Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Какви са основните теми в дискусията?
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Какви са основните теми в дискусията?
-
Какви са основните проблеми, които майките обсъждат по време на дискусии?
-
Какви са препоръките за кърмене, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за грижи за новородени, които се споделят в дискусията?
-
Какви са препоръките за прегледи при лекари, които се споделят в дискусията?
)


После малко дърпат шевовете, трудно ти е да се изкашляш, но всичко минава за 2-3 дни. Май станах много подробна, но не бих казала, че второто раждане е по-безболезнено от второто, при мен нещата и на бързина и на болка са горе-долу на кантар.
Аз така съм се заинатила заради този изпит, че мисля повече за него.
