Смешки от форума - 9

  • 80 834
  • 735
# 105
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.

Без молитви не вАжи.  Naughty
Виж целия пост
# 106
Цитат
  Доста се притеснявам. В понеделник съм при Марков, ама преди това съм на кола маска, за първи път от много време. Нямам търпение, но и леко ме е страх, защото имам чувството, че шийката ми е пораснала и я напипвам отвън даже. Извинете за натурализма!
Виж целия пост
# 107
Цитат
аз говоря 4 езика, и от 19 годишна не съм в БГ. Образована съм достатъчно за да те навра в миша дупка със знанията си по темата.

Никога не съм знаела, че действието "навиране в миша дупка" е толкова квалифицирано, че изисква владеене на 4 езика, високо образование и дългогодишна емиграция  Thinking Thinking Thinking
Виж целия пост
# 108
Цитат
  Доста се притеснявам. В понеделник съм при Марков, ама преди това съм на кола маска, за първи път от много време. Нямам търпение, но и леко ме е страх, защото имам чувството, че шийката ми е пораснала и я напипвам отвън даже. Извинете за натурализма!
  Shocked Да не си е забравила някой тампон?  ooooh!
Виж целия пост
# 109
Цитат
аз говоря 4 езика, и от 19 годишна не съм в БГ. Образована съм достатъчно за да те навра в миша дупка със знанията си по темата.

О, catfight! Сподели къде и ние да го гледаме.  Mr. Green
Виж целия пост
# 110
Цитат
аз говоря 4 езика, и от 19 годишна не съм в БГ. Образована съм достатъчно за да те навра в миша дупка със знанията си по темата.

О, catfight! Сподели къде и ние да го гледаме.  Mr. Green

 В темата за ваксините, разбира се. Там се събира каймакът на образованието и модерността.
Виж целия пост
# 111
А, отказа ме! Аз там не влизам. Stop
Виж целия пост
# 112
Е как ще сложиш й без гласна след него?

Бъркаш правилото.
Виж целия пост
# 113
Цитат
Аз не гледам, но баба ми още в 17 часа дойде да ме осведоми, че "в Русия е паднал хемороид. И у нас щел да падне!"
Виж целия пост
# 114
Цитат
  Доста се притеснявам. В понеделник съм при Марков, ама преди това съм на кола маска, за първи път от много време. Нямам търпение, но и леко ме е страх, защото имам чувството, че шийката ми е пораснала и я напипвам отвън даже. Извинете за натурализма!
  Shocked Да не си е забравила някой тампон?  ooooh!

Едва ли, щом ще ходи при Марков, значи е бременна.  Mr. Green
Виж целия пост
# 115
Цитат
Аз не гледам, но баба ми още в 17 часа дойде да ме осведоми, че "в Русия е паднал хемороид. И у нас щел да падне!"

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 116
 smile3532 smile3532
Цитат
Аз не гледам, но баба ми още в 17 часа дойде да ме осведоми, че "в Русия е паднал хемороид. И у нас щел да падне!"

 Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 117
newsm10
Визирам подписа на цитирания потребител и си взимам все пак забележка .Обещавам тържествено вече да пиша Бог с главна буква.
Пиша в български форум, за което не е необходимо да владея английски. Не съм сигурен, че на български знаете как се четат "и" и "й", а също така кога и къде се пишат. На български точно така звучат  - Уйлям, уйкенд. Английската гимназия в Русе се казва Уйлям Шекспир.
Виж целия пост
# 118
Вълк, има официална наредба за правописа на чужди имена. И не, не звучат така, но си има цяла отделна тема за и/й, възкреси я, ако ти е важно.  Peace
Виж целия пост
# 119
Пиша в български форум, за което не е необходимо да владея английски. Не съм сигурен, че на български знаете как се четат "и" и "й", а също така кога и къде се пишат. На български точно така звучат  - Уйлям, уйкенд. Английската гимназия в Русе се казва Уйлям Шекспир.

Коя гимназия? Тази ли?  Mr. Green
Щях да те пращам в правописната тема да си развиваш теориите, ама не. Точно тук ти е мястото.  Laughing
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия