
Ръмжим, напъваме и ...изобщоо веселба.
Дремем за по има няма 10-20 мин и отново на линия.
Страхотна торта!



браво 
Като знам, че ще посвири малко и после ще стане на парчета ... ми не мога просто
По добре за тези пари да му взема по евтина играчка и още нещо, като дрешки например. А и децата се радват на всичко според мен ... дали ще е играчка от 50 лв или най-обикновена найлонова торбичка /защото ние от два дена много се радваме на шумолящата торба на Джъмбо 
Памперси, дрехи, млека, играчки. Не, че сме се свили много, но се усеща и е трудно да се задели нещо.
индустрията трябва да се развива 
Трябва да разгледам продавалника за такова.




милия Сашко ... що така си го ставила без играчки
плюшени, гумени, дъвчащи 
Така си е отгледала първото /вече 3 клас/ така и това, вече на годинка 



големи мазохистки станахте ... вече без спор не можем да пишем, ли
Супер сте!
Всичко съм изгълтала и прочела, де що има тема
С Тити бях станала ушен лекар, израстна в отделението УНГ, до 3 години беше с макарички и в двете уши, голяма одисея имам с него. Като чуя, ухо, изтръпвам. Важното е, че сте открили проблема, бързо да се оправя и да не се повтаря
За Здравната ни система, тонове може да се изпише, тотално е сгрешена, оправия няма.Препоръчани теми