

имате ли наблюдения лични или не върху такова нещо?
имате ли наблюдения лични или не върху такова нещо?



Но Ди я е правила днес и ще ти каже дали става по-скоро


ама като гледам този път ще ми е много трудно ... верно значи годинките си оказват своето. На времето само да рипнех и горих калории
а сега колко и да рипам ... нищо не става 
Стаси да се съберем
от нас ракийката, от вас салатката 
как не го боли гърлото не знам
Пък килата... ще замълча. Дано да стане експериментът ми, че нещо много си повярвах и импровизирах с няколко рецепти обединени в една 
Такива своеволия и мен ужасно ме дразнят. Малкия беше на годинка и не беше ял шоколад до рождения си ден. Бабите му натикали бонбоните в устата, че нали знаете оня готин лаф за момченцата 
Препоръчани теми