състезателна не заминава на СП, въпреки равният си резултат с Бианка/, т.е. за да й отнеме федерацията състезателни права, явно е имало голям гаф. Дали пък не е свързано с прословутите й 2милиона долара? Twisted Evil
Виж целия пост
# 1 563
Цитат
- „Вашата” федерация (БФХГ) ви отнема състезателните права два пъти - първият веднага след шампионата в Сараево - през 1989 г., вторият - през май 1992 г. преди Олимпиадата в Барселона. Толкова ли бяхте „неудобна и опасно силна” и с какво по-конкретно?
- С едно-единствено нещо! Застраших „статуквото”. Сринах мита, че само Нешка може да прави шампиони. Доказах, че може да се подготвиш и сам! С научни методи, с правилно подвеждане към тренировъчните натоварвания, с необходимото медицинско възстановяване... И най-вече – с добро отношение...

С други думи допинг, разрешен, забранен или на границата е без значение
Според мен пък тя реферира към помощта на Нинов с подчертаното Thinking

Андариел, нищо лично, просто пишеш неверни до смях неща в тази тема, не мога да разбера защо. Почвайки от Моцарт и стигайки до неразбирането на разликата мжду индивидуална гимнастика, ансамбъл и танцов ансамбъл.

О, да, ти имаш монопол върху истината! Приеми, че има неща, които росто не знаеш и не разбираш, заатова ти изглеждат неверни и смешни. Ще мине време, ще ти стане ясно. Не че ще си го признаеш, ама карай!
Виж целия пост
# 1 564
На какво основание и отнемат състезателните права?
Не мога да намеря инфо, ето че и тя не казва.
Преди олимпиадата и ги отнемат "за уронване престижа на БХГ", за Сараево нищо не намирам.

Преди Сараево Нешка вече е на нож с федерацията / Боряна Гинева като нейна състезателна не заминава на СП, въпреки равният си резултат с Бианка/, т.е. за да й отнеме федерацията състезателни права, явно е имало голям гаф. Дали пък не е свързано с прословутите й 2милиона долара? Twisted Evil

Възможно е да се е скарала с Гигова.

Или отново опираме до допинга, наказали са предварително, за да не изгърми и да не изложи позициите на федерацията
Виж целия пост
# 1 565
според мен цялата драма е точно за пари Laughing особено,ако някой постоянно и напомня как не си ги е взела/не са и ги дали и затова животът и е такъв какъвто е
Виж целия пост
# 1 566
Тука стана съвсем горещо и не мога да разбера какво си мерите?Истината е по средата , но ми омръзна някой да се опитва да си налага  мнението-Andariel това се отнася за тебе!Писна ни от твоето налагане!Спри се малко и почни да уважаваш и мнението на другите!Истината е по средата!И ти не си критерият!Как ли работиш в екип се чудя и мая! newsm78
Виж целия пост
# 1 567
според мен цялата драма е точно за пари Laughing особено,ако някой постоянно и напомня как не си ги е взела/не са и ги дали и затова животът и е такъв какъвто е

И аз така мисля, плюс Нинов като фактор, плюс лична неудовлетвореност към момента
Още преди предположих, че ако той наистина беше така велик доктор и е лекувал всички тези знаменитости Бианка щеше да си живее охолно и нямаше да идва да пише книга.
Виж целия пост
# 1 568
О, а твоето е истински пример за уважаване на чуждото мнение! Направо красота и пример за подражание! Ще кажа крилатата форумска фраза "не ме чети!" и като видиш ника ми - отминавай", Диделия!  Hug
Както се казваше в един известен виц "аз отлитам"! Laughing

Работя с хора, които са ми на нивото, уважаема! С които говорим на един и същ език и сме на една вълна! Уважавам авторитетите, но когато са се доказали като такива в областта си и съм готова да работя с тях дори под формата на чиракуване.
Виж целия пост
# 1 569
Уважавам авторитетите, но когато са се доказали като такива в областта си и съм готова да работя с тях дори под формата на чиракуване.

Аз пък без пари не работя за никакви авторитети, да си гледат работата.  Sunglasses Mr. Green
Виж целия пост
# 1 570
Много е хубаво как някак си използвахме тази книга и цялата долна клюка около нея за някаква полезна цел - аз научих толкова неща за историята на този спорт, изгледах и изчетох сума ти материали, неща които не знаех .... Категорично според мен не може да се тегли черта, която да не минава през средата, както каза назад didiela.

Тези дни доста мислих и дали мога да съм майка на спортист и то шампион. Като онази реклама около Олимпиадата за майките. И май мога. Според мен си заслужава.
Виж целия пост
# 1 571
И аз научих доста работи!На "отлетелите" големи бели птици приятен полет, а на оставащите весело и приятно бъбрене в темата -ами то си е Клюкарник,де! В петък да не се учудите ,ако напълнят един цял жълтурник с вашите писания и разследвания! PeaceЩе им изкарате хляба  на хората! Laughing
Виж целия пост
# 1 572
Диделия, нали си бяла и добра, защо така с лошо? Не слизай на нивото на голяма бяла птица! Айде, аз може да съм всякаква, простено ми е, ама ти, нали си с големите претенции, бива ли така! Може да съм отлетяла, ама още чувам крещенето ти след мен. Айде, аз приключвам с лиричните отклонения като обяснения в любов, че да не ме баннат!
Виж целия пост
# 1 573
Тези дни доста мислих и дали мога да съм майка на спортист и то шампион. Като онази реклама около Олимпиадата за майките. И май мога. Според мен си заслужава.

Хубав въпрос, според мен също си струва опита, но само ако детето го иска, не родителя  Peace
Виж целия пост
# 1 574
И аз научих доста работи!На "отлетелите" големи бели птици приятен полет, а на оставащите весело и приятно бъбрене в темата -ами то си е Клюкарник,де! В петък да не се учудите ,ако напълнят един цял жълтурник с вашите писания и разследвания! PeaceЩе им изкарате хляба  на хората! Laughing
Само да имат късмет!Ще ги съдя Mr. Green
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия