Времето как само си минава, а на бебчо все по-тясно в коремчето му става!МАРТ-11

  • 30 578
  • 732
# 240
Буба, в справката от НОИ пише, че е изплатен, но това означава, че ще има превод утре, заради това че превеждат само вторник и четвъртък, а 01 е било петък. И аз съм така  Simple Smile Иначе на мен ми ги превеждат паричките до 9 сутринта са по сметка /гледам си интернет банкирането/.
Виж целия пост
# 241
Оххх, и моя мъж си е едно спокойствие....все едно бебето ще се появи след 9месеца, а не максимум след 4-5седмици.
В къщи няма как да останем, защото не е почван ремонта още, ще е най-рано от март месец нататък.
Ще трябва да се преместим в апартамента при баща ми, а там най-малкото трябва да се приготви легло, едно, друго....да преместя дрехи и т.н. и т.н. неща.
И кога ще разговаряме как да стане всичко не ми е ясно....
Виж целия пост
# 242
Буба, в справката от НОИ пише, че е изплатен, но това означава, че ще има превод утре, заради това че превеждат само вторник и четвъртък, а 01 е било петък. И аз съм така  Simple Smile Иначе на мен ми ги превеждат паричките до 9 сутринта са по сметка /гледам си интернет банкирането/.




Тези техните правила...... Thinking И при мен ги превеждат до 9 часа.


Виж целия пост
# 243
  Здравейте

Кажете подуват ли Ви се глезените на краката и как се справяте с това ?  Аз от 1-2 дни забелязвам, че са ми подути даже десния крак повече, знам че е нормално, но все пак нещо трябва ли дасе прави ?  Гледам де не ям много солено, да пия повече вода и да си държа краката на по-високо....
Нещо друго правите ли  ? Пръстите на ръцете също са ми подути и ме болят, но за тях докито каза всичко е ок задържаш течности нищо не може да се пие, сега се чудя да му звъня ли за кракта .
Виж целия пост
# 244
 Здравейте

Кажете подуват ли Ви се глезените на краката и как се справяте с това ?  Аз от 1-2 дни забелязвам, че са ми подути даже десния крак повече, знам че е нормално, но все пак нещо трябва ли дасе прави ?  Гледам де не ям много солено, да пия повече вода и да си държа краката на по-високо....
Нещо друго правите ли  ? Пръстите на ръцете също са ми подути и ме болят, но за тях докито каза всичко е ок задържаш течности нищо не може да се пие, сега се чудя да му звъня ли за кракта .

Ооо и аз съм така от 2 дни краката и ръцете ми чак до лактите са подути и аз така знам повече течности,но ако не се оправя скоро мисля да ида при док.аз съм във 8 месец малко раничко ми става така
Виж целия пост
# 245
Bubaaa_1 Да за сега и аз съм там  Peace. Дай боже всичко да мине леко да бъде наред и да стоим само 3 дни   bouquet.. Превода е дата на ведомост правилно  Peace. Аз не съм проверявала, ама си мислех, че паричките са по картите чак след обед, но утре сутринта ще проверя тогава  Peace
gugi4ka създай си навик да хвърляш по едно око на всеки болничен, защото и те са хора и грешат или просто си правят оглушки, ако мине-мине. На мен са ми връщали болничен защото е поправян, а в забележки, че е отбелязано, че поправката е от лекаря. И това го видях на място и го казах на сестрата, ама тя беше сигурна, че ще го приемат- ама НЕ ВЪРНАХА ГО  #Cussing out
vesuky Нищо не ми се надува още  Praynig само от няколко дни се събуждам отекла в лицето, ноже и от безсънието да е незнам, но до вечерта пак ми се изсмукват бузките  Joy
Виж целия пост
# 246
ТиаРа, отвън е синината, да. Вижда се, а и като пипна - понаболва. Не си я представяй морава и огромна де.. леко е насинено. Бебата явно доста ритка там, а може и дупарата да й е големшка като на майка й.  Laughing
Виж целия пост
# 247
Добро утро и от мен. )
Днес ще ходя да си взема болничния, последния преди 45те дни...) (заради термина 6ти април).
После съм на офталмолог да ми види очите (нищо чудно през бременността да съм вдигнала още диоптъра).
През седмицата трябва да си пусна и изследвания, че имам направление, а във вторник съм на консултация. Тогава ще гледаме и бебока пак. )
Имам още 2седмици и влизам в 9ти месец...) чак не ми се вярва, ама и вече искам да раждам, че хич нямам търпение...)

Мирама, аз съм 33 и 6, ама как така термина ти е на 6 април, а пък лентичката ти с разлика 2 дни от моята Simple Smile Моят термин е 19 март.
Виж целия пост
# 248
ROSAURA, по документи в ЖКто съм за 6ти април, така първоначално го определиха.)
Иначе реалният ми термин е 20ти март. ))))
Виж целия пост
# 249
И аз има едни хубави оттоци по ръцете и краката. През нощта се оправям и сутринта като стана след 3 часа вече съм пак пухкава. При мен проблемът е от кръвното. Височко е, меря го по няколко пъти и пия лекарства.
Виж целия пост
# 250
Мирама, а кой ти определя че е 20 март? Интересно ми е, понеже и ние по размери сме напред, но термина си ми е един и същ  newsm78
 
Веси, аз се подувам така от няколко седмици и ме болят пръстите, казаха че е нормално и двете ми докторки.

Днес си взех 45-дневния от 2 фев, бебче тоновете са добре, записи ще правим като влезна в 9-тия месец, обиколката на корема ми е 105, височина на матка 34. Пише и някакви размери на таза, но нищо не са ми казвали.

Даде ми направление за офтамолог и кръвни (вкл спин, васерман и хепатит Б), другият път ще ми даде н-е за хоспитализация (важи 30 дни ) и обменна карта, както и ще вземе секрет за микробиология.

Това е от мен!
Виж целия пост
# 251
.....
Днес бях на преглед, +14 кг  съм  smile3518 Малко съм отчаяна с тея килограми но какво да направя... Уж не ям много, а какво става...
 ........

Ivelina, спокойно не са ти много килограмите. В началото на темата има един калкулатор – пресметни си ги и ще се успокоиш. Аз през първата бременност имах +15 (в предишния пост написах, че съм ниска, което означава че тези килограми са доста за мен), когато синът и навърши 1 г. ги бях смъкнала плюс още 5 (може би важната подробност е, че съм го гледала сама – без баби и други помагачи). Сега съм +13 и никак не се притеснявам. Разбира се при всеки е индивидуално, но пък на теб може да ти се случи като на мен.
Виж целия пост
# 252
Момичета, ако имате отоци, н е лошо да си пуснете по една урина,за да видит имате ли албумин. Не е скъпа, 3-4 лв.е и е важно да се знае Peace
И аз утре съм на ЖК, до тук +4кг, преди две седмици бях с обиколка на корема 105 и всочина 33...направо съм огромна в корема, а съм и ниска-красота Joy
Виж целия пост
# 253
Здравейте, днес за първи ден не съм на работа и смятам утре да ходя на лекция в МОЛА на Стамболийски от 10 часа. Някоя от вас дали ще е там?
Виж целия пост
# 254
.....
Днес бях на преглед, +14 кг  съм  smile3518 Малко съм отчаяна с тея килограми но какво да направя... Уж не ям много, а какво става...
 ........

Ivelina, спокойно не са ти много килограмите. В началото на темата има един калкулатор – пресметни си ги и ще се успокоиш. Аз през първата бременност имах +15 (в предишния пост написах, че съм ниска, което означава че тези килограми са доста за мен), когато синът и навърши 1 г. ги бях смъкнала плюс още 5 (може би важната подробност е, че съм го гледала сама – без баби и други помагачи). Сега съм +13 и никак не се притеснявам. Разбира се при всеки е индивидуално, но пък на теб може да ти се случи като на мен.

Да пресметнах с тези калкулатори и се движа горе долу в рамките които калкулаторите изчисляват за нормални килограми. Важното е че бебето се храни добре и всичко е наред с него... сега е просто малко шокиращо за мен понеже ще ставам майка за първи път и тези транстормации на тялото ми ме плашат...Следващия път когато забременея,ако има такъв ще ми е по-спокойно сигурно Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия