Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
Аз съм взела от него , обаче пише че е от 2 месеца , но в аптеката ми казаха че може да и давам но на половин доза , и като стане на 2 месеца мога да си и давам както си трябва . И аз честно казано дадох и веднъж малко и повече не посмях
Чудя се да давам ли , да не давам ли
, или да се обадя на педиатърката да я питам пфф
Аз + тях давам и Инфакол но от него не виждам голям ефект 

как па може след като има такъв чай да не ми дадат от него , а да ми дават този за 2 месеца , и да ми казват че мога да давам от него 
. Нашето педи не ни е казала нищо за този чай. Напълно безопасно е, дори е добре да се пие. Успокоява коремчето и дори го дават и за колики
(само на кърма сме)