Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 525
Добър ден bowuu
Тия дни се чувствам като зомби, нито знам кога лягам, нито кога ставам....  Tired Ръмжим, напъваме и ...изобщоо веселба. Crazy Дремем за по има няма 10-20 мин и отново на линия. Shocked
pocoloco1 , честит рожден ден. Бъди здрава, щастлива и много обичана!   nbirthday Страхотна торта!    chef
Виж целия пост
# 526
Марти, ние имаме музикално бебешко килимче и като го сложа по корем, си натиска разни животни и те издават звуци. Умира си от кеф и така пищи от радост  Mr. Green
Виж целия пост
# 527
Поколоко ЧРД  мила, бъди много щаслива и винаги обичана  Hug

Скрит текст:

я го покажи това килимче, че ми стана интересно  Crazy

Забравих да кажа, че тортата е жИстока  Crazy браво  Hug

Иначе аз редовно му скривам играчкиш и после кото му ги дам след седмица все едно никога не ги е виждал  Mr. Green че много бързо му омръзват  Crossing Arms
Виж целия пост
# 528
http://www.gramofona.com/bylgaria-obshtestvo/v-zapadna-balgariya … -v-smekite-za-tok
Виж целия пост
# 529

То хубаво, ама и цената е от хубавите  Shocked
Не знам за вас момичета, но аз лично толкова пари за играчка не мога да дам и да отделя  Whistling Като знам, че ще посвири малко и после ще стане на парчета ... ми не мога просто ooooh! По добре за тези пари да му взема по евтина играчка и още нещо, като дрешки например. А и децата се радват на всичко според мен ... дали ще е играчка от 50 лв или  най-обикновена найлонова торбичка /защото ние от два дена много се радваме на шумолящата торба на Джъмбо  Mr. Green/ те още не разбират и за тях всичко ново е и интересно  Heart Eyes

Определено финансите ни сега отиват основно за дребен и гадните сметки за ток тези стидени месеци  #Cussing out Памперси, дрехи, млека, играчки. Не, че сме се свили много, но се усеща и е трудно да се задели нещо.

Разбира се, който има възможности да купува  Heart Eyes индустрията трябва да се развива  Mr. Green Hug
Виж целия пост
# 530
Поколоко, с килимчето е идея, и без това само по корем стои  Hug Трябва да разгледам продавалника за такова.

Фейтче, ние имаме три четери играчки, като ги скрия нищо няма да му остане  hahaha

Ками, кученцето много хубаво, обаче за 60 лева, аз ще му лая и пея  Laughing Прочетох в другата тема, че си търсиш лятна количка. Освен Запа, виж TFK Дот и Нуната. От всичкото ми обикаляне за лятна, те са ми фаворити. Дот-а, лети направо  Hug

Айде да обсъдим, даването на кисело мляко на бебетата от 4-5 месец. И изказванията на майките в градинката, тип-  ма как можеш да не даваш кисело мляко, от АМ само се пълнее  Whistling
Виж целия пост
# 531
Фейт , единственото нещо, с което може да седи мирна повече от 20 минути напоследък е едно от пликчетата, в които й хвърлям памперсите  Mr. Green Само ме е страх да не го изяде  Mr. Green
Това за киселото мляко ми звучи малко като изказванията на майката на ММ. И тя е очудена, че не искам да давам  Shocked  Ох не знам, много странни неща идват от всички страни и затова най-добре май всеки сам за себе си да решава. 
Виж целия пост
# 532
pocoloco1 , честит рожден ден  bouquet

Сега малкия ми отказа пюрето от моркови.Направо се даваше и беше на косъм да оповръща всичко.Отново си му дадах АМ.Мисля след 10-тина дни отново да пробвам моркова.Правилно ли е?
Виж целия пост
# 533
smile3507
Дени nbirthday
Марти, личи си кой е чел два месеца за захранването. Браво! Играчките нещо тип фенер или топки бебешки. На 6м се вкарват гумени играчки. На Фишера фермата.
Нашата темп е от възпаление в ухото. Върнахме се с рецепта цял списък АБ, Да му погледнат ухото що кабинети обиколихме. Много ни е тъпа здр. система. И колко пари изхарчихме от нея за нещо което дори идея нямат как да преборят. Пълна бюрокращина без никакъв резултат. Лекарите пък вместо да се учат да лекуват са се научили да чаткат на компютъра.
Фейт внимавай с тези торбички, опасни са. Чичк гугъл ще ти каже защо. Внимавайте какво давате на децата за игра да не стават инциденти. Естествено има и хубави евтини играчки.

Виж целия пост
# 534
И аз от третия ми месец съм била на кисело мляко,щото не ми стигала манджата. Ама няма да давам на детето.Пък и то днешното кисело мляко,кисело мляко ли е ?
На една приятелка детето,като я питаш за какво работи мама и отговора и е,за да ми купи интеактивно куче
Виж целия пост
# 535
Мартичка мисля че спор няма да се заформи, едва ли някой е за даването на кисело мляко на бебета, ноооо знае ли човек newsm78
Виж целия пост
# 536
Фейтче, ние имаме три четери играчки, като ги скрия нищо няма да му остане  hahaha

 Joy Joy Joy милия Сашко ... що така си го ставила без играчки  Mr. Green
Ние имаме вече над 30-тина  Crazy плюшени, гумени, дъвчащи  ooooh!

Иначе за млякото какво да кажа ... комшиката ми като пита кога ще го зхранвам и и казах към 5/6 месец стоеше така  Shocked Явикай си карай по старата школа, що ще го мъчиш детето толкова време  Mr. Green Е го моя син, го захраних втория месец още с кисело мляко и нищо му няма /а тя нямаше кърма, а АМ знаете колко са скъпи/ на 5-ти месец вече ядеше и месо  #Crazy Така си е отгледала първото /вече 3 клас/ така и това, вече на годинка  Whistling
Не мога да се меся, както в нейте възгледи,така и в на останалите ... всеки си преценява, нали така  Mr. Green Hug


Хаххах Стаси ... внимавай  Mr. Green ...  и ние много обичаме да си лигавим памперса и съм му оставила един "работен" когато го преобувам да си играе с него  Mr. Green


Скай ... бързо оздравяваве на Владко.


Щях да пиша и за картофите ... гледахте ли вчера репортажа по новините, където казаха, че на нашите пазари няма български картофи, а продавачите най-нагло слагали табели "Български картофи"  Crossing Arms


Мартичка мисля че спор няма да се заформи, едва ли някой е за даването на кисело мляко на бебета, ноооо знае ли човек newsm78

 Joy Joy Joy големи мазохистки станахте ... вече без спор не можем да пишем, ли  hahaha hahaha hahaha
Виж целия пост
# 537
Феити, сега видях как пълзи Пламенчо! Ама той голям герой е!!!! Simple Smile Супер сте!
Виж целия пост
# 538
За киселото мляко - и майка ми е дала на 3м. защото "не ми стигала кърмата", а е имала много. Кърмила ме е от едната - от другата е текло постоянно (и аз съм така). Сега не може да ме разбере, че ще захранвам на 6 месеца и постоянно предлага да дадем на малката храни, вкл. кисело мляко.
Поне си тренирам лекциите за защита на кърменето пред нея  Sunglasses

Ето как може и тризнаци без АМ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151410549264044&se … ount=1&ref=nf
тази майка е истински герой, аз спирам да се оплаквам, че съм недоспала.
Виж целия пост
# 539
Марти, личи си кой е чел два месеца за захранването. [/color]
bowuu Всичко съм изгълтала и прочела, де що има тема  Laughing
За Влади- милия, ухо много боли. За това е бил неспокоен, като не може да каже какво го боли, душицата малка  Sad С Тити бях станала ушен лекар, израстна в отделението УНГ, до 3 години беше с макарички и в двете уши, голяма одисея имам с него. Като чуя, ухо, изтръпвам. Важното е, че сте открили проблема, бързо да се оправя и да не се повтаря  Hug За Здравната ни система, тонове може да се изпише, тотално е сгрешена, оправия няма.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия