ох Лъкич ... не ти е лесно занчи 
или да я приспиш без да даваш цица
с ръцете и краката.
Супер сте!


ох Лъкич ... не ти е лесно занчи 
или да я приспиш без да даваш цица
с ръцете и краката.
Аз си взех такъв от Джъмбота за 3 лв, но ги има и в Кауфланд
Определено държат топло навънка, а вкъщи сигурно и още повече. 
Аз само помогнах на Облачето
милия Сашко ... що така си го ставила без играчки 


Пример най-добрата ми приятелка от 7 месеца на малкия му дава от това детското плодово кисело мляко и на него много му харесвало. Ама аз лично не бих го дала , най-много след годинката че много химия има вътре. 

представих си го милия ... айде идвайте ми на гости тогава и ще види Пламката как го прави номера 
Нубчето никаква не пише и най-вероятно вече е отпрашила към МОЛ-а 
и за това много исках на малкия да е звучно и хубаво, ама не ми мина номера и мъжо тропна с краче и каза Пламен ще е 


Искрено се надявам Иво да си харесва името, ако не като стане на 18 може да си го смени
явно наистина сме му избрали най-подходящото. 
( Станислава ) . Откачах, като някой ме викаше "Станке" и оттам се почваше вица за Танка..... И като се замисли човек на Станислава много галени имена няма май
Затова исках малката да има име с много галени имена и сега всеки си й вика както си иска, тя име няма да запомни скоро
Бях решила едно време, ако имам дъщеря да се казва Анастасия, но някак отвътре ми дойде след теста за бременност детето ми да се казва Алексадър или Александра
Препоръчани теми