Ей я де е пролетта! Зори ни оповестява и вика скоро иде тя!Септемврийки 2012

  • 22 127
  • 731
# 540


 Joy Joy ох Лъкич ... не ти е лесно занчи  Mr. Green  Hug
Биба цокаше ли тя, защо не я залъгваш с чай щом цока по два гълтока  Thinking или да я приспиш без да даваш цица  Rolling Eyes

Биба цока, ама нощем не минава номера, плюе я и пак настоява за цица. Вода, моята глезла пие само затоплена. Аз й я спрях да си призная честно, че то ако трябва да ходя до др. край на стаята да й я взема от парното... по- добре цицата. И при мен не мога да я сложа да спи, че баткото е при мен и е  box с ръцете и краката.

Лъки, моля ти се направи план за двойно самоубийство, че ние сме така от ... ми май от 3 месеца


Шшшшт, тихо! Чуваш ли я Пролетта иде....
Виж целия пост
# 541
Харесвате ли си имената? Мислите ли,че вашите деца ще харесат името,което сте им дали?
Виж целия пост
# 542
Феити, сега видях как пълзи Пламенчо! Ама той голям герой е!!!! Simple Smile Супер сте!


герой ли, бързак ли е не знам ... ще го видим в понеделник на ортопеда  Praynig Hug



Ето как може и тризнаци без АМ https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10151410549264044&se … ount=1&ref=nf
тази майка е истински герой, аз спирам да се оплаквам, че съм недоспала.

Ехеееееееееееееееее  Shocked Shocked Shocked няма да се оплаквам изобщо вече  Crazy




 Joy Joy ох Лъкич ... не ти е лесно занчи  Mr. Green  Hug
Биба цокаше ли тя, защо не я залъгваш с чай щом цока по два гълтока  Thinking или да я приспиш без да даваш цица  Rolling Eyes

Биба цока, ама нощем не минава номера, плюе я и пак настоява за цица. Вода, моята глезла пие само затоплена. Аз й я спрях да си призная честно, че то ако трябва да ходя до др. край на стаята да й я взема от парното... по- добре цицата. И при мен не мога да я сложа да спи, че баткото е при мен и е  box с ръцете и краката.

Защо не си вземеш термобокс и в него вечер слагай топла водичка и да стои при теб ... така като стане ще и я дадеш веднага  Hug Аз си взех такъв от Джъмбота за 3 лв, но ги има и в Кауфланд  Heart Eyes Определено държат топло навънка, а вкъщи  сигурно и още повече.
Виж целия пост
# 543
Мартичка мисля че спор няма да се заформи, едва ли някой е за даването на кисело мляко на бебета, ноооо знае ли човек newsm78

 Joy Joy Joy Аз само помогнах на Облачето  Wink



 Joy Joy Joy милия Сашко ... що така си го ставила без играчки  Mr. Green
Щот баща му скръндза, за тва   Crossing Arms
...  и ние много обичаме да си лигавим памперса и съм му оставила един "работен" когато го преобувам да си играе с него  Mr. Green

И ние, и ние  Laughing Голяма игра пада, но само под мое наблюдение му го давам, че си е опасно.[/color]
Виж целия пост
# 544
Поколоко  bdbaloni
Фейт само за да видя Пламен как пълзи се включих във ФБ групата, че не ти излиза на профила , голямо търсене го търсих. Днеска даже го пусках на Иво да гледа как се прави, че той от няколко дена си вдига дупето и се гърчи като червей ама не прави лицева опора и никъде не се премества и в крайна сметка му писва и се сърди Simple Smile
За киселото мляко почакайте може и да се заформи нещо Simple Smile Пример най-добрата ми приятелка от 7 месеца на малкия му дава от това детското плодово кисело мляко и на него много му харесвало. Ама аз лично не бих го дала , най-много след годинката че много химия има вътре.
И по тая тема си взех едно мляко на Верея по БДС и сега го чакам да се развали, инструктирала съм ММ да не го яде за нищо на света, по принцип днес вече трябва да се развали, но признаци за надуване на капачката няма и нещо не им вярвам за това БДС ама ще почакам още няколко дена Simple Smile
Към Пловдивските мами
Скрит текст:
Днес ще се излиза ли ? Времето не изглежда зле, ако не приемам гости че съм на път да откача само с тоя дребния в нас.
Виж целия пост
# 545
Ееее Марти .. и аз го наблюдавам, че е като поразяващата ръка  Mr. Green



Фейт само за да видя Пламен как пълзи се включих във ФБ групата, че не ти излиза на профила , голямо търсене го търсих. Днеска даже го пусках на Иво да гледа как се прави, че той от няколко дена си вдига дупето и се гърчи като червей ама не прави лицева опора и никъде не се премества и в крайна сметка му писва и се сърди Simple Smile

 Joy Joy Joy представих си го милия ... айде идвайте ми на гости тогава и ще види Пламката как го прави номера  Mr. Green   .... който иска да идва, че и аз ще изперкам  #Silly

Скрит текст:
Аз днес съм без количка  Tired Нубчето никаква не пише и най-вероятно вече е отпрашила към МОЛ-а  Mr. Green


Отиваме да хапваме пюренце  Heart Eyes


Харесвате ли си имената? Мислите ли,че вашите деца ще харесат името,което сте им дали?

Аз лично моето не си го харесвам  Crossing Arms и за това много исках на малкия да е звучно и хубаво, ама не ми мина номера и мъжо тропна с краче и каза Пламен ще е  Mr. Green
Виж целия пост
# 546
А ти как искаше да е, забравила съм  newsm78

Като малка ме беше срам да си казвам името, не се срещаше често. Като ме питат как се казваш и мълчах като пукал  Laughing Сега съм свикнала с него и си го харесвам.
Виж целия пост
# 547
Е, на Пламен какво му е?
Виж целия пост
# 548
Хаха Марти па сега си по модата.. Аз  го харесвам! Heart Eyes
И Силвия харесвам   bouquet
Но най си  харесвам моето. А Владко силно се надявам да си харесва името, че за това в последния момент отпадна Георги. Казахме си да не рече някой ден "Защо ме кръсти, мамо, с това архаично име?" Нико пък смята че носи най-хубавото име на света. Mr. Green
 
Виж целия пост
# 549
Хахах и аз като малка не си харесвах името, звучеше ми много тъпо. Затова се представях Люси докато майка не ми се скара, че се казвам Людмила. Сега като пораснах много си го харесвам Simple Smile Искрено се надявам Иво да си харесва името, ако не като стане на 18 може да си го смени Simple Smile
Виж целия пост
# 550
Аз пък исках да се казвам Виктория. Нямам обяснение,защо. Детска му работа.
Виж целия пост
# 551
Фейт аз вече изперках, ама и мого ме мързи, иначе веднага паля джапанките към вас.
И аз искам да видя Пламката, ама не искам да влизам в групата във фейса. Сложи го и в твоя профил дееее.
ЗА КИСЕЛОТО МЛЯКО - аз съм изгледана с кисело мляко, защото мама не ме е кърмела, а съм повръщала тогавашното АМ Бебе1. Никсъна беше на 40 дни когато свеки ми се обади и каза, че ще мине след работа да го захраним с кисело мляко, щото аМ не го засищало. Отказах й естествено. Това по магазините не е кисело мляко. Ако е домашно, трябва да е от крава, която се е отелила горе-долу когато се е родило бебето. Тогава млякото е по нискомасленно, с времето то става по-калорично. Така е и с кърмата, тя природата го е измислила. сега търпя критики, че Никсъна бил с големи бузи, защото го храня с АМ, да ме извиняват, ама той Никсъна с големи бузи се роди. А и никой не може да ме убеди, че от киселото мляко не се качва също, повече. Това си е до дете. Поне тук в темата се убедих. Има малчовци, които са нъ кърма и са по-тежки от Нико.
Виж целия пост
# 552
Исках име в което да има буквата Р, като Александър и Владимир  Mr. Green Дори до последно се надявах мъжо да клекне и да остане Влади ... но сега като се замисля не си го представям Пламката с друго име  newsm78 явно наистина сме му избрали най-подходящото.  Heart Eyes
За мен е много важно детето да си харесва името като порасне, защото аз мнтого мразех, като малка някой да ми каже СилвиО или СисО ... направо откачах  Twisted Evil За това не го харесвах, сега вече ми е все тая  Mr. Green
Виж целия пост
# 553
F.a.t.e ще използваш Влади за следващото и готово Simple Smile
Виж целия пост
# 554
Аз името си не го харесвах никак  smile3516 ( Станислава ) . Откачах, като някой ме викаше "Станке" и оттам се почваше вица за Танка..... И като се замисли човек на Станислава много галени имена няма май  newsm78 Затова исках малката да има име с много галени имена и сега всеки си й вика както си иска, тя име няма да запомни скоро  newsm53  Бях решила едно време, ако имам дъщеря да се казва Анастасия, но някак отвътре ми дойде след теста за бременност детето ми да се казва Алексадър или Александра  Heart Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия